Chrissy Teigen است که گرفتن یک استراحت از توییتر پس از آلیسون روم درام


Chrissy Teigen Is Taking a Little Break From Twitter After Alison Roman Drama Wearing Vitor Zerbinato
Chrissy Teigen در لس آنجلس در سپتامبر 16, 2019. جان Salangsang/شاتر

بیش از آن. Chrissy Teigen ساخته شده حساب توییتر خود را خصوصی و اعلام کرد یک استراحت از پلت فرم رسانه های اجتماعی پس از درام با دیگر مواد غذایی نویسنده آلیسون روم.

“من واقعا نفرت چه این درام باعث شده است که این هفته” از هوس نویسنده کتاب آشپزی, 34, توییتی در یکشنبه, مه 10 قبل از مثال برخی از تند و زننده پیام او را دریافت کرده است از عضو شورای نظارت مدت در روزهای اخیر. “تماس بچه ها من ظرف پتری نوزادان و یا ساخت تا پرواز آشکار با نام من بر روی آنها به “اپستاین جزیره’ به توجیه شخص دیگری را تحقیر با من به نظر می رسد ناخالص به من به طوری که من میخوام استراحت کمی.”

در دوم جیر او افزود: “این چیزی است که همیشه اتفاق می افتد. اولین روز یک تن از پشتیبانی و سپس بعد از 1 میلیون دلایل که چرا شما سزاوار این است. آن را هرگز شکست مواجه شد.”

Teigen تصمیم به قدم به عقب از توییتر آمد سه روز پس از رومی نیز 34 گفت که تماشای تلویزیون شخصیت کسب و کار امپراتوری همچنان به رشد “horrifies” او.

“چه Chrissy Teigen انجام داده است تا دیوانه به من گفت:” به هیچ چیز فانتزی نویسنده گفت: مصرف کننده جدید در روز پنج شنبه, مه 7. “او تا به حال موفق cookbook. و سپس آن را مانند: رونق خط در هدف. رونق در حال حاضر او دارای یک Instagram صفحه ای که دارای بیش از یک میلیون و پیروان آن را فقط مانند, مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او. که horrifies من و این چیزی است که من همیشه می خواهم به انجام است. من نمی آرزوی آن است.”

Chrissy Teigen Is Taking a Little Break From Twitter After Alison Roman Drama
آلیسون روم حسن نیت ارائه میدهد از آلیسون روم/Instagram

روم انجام داد اما ستایش Teigen مالی کسب و گفت: “که خنده در حال حاضر ؟ چرا که او یک تن از f–king پول است.”

این Sports Illustrated Swimsuit , مدل گرفتار باد از نیویورک تایمز مواد غذایی نویس مصاحبه به زودی پس از آن منتشر شد و او در زمان به توییتر در روز جمعه, مه 8 برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

“این یک بد شانسی و به من ضربه سخت” او اعتراف کرد. “من ساخته شده دستور العمل های خود را برای سال در حال حاضر خریداری اشپزی او را حمایت اجتماعی و ستایش او در مصاحبه. من فکر نمی کنم من تا کنون بوده است به طوری bummed با کلمات از یک همکار غذایی-عاشق. من فقط تا به حال هیچ ایده من درک شده بود که در راه با او به خصوص.”

Teigen در ادامه به توضیح دهید که چگونه “این واقعا سخت است برای دیدن کسی که سعی کنید به طور کامل باطل” کار او را به او آشپزی, آشپزخانه, خط محصول و وب سایت.

“بسیاری وجود دارد روز من گریه بسیار سخت است چرا که هوس این سایت این است که کودک ما عشق ما را به پمپ محتوا بر روی. ما این کار را انجام دهید خودمان است و هیچ پولی به دست آورید و در عین حال. آن است که فقط کار کار کار کار و پاداش است که شما میل آن است. بنابراین به نام sellout….hooooo آن لطمه می زند” او ادامه داد: در روز جمعه. “این ‘مزرعه’ شما فکر می کنم وجود ندارد. من مزرعه. من گاو اسب خوک. به هر حال. در حال حاضر که در خارج وجود دارد, من حدس می زنم ما احتمالا باید دنبال یکدیگر @alisoneroman.”

روم بعد او را به نام سخنان “سبک” و “بی دقتی” گفتن را خنده دار قاضی: “من متاسفم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>