صورتی به اشتراک گذاشته نگرانی برای مادران در همه جا به عنوان او به عقب نگاه کرد او و پسرش را “وحشتناک” نبرد با کروناویروس در روز مادر op-ed برای NBC News.

“مبارزه با COVID-19 همراه با 3 سال بیشتر بود از لحاظ جسمی و عاطفی به چالش کشیدن تجربه من از طریق رفته به عنوان یک مادر” خواننده و 40 گفت: او پسر جیمسون در قطعه ارسال شده در روز شنبه, مه 9. “هفته پس از دریافت نتایج آزمون های ما, پسر من بود و هنوز هم بیمار است و تب. آن را وحشتناک زمان نمی دانستند چه ممکن است بعد آمده است.”

این “Just Give Me a Reason” خواننده که نشان داد در ماه گذشته که او و پسر او تا به حال آزمایش مثبت نوشت که او شده است بازتاب “در فوق العاده و در عین حال به چالش کشیدن هدیه ای از زمان است که زندگی در COVID-19 قرنطینه تا به حال به معنای” برای او جیمسون و دخترش, بید, 8, که او سهام با کری هارت.

Pink Demi Lovato's Emotional Performance
صورتی مت بارون/شاتر

“به عنوان یک مادر و یک معلم, یک آشپز یک محرم و یک رشته badass dream chaser همه در یک بار نیست feat کوچک است,” او نوشت:, و اضافه کرد که “mamas در همه جا” هستند “انجام این کار شگفت انگیز است.”

اما به عنوان کشور و جهان بازیابی صورتی پذیرفته شگفتی های او چه خواهد شد در آینده اتفاق می افتد که ما تعریف “جدید طبیعی است.”

در حالی که او اشاره کرد که او نه تنها در مبارزه با کروناویروس نه هر خانواده قادر به عمل اجتماعی فاصله و در برخی از نقاط جهان دسترسی به آب و صابون “ممکن است غیر ممکن است لوکس.”

صورتی که منصوب شد سفیر یونیسف در سال 2015 از خوانندگان خود خواست تا خود را قرار داده “در کفش از مادران در سراسر جهان و در نظر گرفتن انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به نگه داشتن نوزادان خود را امن است.”

شده اند وجود دارد بیش از 4 میلیون و تایید موارد coronavirus در سراسر جهان با بیش از 280,000 مرگ و میر. ایالات متحده تا به حال بیش از 80 ، 000 مرگ و میر با بیش از 1.3 میلیون موارد تایید شده.

او از خوانندگان خود خواست برای کمک به دیگران در نیاز و اشاره کرد که این آژانس سازمان ملل متحد است که کار در خط مقدم در بیش از 190 کشور به دریافت منابع به سخت برای رسیدن به مکان.

“این روز به عنوان شما خود را نگه دارید بچه ها من شما را تشویق به فکر می کنم در مورد تمام mamas در سراسر جهان که هنوز هم نیاز به کمک ما” صورتی به این نتیجه رسیدند. “سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل سامانتا پاور گفته است: این را نمی خواهد برای پایان دادن به هر کسی تا زمانی که آن را به پایان می رسد برای همه. من می دانم که شما می توانید هر چیزی را برای محافظت از فرزند خود را, بنابراین اجازه دهید مطمئن شوید که در هر mama همان فرصت ها و منابع برای حفاظت از آنان است.”

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد جهانی سازمان تلاش های اتصال به یونیسف متوقف نخواهد شد در روز شنبه, مه 9 در 8 p. m. ET. مجازی ویژگی های رویداد, صورتی, Cher, Millie بابی براون ،

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de