ارشد تهمت مشاور گفت: کارکنان کاخ سفید در حال رفتن به کار در یک نسبتا تنگ’ بال غربی از عشق به کشور خود: ‘ما تمام شده است در معرض خودمان را به خطر’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در نشست با معاون سیاسی و رهبری و تیم امنیت ملی در کابینه در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 9th, 2020.

آنا Moneymaker-استخر/گتی ایماژ

  • کوین Hassett ارشد اقتصادی و مشاور رئیس جمهور گفت: او می دانست که این امر می تواند امن تر به ماندن در خانه از رفتن به محل کار در آنچه که او به نام “نسبتا تنگ” بال غربی.
  • “ما تمام شده است در معرض خودمان را به خطرات تحت بهترین راهنمایی ما احتمالا می تواند به امن نگه داشتن ما” Hassett گفت. “اما ما در حال حاضر را که شانس چون ما عاشق کشور ما و من فکر می کنم که چیزهایی وجود دارد که باید اتفاق می افتد که در بال غربی و حتی اگر ساختمان کمی قدیمی و تحت تهویه.”
  • حداقل یک دوجین از مردم که ممکن است نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باید آزمایش مثبت برای این ویروس در هفته گذشته هر چند تهمت و پنس را تا کنون آزمایش منفی برای COVID-19.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کوین Hassett یک مشاور ارشد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید کارکنان آگاهانه با قرار دادن خود در معرض خطر کار در “نسبتا تنگ” بال غربی به عنوان حداقل ده نفر با روابط کاخ سفید در حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

Hassett گفت که سی ان ان جیک Tapper او تا به حال هیچ وجه قصد ترک شغل خود را در سی ان ان به بازگشت به کار در کاخ سفید قبل از همه گیر گفت: او می دانست که از ابتدا وجود خواهد داشت خطرات مرتبط با بازگشت به کار برای رئیس جمهور زمانی که او خواسته شده بود به انجام این کار در ماه مارس است.

“من می دانستم که من که قرار بود پشت در که من می تواند خطرات مصرف — که من می تواند امن تر نشستن در خانه در خانه من از رفتن به بال غربی که — حتی با تمام تست های جهان و بهترین تیم پزشکی در زمین — نسبتا تنگ و مکان است.”

Hassett که در ماه مارس گفت او ایجاد کرده است “اطلاعات عملیات” در کاخ سفید زیرزمین به پیگیری تعدادی از دسترس هواکش گفت: او زود در معرض قاچاق مردم در داخل و خارج از کاخ سفید به دیگر سازمان های دولتی.

 

“زمانی که من وجود دارد ما در تعامل مداوم با مردم و از FEMA” Hassett گفت. “درست در آغاز هنگامی که ما وجود دارد وجود دارد افرادی که گرفتار COVID در FEMA. بنابراین ما تمام شده است در معرض خودمان را به خطرات تحت بهترین راهنمایی ما احتمالا می تواند به ما امن نگه دارید.”

او افزود: “اما ما در حال حاضر را که شانس چون ما عاشق کشور ما و من فکر می کنم که چیزهایی وجود دارد که باید اتفاق می افتد که در بال غربی و حتی اگر ساختمان کمی قدیمی و تحت تهویه.”

Hassett گفت که او می پوشد یک ماسک در کاخ سفید زمانی که او احساس می کند آن است که “مناسب برای انجام این کار” و گفت که او شیوه های اجتماعی فاصله در حالی که در محل کار است. وی افزود به اعتقاد او بحث و گفتگو در مورد پوشیدن ماسک به “قابل توجه” اما گفت که برای صحبت با رئیس کارکنان کاخ سفید باید اول تست منفی برای رمان coronavirus.

“وجود دارد با توجه به آنچه که پزشکان به من بگویید نه شواهد بسیاری که شما می توانید این ویروس را — که شما به اندازه کافی بار ویروسی به عبور از آن — اگر تست شما منفی,” او اضافه شده است.

Hassett یکشنبه ظاهر در “وضعیت اتحادیه” می آید که بیش از ده نفر از جمله معاون وزیر مطبوعات و مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی که ممکن است نزدیک به رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس تست مثبت برای رمان coronavirus هفته گذشته است.

همانطور که از پنج شنبه, 11 نفر از اعضای سرویس مخفی حال آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به اسناد و مدارک از وزارت امنیت داخلی دیده می شود اخبار یاهو. بر اساس این گزارش مشخص نیست که آیا کارکنان که تست مثبت مشغول به کار در کاخ سفید و یا اگر اینکه آیا آنها تا به حال اخیر در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن و یا پنس.

رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور که تا کنون آزمایش منفی برای این ویروس هر چند رئیس جمهور در هفته گذشته گفت: او را به سوئیچ از هفتگی به روزانه COVID-19 آزمون در نور جدید موارد تپه گزارش شده است.

تا کنون حداقل 1,311,923 مردم ما آلوده شده اند با رمان coronavirus و 78,855 فوت کرده اند از این بیماری با توجه به تجزيه و تحليل داده ها توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>