نیویورک: نیویورک شهردار, بیل د Blasio روز یکشنبه ابراز “نگرانی فوق العاده ای” بیش از یک چشم انداز مثبت در مورد کودکان سندرم که دانشمندان گمان می برند می تواند مرتبط به COVID-19.

شهردار گفت: وجود داشته است 38 مورد از اطفال چند سیستم التهابی سندرم شناسایی شده در شهر نیویورک اضافی نه موارد مشکوک در انتظار تایید.

شده اند وجود دارد سه مرگ و میر در ایالت مرتبط با سندرم فرماندار اندرو کومو گفته بود بیش از آخر هفته با یکی در این شهرستان است.

علائم این سندرم عبارتند از تب مداوم, بثورات جلدی, شکم درد و استفراغ است.

“آنچه در آن می کند این است که اساسا در بدن یک کودک را باعث فشرده تقریبا قریب به اتفاق پاسخ سیستم ایمنی بدن. و که در واقع باعث آسیب به بدن” د Blasio گفت.

شهردار گفت: همه کودکان با علائم همراه خواهد بود در حال حاضر تست شده برای COVID-19 و همچنین آنتی بادی است.

تا کنون از تایید موارد 47% تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 81 درصد آنتی بادی نشان می دهد قرار گرفتن در معرض به سرعت گسترش ویروس در برخی از نقطه.

د Blasio خواست همه پدر و مادر که کودکان به نمایش گذاشته علائم به دنبال توجه فوری پزشکی.

روز جمعه کومو گزارش شده بود حداقل 73 کودکان در سراسر ایالت نیویورک در حال توسعه نادر بیماری است که برخی از شباهت به کاوازاکی بیماری است.

کاوازاکی بیماری است که یک بیماری مرموز که در درجه اول بر کودکان تا سن پنج و باعث می شود که دیواره های شریان ها به ملتهب و در نتیجه تب, پوست, پوست و درد مفاصل.

بریتانیا خدمات بهداشت ملی برای اولین بار صدا زنگ ماه گذشته هشدار در مورد یک افزایش کوچک در کودکان مبتلا به کروناویروس که باید “با هم تداخل دارند از ویژگی های سندرم شوک سمی و غیر معمولی کاوازاکی بیماری است.”

فرانسه نیز گزارش چند مورد.

هر چند ترسناک ترین بازیابی بدون مسائل جدی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله