https://news.yahoo.com/coronavirus

امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا بودند که هر دو طراحان وب در آمازون از کار اخراج شدند در ماه گذشته پس از آنها سازمان مجازی تاون هال برای سیاتل همکاران به شنیدن از این شرکت پایین پرداخت می شود و تا حد زیادی بیمه کارکنان انبار. کسانی که کارگران کانینگهام و کاستاریکا گفت: در حال زحمتکش در ترانشه در میان یک بیماری همه گیر است که goosing غول اینترنت در قیمت سهام حتی به عنوان برخی از آنها در حال مرگ هستند از coronavirus.

کاستاریکا یک اصل تجربه کاربر و طراح وجود دارد گفت: به طور موثر دو آمازون — و دستمزد پایین کارگران در شرکت انبارهای رنج می برند به عنوان یک نتیجه. او گفت: هنگامی که او برای اولین بار شروع به در, شرکت, شرکت فنی و کارکنان از جمله آمازون موسس و مدیر عامل شرکت جف بزوس به پرواز نوادا انبار در طول اوج فصل کریسمس برای نشان دادن همبستگی با مشغول دستمزد پایین کارگران عجله برای نگه داشتن سرعت با تقاضا است.

“که متوقف می افتد یک مدت زمان طولانی پیش — شرکت آمازون مانند دو شرکت های مختلف” کاستاریکا گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز Skullduggery پادکست. “شما باید haves and the have-nots و هیچ پل در میان است.”

و کاستاریکا به طور مستقیم مقصر بزوس برای تغییر مشخص در شرکت فرهنگ است. بزوس که تصور می شود ثروتمندترین مرد جهان دیده است خود را خالص ارزش — در حال حاضر تخمین زده می شود بیش از $140 میلیارد — افزایش می یابد در طول این بیماری همه گیر.

“به جف که من می دانستم و با کار و رفت و به جلسات در اوایل روز بود که جف من فکر نمی کنم که این کار انجام آنچه او امروز انجام,” او گفت:. “من نمی دانم اگر این است که او فقط به طور فزاینده ای بیشتر و بیشتر از لمس … با کارگر انبار, کارکنان و یا فقط با بشریت به طور کلی. او به نظر می رسد به برخی از نقاط کور.”

کاستاریکا و کانینگهام می گویند آمازون در حال حاضر پس قصد نگه داشتن انبار و کارگران شرکت از هم جدا است که منابع انسانی مدیران نه تنها از کار اخراج آنها را حذف مجازی تاون هال رویداد از تقویم از چند صد نفر از کارکنان که در حال برنامه ریزی برای حضور در.

آمازون قیمت سهام است تا 28 درصد از ابتدای سال با مصرف کنندگان به طور فزاینده ای با تکیه بر خرده فروش اینترنتی سریع و قابل اعتماد و تحویل آنها به عنوان پناهگاه در محل. جلسه این تقاضا مورد نیاز پایین پرداخت می شود انبار کارگران که در قلب آمازون استراتژی — شرکت بهترین و شناخته شده برای آن رعد و برق سریع و تحویل مشتری محور اخلاق — برای قرار دادن خود در معرض خطر قابل توجهی کوستا و کانینگهام گفت.

علاوه بر این, خبرچین شارژ بیشتر از این انبار کارکنان یا کارگران پاره وقت و یا پیمانکاران و در نتیجه دریافت نمی آمازون بیمه و یا پرداخت مرخصی استعلاجی.

“آمازون به طور فعال تلاش می کند برای شکستن هر گونه تلاش در unionization و که بخشی از چرا آنها تهدید…livestream [شهر] که ما در تلاش برای راه اندازی بود که نه فقط تکنولوژی سازماندهی کارگران و نه فقط انبار سازماندهی کارگران اما tech کارگران و انبار سازماندهی کارگران هم” کوستا گفت Skullduggery میزبان مایکل Isikoff و دانیل Klaidman. “این چیزی است که آنها را سانسور, رویداد, آتش امیلی و من و سعی کنید به تعطیل تمام مکالمات.”

خواسته از نظر آمازون با صدور بیانیه ای.

“ما از هر کارمند را به انتقاد از خود و کارفرما شرایط کار, اما آمده است که با پتو ایمنی در برابر هر و همه سیاست های داخلی” در بیانیه ای گفت:. “ما خاتمه این کارکنان برای صحبت کردن علنی در مورد شرایط کار و ایمنی, اما نه برای بارها و بارها نقض سیاست های داخلی.”

کانینگهام گفت: این تخلفات گفته شامل پیوستن به ارتباطات خارجی و سیاست “هیچ درخواست” حکومت که او می گوید اجرا شده است به صورت انتخابی.

حداقل پنج آمازون کارگران درگذشت coronavirus با توجه به گزارش های خبری و خبرچین مانند کانینگهام و کاستاریکا می گویند این شرکت را عدم شفافیت است که تنها تشدید, در حال حاضر وضعیت خطرناک است. در اواخر ماه گذشته ایالت نیویورک دادستانی کل هشدار داد آمازون که خود را “ناکافی” حفاظت از ایالت نیویورک-انبار بر اساس کارگران ممکن است در نقض استانداردهای ایمنی فدرال توسعه اولین گزارش NPR.

کارگران در اعتراض به عدم از کارفرمایان خود را برای ارائه حمایت کافی در آمازون تحویل hub در هاوتورن کالیفرنیا. (والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ)

آمازون نیز استخدام حداقل 175,000 کارگران برای دیدار با افزایش سفارشات. در هفته های اخیر بسیاری از کارکنان از سراسر شرکت باید با هم متحد به فشار غول اینترنت به انجام بیشتر برای محافظت از انبار کارگران و محدود کردن گسترش coronavirus. ناآرامی در داخل شرکت به اوج خود رسید و در اوایل این هفته هنگامی که وب سرویس آمازون معاون رئیس جمهور و مهندس برجسته Tim Bray اعلام کرد در یک پست وبلاگ که پس از پنج سال و نیم در شرکت او “ترک در ترس” بر اخراج و بزرگتر نگرانی های ایمنی.

“در پایان روز این مشکل بزرگ نیست جزئیات Covid-19 پاسخ به” بری نوشت. “این است که آمازون رفتار انسان در انبارها به عنوان قابل تعویض واحد از انتخاب و بسته بالقوه است.” بری در ادامه می گویند که شلیک خبرچین است که “مدارک و شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ است. من را انتخاب کنید نه برای خدمت و نه نوشیدنی که سم.” وبلاگ خود را پست ویروسی رفت در این هفته.

آمازون سخنگو گفت: اخبار یاهو که شرکت “top نگرانی حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و انتظار داریم به سرمایه گذاری حدود 4 میلیارد دلار از آوریل تا ژوئن در COVID اقدامات مربوط به دریافت محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن است.”

کاستاریکا که مشغول به کار در آمازون برای 15 سال گفت: این شرکت شد بسیار بزرگتر و بیشتر بی تفاوت به انبار کارگران در طول دوره تصدی خود را. او و کانینگهام توصیف یک siloed فرهنگ است که به طور موثر درمان کم دستمزد کارگران انبار به عنوان مصرفی در حالی که اجازه می دهد شرکت های بزرگ کارکنان علاقه داشتن به قدرت پردازش و توانایی به کار از خانه در طول بیماری همه گیر.

“وجود دارد 800,000 افرادی که کار در آمازون [و] ما نمی دانیم که هر چیزی که در مورد اکثریت قریب به اتفاق که کارگران یقه سفید” کاستاریکا گفت. “مثل ما حتی نمی فکر می کنم آنها را به عنوان Amazonians.”

