رئیس جمهور سابق باراک اوباما ، عکس: AFP

رئیس جمهور سابق باراک اوباما به راه اندازی یک حمله کوبنده در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار آن است که یک “هرج و مرج مطلق فاجعه است.”

در یک درز وب تماس بگیرید شب جمعه با اعضای سابق دولت اوباما همچنین گفت: وزارت دادگستری تصمیم به رها کردن اتهامات علیه مایکل فلین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در روسیه پروب به خطر می اندازد حاکمیت قانون در ایالات متحده است.

در صوتی برای اولین بار به دست آمده توسط یاهو,اخبار, اوباما خواستار سابق کارکنان برای پیوستن به او را در صف آرایی پشت جو بایدن به عنوان او آماده را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

ایالات متحده تا کنون منجر جهان در تعداد coronavirus عفونت در حدود 1.3 میلیون نفر و مرگ و میر با بیش از 77,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان اصل abdicating هر نقش رهبری در هدایت کشور از طریق یکی از بدترین بحران در یک قرن, ترک کشورهای خود را به دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر و حتی پیشنهاد در برابر یکدیگر برای به دست آوردن بحرانی تجهیزات پزشکی در بازار و یا در خارج از کشور.

منتقدان می گویند تهمت پس از اول کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از ویروس حیف وقت گرانبها در ماه فوریه به عنوان پاتوژن در امریکا و دولت او را کمی به سهام تا در تست کیت و پزشکی دیگر چرخ دنده و یا به توسعه منسجم استراتژی ملی.

با یک چشم به انتخاب مجدد رئیس جمهور نیز بوده است نه قرار دادن خود منافع سیاسی قبل از زندگی بشر با شدت هل دادن متحده به بازگشایی خود را ویران اقتصاد بدون یک طرح روشن برای چگونه به انجام آن را با خیال راحت.

‘خودخواه بودن قبیله ای’

“آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در زندگی آمریکایی” اوباما گفته سابق خود کارکنان.

“این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه” اوباما گفت.

“آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalised در دولت ما,” او گفت:.

اوباما گفت که انداختن اتهامات علیه فلین بود شوم.

“این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی — و نه فقط نهادی هنجارهای — اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است,” او گفت:.

اوباما تایید بایدن نامزدی در ماه گذشته است و گفت که او خواهد بود عمیقا درگیر در مبارزات انتخاباتی خود در برابر تهمت.

او گفت: اوباما انجمن فارغ التحصیلان: “من امیدوار هستم که همه شما احساس می کنید همان حس فوریت است که من انجام دهد.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله