AFP

پکن: شیوع کروناویروس در معرض “کاستی” در چین سیستم بهداشت و درمان عمومی بالا سلامت رسمی پذیرفته شنبه گفت که اصلاحات در حال انجام به بهبود این کشور را پیشگیری از بیماری و مکانیسم های کنترل.

چین مواجه شده است و انتقاد هر دو در خانه و خارج از کشور برای کم اهمیت جلوه دادن ویروس و پنهان کردن اطلاعات در مورد شیوع هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده در مرکز شهر ووهان در ماه دسامبر.

این ویروس پس از آلوده نزدیک به چهار میلیون نفر در سراسر جهان — این ادعا بیش از 270,000 زندگی — و فلج اقتصاد جهانی است.

پکن اصرار آن همواره اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با سازمان جهانی بهداشت و کشورهای دیگر در به موقع.

اما در روز شنبه Li Bin معاون مدیر ملی چین کمیسیون بهداشت ساخته نادر پذیرش هنگامی که او گفت: در سیستم بهداشت و درمان تا به حال نشده است به اندازه کافی آماده شده بود که در سمت چپ سوراخ در چین پاسخ.

“رمان شیوع کروناویروس در یک آزمون بزرگ بود که نشان داد چین هنوز کاستی های در آن عمده بیماری پیشگیری و کنترل سیستم بهداشت عمومی سیستم ها و جنبه های دیگری از پاسخ (اضطراری)” لی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

چین اقتدار بهداشت خواهد ساخت “متمرکز یکپارچه و کارآمد” رهبری سیستم است که اجازه می دهد آن را به پاسخ بیشتر به سرعت و به طور موثر به هر بحران بهداشت عمومی در آینده Li گفت.

مقامات همچنین بحث در مورد چگونه به “نوسازی” در کنترل و پیشگیری بیماری سیستم با استفاده از داده های بزرگ مصنوعی, هوش, محاسبات ابری و فن آوری های دیگر است که کمک خواهد کرد که به پیش بینی شیوع بیماری با دقت بیشتر و افزایش آمادگی Li گفت.

کمیسیون نیز با توجه به راه هایی برای تجدید نظر بهداشت عمومی قوانین و تقویت مبادلات بین المللی و “مشارکت فعال در بهداشت جهانی حکومت” لی اضافه شده است.

روز جمعه در پکن گفت: حمایت از سازمان بهداشت جهانی-نقد و بررسی به واکنش جهانی به شیوع کروناویروس — پس از همه گیر شده است.

نظرات بعد از ما آمد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یافت انتقاد از چین این هفته گفت: ویروس “می تواند متوقف شده است در چین.”

اگر چه این اولین بار بود که کانون همه گیر چین گزارش نشده است هر coronavirus مربوط به مرگ و میر 24 روز متوالی و کشور است که به تدریج بازگشایی مدارس و اصرار کارگران برای بازگشت به کار.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de