Benji که دیوانه ستایش همسرش, Cameron Diaz, به عنوان آنها خود را جشن گرفتند اولین روز پس از استقبال دختر Raddix در ماه ژانویه است.

“آن روز خاص برای ما در این سال برای همیشه سپاسگزار به جهنم همسر من برای من و پدر و مصرف چنین مراقبت خوب از ما هر روز” خوب شارلوت گیتاریست, 41 نوشت: در Instagram در یکشنبه, مه 10 خواستار معلم بد ستاره “بهترین مادر و همسر و دوست.”

او توضیح داد که آیا Diaz, 47, است “بیدار شدن از خواب اضافی در اوایل به مراقبت از همه (3 انسان و یک دوجین حیوانات) و یا انجام تمام تحقیقات و خواندن را به مطمئن شوید که ما سعی می کنیم به پدر و مادر خوب برای ما او یک نیروی طبیعت و من بسیار سپاسگزار است.”

Benji Madden Feels 'So Lucky' To Have Wife Cameron Diaz and Daughter Raddix
Benji که دیوانه و کامرون دیاز. مگا

“6 سال با هم فقط بیشتر معنی دار و واقعی عشق در هر روز” Madden ادامه داد. “چه یک برکت و رحمت است. برای من, من فکر می کنم عاقلانه به خودمان یادآوری کنیم هر روز که نادر فرد خاص در زندگی ما نیست به این احمق کسی است که طول می کشد آن را برای اعطا. واقعیت این است که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در محل کار و یا آنچه در جهان فکر می کند/می گوید: گرامی داشتن مادران و شما نمی توانید از دست بدهند. هر چیز دیگری شما قادر خواهید بود برای کشف کردن – خانه خوشحال است به ارزش بیش از طلا🙏 با تشکر از G-D برای مادران.”

دیاز و Madden که نکاح را در سال 2015 نشان داد در ژانویه 3 که آنها می خواهم استقبال از اولین فرزند خود را. “ما خیلی خوشحال مبارک و ممنون برای شروع این دهه جدید با اعلام خبر تولد دختر ما Raddix مدن” جفت نوشت: در Instagram. “او به طور کامل اسیر دل ما و تکمیل خانواده ما. در حالی که ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن این اخبار ما نیز احساس غریزه قوی برای محافظت از یک کمی ما را حفظ حریم خصوصی. بنابراین ما نمی خواهد ارسال عکس و یا به اشتراک گذاری هر گونه اطلاعات بیشتر از این واقعیت است که او واقعا واقعا زیبا!! برخی حتی می گویند راد.”

یک منبع آگاه به ما گفت که ماه که جفت “رفت و از طریق بسیار” را به عنوان آنها در تلاش برای شروع یک خانواده قبل از استقبال Raddix از طریق قائم مقام. “کامرون احساس می کند مانند این کودک است که واقعا یک معجزه” منبع اضافه شده است.

بازنشسته بازیگر نشان داد در یک Instagram Live در ماه آوریل که دیوانه است doting پدر و Raddix به خواب هر شب.

“او خیلی خوب است. او مانند یک پدر” او به او گفت, دوست, کاترین قدرت. “من خیلی خوش شانس او را برای کودک من پدر. مانند او را بسیار باور نکردنی است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de