Birx گفت: “هیچ چیز وجود دارد از CDC که من می توانید اعتماد” در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه

  • کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ کننده دبورا Birx گفت: در جلسه اخیر که “هیچ چیز از سی دی است که من می توانید اعتماد” واشنگتن پست گزارش شده است.

  • Birx و دیگران گزارش می ترسید که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با استفاده از باد داده ها در coronavirus مرگ و مورد نرخ.

  • یکی داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدل به تازگی پیش بینی شده است که coronavirus مرگ و میر را در رسیدن به عظیم 3,000 مرگ و میر در هر روز 1 ژوئن است که دو برابر میزان فعلی است.

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گوش به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک جلسه در مورد کوروناویروس پاسخ با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت, R-تگزاس در دفتر بیضی شکل کاخ سفید روز شنبه, مه 7 سال 2020 در واشنگتن است.

اسوشیتد پرس/اوان Vucci

ویدیو های مرتبط: چگونه ویروس Coronavirus جهش

دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ لعنتی مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه بحث و گفتگو در COVID-19 داده ها با توجه به واشنگتن پست.

“وجود دارد هیچ چیز از سی دی است که من می توانید اعتماد” او گفت: CDC مدیر رابرت Redfield دو نفر آشنا با این جلسه به این روزنامه گفت.

پست گزارش داد که Birx و دیگران می ترسید که CDC آمار مرگ و مير و مورد شمارش متورم شد تا 25%.

Birx بعد گفت: پست در بیانیه ای که “مرگ و میر است به آرامی در حال کاهش در هر روز.”

او ادامه داد: “به نگه داشتن با این روند ضروری است که سالمندان و کسانی که با بیماریهای پناهگاه در محل و که ما همچنان به محافظت از آسیب پذیر جوامع است.”

یکی داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدل پیش بینی شده است که coronavirus مرگ و میر را در رسیدن به عظیم 3,000 مرگ و میر در هر روز 1 ژوئن است که دو برابر نرخ فعلی با توجه به نیویورک تایمز.

چند تا از پست منابع در توصیف دیدار با Birx و Redfield به عنوان “گرم” اگر دو نفر دیگر منابع مخالف.

با توجه به پست ردفورد در دفاع از CDC اما بسیاری از موافقت این سازمان نیاز به یک ارتقا دیجیتال.

یکی دیگر از flashpoint در این جلسه در خلال بحث در مورد مواد مخدر remdesivir که نشان داده امیدوار کننده نتایج اولیه در آزمایش های بالینی و کدام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزیع به سخت ضربه متحده است.

با توجه به پست یک مقام رسمی در این جلسه اعلام کرد که دولت در حال حاضر حمل مواد مخدر به هفت متحده است. اخبار گزارش, گیر افتاد, Birx و دیگران با تعجب از آنجایی که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفته است که ایالات متحده باید در اولویت قرار گیرد.

“چرا شما انجام این کار؟” Birx خواسته رسمی با توجه به پست.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>