نمره! الکس مورگان می دهد تولد, استقبال 1st کودک با Servando Carrasco

او را در اینجا! الکس مورگان و همسرش, Servando Carrasco, استقبال از اولین فرزند خود را در روز پنج شنبه, مه 7.

مورگان اعلام این خبر خوشحال در Instagram در روز شنبه, مه 9, به اشتراک گذاری یک عکس از نوزاد و نوشتن “در 1130am در مارس 7 وزن 8lbs5oz چارلی النا Carrasco ساخته شده او را همانند ورود به جهان است. او ما را صبر بیش از حد انتظار است اما من باید شناخته شده او خواهد آن را انجام راه خود را و راه خود را تنها. من فوق العاده moon baby.” شوهرش نیز ارسال شده یک عکس از دخترش نوشت: “چارلی النا Carrasco ما شما را خیلی دوست دارم دختر عزیزم. الکس شما مانند یک جنگجو. 5/7/20 – بهترین روز زندگی من است.”

زن و شوهر اعلام کرد در ماه اکتبر 2019 که آنها شروع یک خانواده. “ما در حال حاضر در عشق و ما حتی ملاقات او هنوز” باردار ستاره فوتبال و 30 زیر نویس او Instagram آشکار در آن زمان است. “جدیدترین عضو Carrasco, خانواده, به زودی.”

Alex Morgan Gives Birth Welcomes 1st Child With Husband Servando Carrasco
Servando Carrasco و الکس مورگان در سال 2018 ESPY Awards در لس آنجلس ، ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP/شاتر

Carrasco, 31, مشترک خبری در حساب خود نوشتن “نمی توانید صبر کنید برای دیدار با بچه من دختر است.”

در شیرین شات ورزشکاران که بحباله نکاح در اوردن, در دسامبر 2014, gazed در هر یک از دیگر در ساحل با یک سفید onesie و خواندن نشانه “آماده است یا نه. نوزاد دختر است. مارس سال 2020 است.”

این ضربات نویسنده در ادامه به پست جداگانه عکس از مینی نایک, کفش.

این جفت ارز در بارداری اعلام شد و هفت ماه پس از اورلاندو غرور بازیکن صحبت کرد و به مهر در مورد برنامه های بازنشستگی. “من دوست دارم برای شروع یک خانواده زندگی می کنند و در جنوب کالیفرنیا شاید در سن دیگو” مورگان گفت: خروجی در مارس 2019. “شوهر من قطعا می خواهد به ماندن در فوتبال جهان و من با بهره گیری از فرو بردن انگشتان پا به مناطق جدید مانند کتاب و فیلم. این زمان هیجان انگیز است.”

مهاجم اضافه شده در ساعت: “چیزی که من می خواهم برای بچه های من است به اعتماد به نفس و رویای بزرگ بدون در نظر گرفتن چه موانع در راه هستند. این چیزی است که من زمانی که من در هفت حتی نمی دانستند که فوتبال حرفه ای امکان بود. من خیلی دوست دارم که پیام به آمار خانه با آنها.”

مورگان و هافبک باید حفظ یک فاصله ازدواج پس از بستن گره. “این دور از ایده آل” Carrasco گفت طرفدار فوتبال ایالات متحده آمریکا در مارس سال 2018 است. “ما می دانیم که این موقتی است. ما فقط رفتن به قادر به بازی فوتبال حرفه ای برای پنج تا شش سال است. ما رو به استفاده از این, و می دانم که زمانی که ما در حال انجام بازی ما در حال رفتن به با هم.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de