David and Lana Finally Meet 90 Day Fiance Before the 90 Days
دیوید و لانا TLC (2)

نه یک گربه ماهی بعد از همه. تا کنون از فصل 4 از 90 روز نامزد: قبل از 90 روز لگد کردن, David Murphey‘s ارتباط آنلاین با زن اوکراینی لانا شده است که. او همیشه ادعا می کرد که او واقعی است و او می خواهم به صحبت به او را بر روی گوشی و از طریق چت تصویری, اما مخاطبان هرگز او را ملاقات کرد.

دیوید 60 و حتی پرواز از لاس وگاس به اوکراین چندین بار برای دیدار با لانا, 27 در فرد اما او بوده است هیچ نشان می دهد هر زمان تا به حال است.

در طول پنج شنبه, مارس 10, قسمت, Lana ثابت به یک فرد واقعی نشان دادن تا برای دیدار با دیوید چهره به چهره در لحظات پایانی. او را در آغوش گرفت او را در آغوش بگیرید و پس از بارها و بارها گفت: “خدای من!”

هفته آینده خواهد شد از ویژگی های بیشتر از ارتباط آنها. دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن برای یکشنبه, مارس 17 قسمت او می گوید: “هیچ چیز در گذشته و حتی مسائل” ظاهرا اشاره به چندین بار او ایستاده بود تا توسط او — و هزاران دلار در او صرف در طول هفت سال گذشته.

David and Lana Finally Meet 90 Day Fiance Before the 90 Days
دیوید و لانا TLC (2)

این برنامه نویس کامپیوتر به تازگی به استخدام یک محقق خصوصی به نگاه به لانا هویت از او در ادامه به پوسته پوسته شدن بر او. زمانی که P. I. آگاهانه او است که او یک کلاهبردار دیوید او را اخراج.

پس از آوریل 3 قسمت او در پاسخ به طرفداران کوبیدن اقدامات خود را در Instagram و تماس با او از جان گذشته.

“من نمی کنترل در حال ویرایش” لاس وگاس بومی نوشت: در آن زمان.

“ویرایش ؟ شما هنوز هم گفت: سخنان دیوید. حقایق حقایق” یکی دیگر از بیننده نوشت. “هفت سال 100.000 دلار ایستاده بود تا چهار بار به دنبال او مانند یک سگ هار سپس به استخدام یک [محقق خصوصی]. در حال ویرایش را ندارد شما نگاه احمقانه شما که خود را است.”

او یک بار دیگر مقصر نشان می دهد. “نه. نوچ. نوچ. من هنوز رفتن به می گویند ویرایش,” او نوشت. “اگر شما نمی فهمید چه این بدان معناست که من می توانم به شما کمک کند.”

90 روز نامزد: قبل از 90 روز پخش در TLC یکشنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de