مدل نقش! Gigi Hadid ستایش مادر Yolanda حدیددر دست زدن به مادر و روز ادای احترام.

مدل, 25 ارسال شده رجعت عکس از طریق Instagram در یکشنبه, مه 10 Yolanda, 56, برگزاری جی جی به عنوان یک کودک نو پا در حالی که باردار با خواهر, خواهر بلا حدید.

“بهترین من همیشه می تواند برای درخواست. ❤️ روز مادر مبارک برای من بهترین من انجام به تقلید. من شما را دوست دارم فراتر از واژه ها @yolanda.حدید شما یک ابرقهرمان!!!!!” Gigi زیر نویس تصویر.

ما هفتگی تایید کرد در 28 آوریل که Tommy Hilfiger مدل در انتظار اولین فرزند او با دوست پسر خود Zayn Malik.

“جی جی باردار است و او و گروه آنقدر در عشق” خودی گفت: ما در زمان. “او همیشه می خواستم برای شروع یک خانواده با Zayn.”

روز بعد ما تایید کرد که این زن و شوهر خوش آمدید یک دختر بچه.

Yolanda اولین حدید عضو خانواده به طور علنی صحبت کردن در مورد بارداری اخبار.

Pregnant Gigi Hadid Says She Hopes to 'Emulate' Mom Yolanda Hadid in Sweet Tribute
Yolanda حدید و Gigi Hadid حضور 2018 نمایش مد راز ویکتوریا پس از حزب در 8 نوامبر 2018 در شهر نیویورک است. شاتر

“من خیلی هیجان زده برای تبدیل شدن به یک Oma در ماه سپتامبر به خصوص پس از من از دست مادر من به تازگی” او گفت هلندی انتشار RTL بلوار در ماه آوریل است. “اما این زیبایی از زندگی یک روح ما برگ و یک در می آید. ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس.”

یک منبع گفت:” ما در آن زمان که جی جی بوده است تبدیل به مادر خود را برای پشتیبانی در میان بارداری. “جی جی و Yolanda فوق العاده نزدیک” خودی گفت.

روز بعد زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز آلوم نشان داد که او شده است cherishing وقت با عزیزان خود را در حالی که خانواده قرنطينه با Malik, 27, خود, پنسیلوانیا, مزرعه میان coronavirus بیماری همه گیر.

“خود-جداسازی شده و جالب” Yolanda گفت: BravoTV.com. “این یک زمان واقعا در درون نگاه کنید و شما را وادار به صرف زمان زیادی را با خود و فرزندان خود را.”

او افزود: “این نیز بزرگ است که آن را به یک زمان به صرف زمان بیشتری را با فرزندان و خانواده زمان که ما واقعا تا به حال نشده برای پنج سال گذشته.”

جی جی خود را جشن تولد 25 پیش از بارداری خود خبر در مزرعه با Yolanda, بلا, 23 و ملک. راز ویکتوریا مدل نشان داد در این Tonight Show Starring Jimmy Fallon در 30 آوریل که این جشن شامل سفارشی همه چیز, نان, کیک, طراحی کیک, رئیس, ستاره , Buddy Valastro. جی جی گفت: میزبانی جیمی فالون که کیک ساخته شده او را “گریه اشک واقعی” از آنجا که همه چیز شیرینی که بزرگترین بارداری ولع مصرف.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de