در این Jan. 2019 فایل عکس داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem می دهد او اولین دولت از دولت آدرس در پیر, S. D.

آسوشیتد پرس

  • داکوتای جنوبی رژیم صهیونیستی است. کریستی Noem ارسال نامه به دو سو قبایل مارس 8 خواستار حذف همه آنها COVID-19 بازرسی ظرف 48 ساعت و یا در صورت اقدام قانونی.
  • فرماندار گفت: بازرسی از تداخل با ترافیک و ساخته شد بدون مشورت با دولت چیزی به او گفت: لازم بود توسط وزارت کشور تفاهم نامه.
  • هر دو قبیله نیز سخت اقامت در خانه سفارشات و حکومت برای جوامع خود را حتی اگر Noem است با صدور چنین دستور دولت است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

داکوتای جنوبی و فرماندار کریستی Noem خواستار دو سو قبایل حذف COVID-19 بازرسی “بلافاصله” به خاطر تداخل با ترافیک و ساخته شد بدون مشورت با او در دفتر فرماندار گفت: در نامه به چینن رودخانه سو قبیله و Oglala سو قبیله on May 8.

“ما در حال قوی ترین زمانی که ما با هم کار کنند; این شامل ما نبرد در برابر COVID-19” او گفت: در بیانیه ای که در دفتر او ، “من درخواست که قبایل بلافاصله متوقف و یا تداخل با تنظیم ترافیک در بزرگراه های ایالتی و حذف تمام سفر از پست های بازرسی.”

در این نامه همچنین نوشته شده آنلاین او گفت: بازرسی از انطباق با مارس 8 تفاهم نامه از وزارت کشور که مورد نیاز قبایل به مشورت و وارد یک توافق با دولت قبل از محدود کردن سفر در دولت و یا ما بزرگراه.

“ایالت داکوتای جنوبی اشیاء به قبیله ای از پست های بازرسی در آمریکا و بزرگراه های ایالتی صرف نظر از اینکه آیا کسانی که پست های بازرسی را به در نظر گرفتن اقدامات ایمنی توصیه شده توسط SD نقطه” Noem نوشت: در نامه. “توصیه های ایمنی را تشکیل مشاوره و قطعا برابر توافق است.”

اگر جنگ قبایل را حذف کنید پست های بازرسی در عرض 48 ساعت دولت “را قانونی لازم اقدام” Noem نوشت.

Noem به ستیز تاریخ با جامعه بومی آمریکا در دولت است. در اوایل سال 2019 او به رهبری تلاش ها برای تصویب یک قانون دولت با هدف قرار دادن تظاهرات ضد خط لوله نفت فعالیت است. این Oglala سو قبیله بعد به او گفت که او ناخواسته در پاین ریج رزرو یکی از بزرگترین رزرو در کشور تا زمانی که او لغو حمایت از او برای چنین قوانین.

این هفت. 9, 2012, عکس نشان می دهد که ورود به پاین ریج رزرو هند در داکوتای جنوبی زمین از Oglaga سو قبیله.

اسوشیتد پرس/کریستی ایتون

بازرسی نیاز ساکنان به پر کردن پرسشنامه سلامت قبل از خروج یا ورود به رزرو

هر دو قبیله را صادر سخت اقامت در خانه سفارشات و حکومت برای جوامع خود اگر چه Noem است با صدور چنین دستورات برای دولت با توجه به سی ان ان.

ساکنان شایانی رودخانه Sioux, قبیله, برای, یک, هستند و مجاز به ترک فعالیت های ضروری مانند رفتن به قرار ملاقات دکتر در مناطق تلقی نمی COVID-19 نقاط, اما اول باید با پر کردن یک پرسشنامه سلامت و عبور از یک ایست بازرسی با توجه به سیاست های نوشته شده بر روی رسانه های اجتماعی خود را. آنها باید به تکمیل فرم دیگری قبل از بازگشت.

پست های بازرسی نیز فیلتر غیر-ساکنان نیاز به آنها را به پر کردن پرسشنامه ها قبل از ورود که آنها تنها می تواند برای انجام فعالیت های ضروری. اگر آنها در حال آمدن از خارج از دولت و یا از یک COVID-19 کانون آنها باید برای به دست آوردن اجازه سفر از قبیله سایت.

معلوم نیست چگونه Oglala سو قبیله ایست های بازرسی کار گیرند.

یک سخنگوی شایانی رودخانه سو قبیله گفت: سریع شهر مجله قبیله دیده است Noem نامه و با توجه به آن به اعضای شورا اما در عین حال باید یک نظر در پاسخ.

در مه 8, داکوتای جنوبی, حال 3,145 تایید COVID-19 مورد و 31 مرگ و میر با 169 مورد از Covid-19 در میان بومیان آمریکا با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de