هر دو زنان گفته است: “عمیقا ناراحت تغییرات در آمازون فرهنگ سازمانی که به گفته آنها بر سود دهی و خدمات به مشتریان بیش از حقوق کارگران انبار. کانینگهام اشاره به شلیک کارگر و خلاف کاران کریس Smalls به عنوان یک مثال از این شرکت کمبود اخلاق است. هفته گذشته سناتور. الیزابت وارن و هشت دیگر سناتور ایالات متحده آمریکا امضا نامه ای به آمازون فشار مقامات شرکت به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد whistleblower اخراج.

“به منظور درک چگونگی فسخ کارکنان است که نگرانی در مورد ایمنی و بهداشت شرایط نیست تشکیل تلافی سوت-باد ما درخواست اطلاعات در مورد آمازون سیاست مورد زمینه را برای نظم و انضباط کارکنان و ختم” نامه است.

کانینگهام گفت: Smalls شلیک به خصوص جرم او به دلیل شرکت برتر وکیل دیوید Zapolsky پیشنهاد این شرکت با شرکت در یک هماهنگی مبارزه با Smalls در یک جلسه که در آن بزوس حاضر بود.

یادداشت از آن داخلی آمازون جلسه بودند فرستاده شده در سراسر شرکت و به بیرون درز به رسانه ها آشکار است که Zapolsky توصیف Smalls که آفریقایی-آمریکایی به عنوان “هوشمند و یا بیان.” کانینگهام گفت: Smalls بود علنا حمله در توییتر توسط آمازون مدیران به عنوان بخشی از تلاش طراحی شده برای سلب مشروعیت او و سرکوب کارگران و تلاش برای داشتن اتحادیه.

کانینگهام محکوم آمازون برای نگه داشتن Zapolsky در کار خود را در حالی که Smalls یک کارگر در جزیره استاتن انبار که به سازماندهی یک اعتصاب در شرکت تاسیسات وجود دارد و درخواست این شرکت برای افزایش شفافیت در COVID-19 عفونت در میان کارکنان انبار بود خاتمه یافته است.

“این مهم است به این نکته اشاره که کریس Smalls توسط یک مرد سیاه و یک SVP مشاور عمومی — بالاترین وکیل در شرکت — برای استفاده از این نوع از بد نواخته رمزی افتضاح بد زبان است که فقط به طور کامل غیر قابل قبول” کانینگهام گفت.

“بنابراین در حالی که کریس Smalls, Maren و من از کار اخراج شدند, دیوید Zapolsky هنوز کار خود را حتی پس از استفاده از این نوع زبان به سمت یک کارمند و تلاش برای سازماندهی یک کمپین اسمیر در برابر او — و ضمنا در این جلسه که در آن جف بزوس و دیگر مدیران بودند.”

در حال حاضر امریکا و کاستاریکا معطوف به جلب توجه به راه های آمازون می تواند در بهبود و درمان آن از انبار کارگران است. آنها می گویند که فشار برای کار سازماندهی در شرکت نتیجه دیرین عدم توجه به کارگر انبار ایمنی.

“چگونه شما احساس می کنید اگر شما در محل کار شما نیست گفت: تا هشت روز بعد که مثبت و معنیداری وجود دارد [COVID-19] در مورد محیط کار خود را?” کانینگهام گفت.

اصلاح: نسخه های قبلی از این مقاله اظهار داشت که کاستاریکا تا به حال مشغول به کار در آمازون به مدت هفت سال است که او گفت: آمازون تا به حال 8,000 کارکنان. او مشغول به کار در این شرکت برای 15 سال و گفت: این شرکت تا به حال 800,000 کارکنان.

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • شما می توانید coronavirus آنتی بادی در عین حال هنوز هم مسری است ؟

  • ‘امن ترین محل برای’: یک coronavirus محقق در زندگی داخل یک ایمنی زیستی سطح 3 آزمایشگاه

  • در کاخ سفید, اجتماعی فاصله اختیاری است

  • U. s. Coast Guard پرانتز پس از همه گیر موج مهاجران

  • آنچه باید اتفاق می افتد برای مدارس برای بازگشایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de