عشق در بالا! لانا شاهرخ و نوح Centineo برنده بیش از بینندگان خود را با شیمی در Netflix بکشد 2018 فیلم ضربه را به همه پسران من دوست داشتم قبل از. طرفداران به سرعت کشف کردند که شایستگی خود را در ارتباط با گسترش خارج از دوربین بیش از حد.

بازیگران باز خواهد گشت برای سال 2020 عاقبت به تمام پسران: P. S. I Still Love You, و فیلم سوم در حق رای به تمام پسران: همیشه و برای همیشه لارا ژان.

با وجود اولیه فیلم فراری, موفقیت, Centineo تاکید به E! اخبار در ماه ژانویه سال 2020 است که “هیچ چیز تغییر” هنگامی که پالس (pals) بازگشت به فیلم بعدی اقساط. “این فقط به خوبی قادر به بازگشت در مجموعه بلکه فقط خوب بود در ونکوور با لانا و با هر کس دیگری و اضافات جدید. مانند اردن [فیشر] و راس Butler,” او توضیح داد. “آن خاص بود. آن تماشایی است.”

وی افزود: “این هیچ تفاوتی ندارد. آن را به عنوان اگر ما تا به حال [فیلم برداری] اول [فیلم] روز قبل از.”

شاهرخ gushed در مورد پویا با روی پسر در مارس 2019. “نوح و من آموخته زیادی از یکدیگر در شرایط از آنچه آن را مانند به فقط باید واقعا خوب کار رابطه گفت:” CNBC آن را در زمان. “هر زمان که ما می توانم در یک صحنه با هم شما می خواهم همیشه مانند” حال شما خوب است ؟ آیا شما نیاز به چیزی یا حال شما خوب است؟’ او به من آموخت که آن را بسیار مهم برای بررسی در با صحنه خود را شریک و مطمئن شوید که روی صحنه رفت و در راه است که آنها می خواستند.”

بانوی برجسته اشاره کرد که Centineo “به من آموخت مهارت های ارتباطی خوب با دیگر بازیگران در مجموعه.”

زمانی که این بازیگر در ادامه به ستاره در تاریخ کاملاو در زمان برخی از شاهرخ راهنمایی با او. “او در واقع گفت:” وای به من تیراندازی [فیلم] من واقعا به یاد چقدر به شما در حفظ انرژی خود را به تمام پسران به دلیل آن را فقط تا خواستار’,” او گفت:. “شما [کار] 14 ساعت در روز [شما] در هر قاب و او مانند” این واقعا سرد است و شما واقعا به من آموخت که چگونه به صرفه جویی در انرژی در زمانی که شما منجر شود و شما مسئول تنظیم تن در روز است.'”

بطور منظم احساس costars و بهترین دوستان است’ ژله لحظات زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله