سرعت عمل — این ماسک کشتی ها را سریع تر از بسیاری از!

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

همه چیز در حال تغییر به سرعت این روزها و ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال اقامت تا تاریخ با آخرین اخبار و پیشنهادات از CDC. هر تلاش هر فرد شمارش — این که آیا آن را از خود جدا اگر شما احساس بیمار اجتماعی-فاصله گرفتن از دیگران و یا شستن دست های خود را برای مدت زمان طولانی تر. به تازگی سی دی ساخته شده است یکی دیگر از توصیه همگان به دنبال و که با پوشیدن چهره و پوشش در تمام تنظیمات عمومی.

پزشکی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در حوزه بهداشت و درمان که بیشترین نیاز از ماسک های جراحی و N-95 ماسک بنابراین در حالی که ما باید کمک مالی به هر ممکن است ما به آنها این بدان معنا نیست که ما باید بدون هر نوع ماسک. پارچه ماسک نیز ممکن است کمک کند — به خصوص به عنوان بسیاری از مردم حامل میکروب های مضر ممکن است حتی آن را درک کنند. به همین دلیل اگر شما در حال رفتن به جایی ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی و یا حمل و نقل عمومی خودرو که در آن اجتماعی-دورى است به خصوص دشوار است برای حفظ بهتر است به پوشیدن ماسک مانند این یکی.

آن را ببینید!

این قابل استفاده مجدد در صورت پوشش در آمازون! کشتی ها در 2-3 روز!

ماسک هستند و البته در تقاضای بسیار بالا در حال حاضر با حمل و نقل بار است که اضافه کردن به اللفظی ماه اما این فیلتر یکی ممکن است می رسند در درب خود را در فقط چند هفته. آن را ساخته شده از پنبه تنفس را پوشش می دهد که چهره خود را از بینی خود را به چانه خود را آب بندی منطقه به طور موثر با کمک قابل تنظیم بینی کلیپ و الاستیک گوش حلقه.

آن را ببینید!

این قابل استفاده مجدد در صورت پوشش در آمازون! کشتی ها در 2-3 روز!

به یاد داشته باشید که یک ماسک صورت مانند این ممکن است کمک به کاهش گسترش بیماری است اما در نهایت نه یک جایگزین برای اجتماعی-فاصله. همچنین به یاد داشته باشید به استفاده از یک ماسک شبیه به این در هر کسی با سن کمتر از دو و یا هر کسی که دارای مشکل در تنفس یا ناخودآگاه است. یکی از شما به تنهایی و آماده است تا آن را خاموش مطمئن شوید برای اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان و مطمئن شوید که برای شستن آن به طور کامل قبل از استفاده مجدد آن را دوباره!

با هر کس با استفاده از محافظ صورت را پوشش می دهد مانند این یکی و دریافت آنها را در پست الکترونیکی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است ما امیدواریم که ما شاهد خواهید بود بیشتر خبر خوب به زودی. انجام بخشی خود را ایمن ماندن و نفس کشیدن آسان!

آن را ببینید!

این قابل استفاده مجدد در صورت پوشش در آمازون! کشتی ها در 2-3 روز!

به دنبال چیز دیگری بررسی بیشتر ماسک در اینجا و فروشگاه همه آمازون زمان معاملات روزانه در اینجا!

دیدن نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در ShopWithUs@usmagazine.com. خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله