پردیس دانشگاه جورج واشنگتن است و تقریبا خالی به عنوان فرد در کلاس های لغو شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس-اما دانشجویان می گویند که آنها در حال shortchanged با آموزش از راه دور نه قابل مقایسه با جایگزین. — AFP

هزینه تحصیلات دانشگاهی در ایالات متحده شده است چشم-آبیاری با یک سال هزینه دهها هزار دلار است.

اما به عنوان coronavirus حل و فصل بحران در دانش آموزان — بسیاری از آنها را از وام های بزرگ برای سرمایه گذاری مدارک تحصیلی خود را — در حال تعجب که چگونه برای توجیه هزینه های $70,000 یک سال در…. زوم کلاس.

آنها احساس آنها در حال گرفتن خام پایان معامله هستند و خواستار آن است که خود دانشگاه برگزار می شود به حساب آورد.

“ما در حال پرداخت برای خدمات دیگر که دانشگاه ارائه می دهد که نمی دیجیتالی می گوید:” Dhrumil شاه که در حال انجام است و مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی در دانشگاه جورج واشنگتن.

24-year-old متکی در بخش وام به پرداخت هزینه برای برنامه دو ساله در پایتخت ایالات متحده. در چند روز او را به کسب دیپلم خود را, اما وجود خواهد داشت بدون سنتی مراسم فارغ التحصیلی.

شاه امضا کرده است یکی از چندین دادخواست خواستار نوعی از بازپرداخت از مدرسه.

“من فکر می کنم کیفیت خدمات کاهش یافته است,” شاه, بومی شیکاگو گفت: AFP.

او شکایت می کند که این تغییر به آموزش از راه دور با توجه به اقامت در خانه, سفارشات, در اثر, در واشنگتن برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است منجر به از دست رفتن ساختار و نظارت.

“این مجموعه تا فرد رفتن را از طریق آن تجربه برای شکست” او می گوید: اعتراف او را تبدیل به “شدت” بی فایده و بدون پاسخگویی در کلاس های حضوری.

شاه تنها نیست. بسیاری از دانش آموزان اظهار تاسف کرده اند که خود را ناب آمریکایی کالج تجربه را از دست داده است — هیچ آفتابی بعد از ظهر در دانشگاه قدس بازی فریزبی هیچ کلاس های فن آوری بالا در آزمایشگاه هیچ دیوانه شب.

مولی Riddick همچنین با امضای یک طومار خواستار آن است که او در مدرسه و دانشگاه نیویورک را به نوعی از حرکت به جبران آن دانش آموزان است.

“مهم نیست که چقدر NYU اصرار دارد به خلاف آن است که به سادگی ممکن است به ارائه کامل آموزش هنرهای نمایشی از طریق زوم,” او گفت: در یک نظر بر روی change.org.

برخی از دانش آموزان گرفته اند و نارضایتی خود را به دادگاه. در یک شکایت دیده می شود توسط AFPآدلاید دیکسون متهم به دانشگاه میامی از اعطای یک مدرک با “کاهش” ارزش به دلیل ماهیت آنلاین و pass/fail دوره.

او شکایت کرد که این مدرسه برای چند میلیون دلار به نمایندگی از حدود 100 دانش آموزان است.

حداقل 50 US کالج ها و دانشگاه ها شده اند شکایت توسط دانش آموزان در زمینه های مشابه.

چه اتفاقی می افتد در پاییز ؟

دانشگاه ها به طور کلی باقی مانده است مادر در مورد دادگاه است.

اما کسانی که اند و اصرار کردند که در شرایط سخت و وضعیت بی سابقه ای را برانگیخت با این بیماری همه گیر.

در حالی که برخی از آنها تا حدی بازپرداخت دانش آموزان برای اتاق و هیئت مدیره با توجه به این که بسیاری از چپ دانشگاه در اواسط ماه مارس none رفته اند تا آنجا که برای بازپرداخت هر شهریه برای ترم بهار.

و این مشکلات می تواند بدتر شود. چه اتفاقی می افتد در اواخر تابستان یا اوایل پاییز که کلاس ها معمولا سر ؟ 20 میلیون دانش آموزان در بازگشت به آمریکا دانشگاه?

در دانشگاه محافل بحث است مواج.

“من امیدوارم که من قادر به بازگشت می گوید:” 19 ساله Ashwath Narayanan که حضور در دانشگاه جورج واشنگتن.

او می گوید مقامات مدرسه وعده داده شده را به او بدهد بهتر راهنمایی در 10 روز آینده, اما اعتراف کرد: “من آماده سازی ذهنی برای رفتن به عقب است.”

آن را تا حدودی سخت به تصور کنید که چگونه پردیس زندگی می تواند بازگشت به چیزی شبیه عادی به عنوان اگر ویروس بحران اتفاق رخ نداد.

“خوابگاه ها و سالن های غذاخوری را باید درمان شود مانند فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر” اجتماعی فاصله در اثر و مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست می گوید شاه.

Pamella الیور شهردار و معاون رئیس جمهور در امور علمی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در فولرتون می گوید مجازی تاون هال: “ما در حال فرض کنید که در پاییز ما خواهد بود و مجازی.”

اما برای بسیاری از مدارس ارائه مجازی آینده به معنی اضافه شدن فشار از دانش آموزان و پدر و مادر خود را که اغلب جای پای این لایحه به خصوص با توجه به وخیم وضعیت اقتصادی در ایالات متحده است.

“بسیاری از دانش آموزان و خانواده ها خواهد شد که درآمد کمتر و کمتر در دسترس به صرف تحصیلات دانشگاهی,” تد Mitchell, رئيس جمهور از شورای آمریکایی در آموزش و پرورش گفت: در نامه ای به کنگره است.

میچل پیش بینی کرد که ثبت نام برای سال تحصیلی بعدی را رها 15 درصد — که منجر به از دست دادن درآمد از دلار به 23 میلیارد دلار برای مدارس.

مخاطرات بالا هستند.

در حالی که ملت دانشگاهها مانند دانشگاه هاروارد ییل و استنفورد بزرگ اوقاف و توانایی به قرض گرفتن در خواهد شد کوچکتر مدارس می تواند در صورت ورشکستگی اگر ثبت نام ورقه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net