امیرحسین مک لین است که با بهره گیری از قرنطینه با همسرش راشل مک لینو دو فرزند آوا, 7, و, شعر, 3, اما اگر او تا به حال به یکی از Backstreet Boys اعضای گروه در حال حاضر او می خواهم آن را به فقط آنها را!

“من میخوام گویند برایان [Littrell],” مکلین, 42 گفت: ما هفته به طور انحصاری که در مورد bandmate او می خواهم می خواهم به قرنطینه می شود و با. “فقط به این دلیل که ما هر دو گلف بازان ما می تواند تراشه در پشت حیاط ما می تواند اویختن. ما هر دو نوع goofballs ها, بنابراین من فکر می کنم ما می تواند کاملا چند فعالیت های سرگرم کننده است که ممکن است به طور معمول نمی تواند سرگرم کننده. من فکر می کنم ما می خواهم که یک انفجار هم اگر آن را فقط او و من مانند نه خانواده من و نه خانواده اش فقط او و من گیر کرده جایی.”

AJ McLean Quarantine Confessions
امیرحسین مکلین در مراسم 54th Annual ACM Awards در بزرگ باغ آرنا در 7 آوریل 2019 در لاس وگاس, نوادا. مت بارون/شاتر

اما گزینه دیگری وجود دارد. “این می تواند سرگرم کننده یا بحباله نکاح در اوردن, تا پایان کشتار یکدیگر” این خواننده افزود: “هیچ منطقه خاکستری. آن را سفید و یا سیاه و سفید و یا آن!”

در دوران ما “قرنطینه اعترافات” ویدئو فلوریدا بومی نیز نشان داد که آنچه که او انجام شده است و با خانواده اش در طول روز.

“من خریداری جدید سوئیچ. قدیمی ترین من است با وسواس Mario Kart بنابراین ما باید Mario Kart احزاب در شب و نه در مدرسه شب بدیهی است اما جمعه شب خود در مورد ماریو یا ماریو Kart” او به اشتراک گذاشته. “آوا هنوز زوم کلاس رقص با دوستان خود به طوری که از دوشنبه تا پنج شنبه. او همچنین خوانندگی درس گیتار و پیانو درس دو بار در هفته!”

Backstreet Boys - AJ McLean, Kevin Richardson, Brian Littrell, Nick Carter, Howie Dorough Quarantine Confessions
امیرحسین مکلین, Kevin Richardson, Brian Littrell, Nick Carter و Howie عماد از Backstreet Boys حضور در iHeartRadio Music Awards در مایکروسافت تئاتر در تاریخ 1 مارس 2019 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

مکلین ادامه داد: “این خیلی زیبا به گوش او بی سر و صدا راه رفتن به اتاق موسیقی. او تمرین … و سپس شما می توانید بگویید که شعر می رود چون فقط, bang, bang, bang, bang!”

برای اطلاعات بیشتر از این هنرمند قرنطینه اعترافات سازمان دیده بان ویدئو منحصر به فرد بالا.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله