آیا Emma Stone مخفیانه ازدواج دیو McCary? چرا طرفداران فکر می کنم!

در حال حاضر یک همسر زیر کلیک? اما استون دارای طرفداران متقاعد شده است که او مخفیانه گفت: “من” برای او نامزد دیو McCary.

در La La Land , بازیگر, 31, برانگیخته, ازدواج, حدس و گمان در طول مجازی ظاهر در ریس ویترسپون‘s سلام آفتاب سریال در مارس 5, که در طی آن او با صراحت صحبت در مورد سلامت روانی کودکان. Eagle-eyed طرفداران متوجه شده است که سنگ جابجا حلقه نامزدی اش با یک گروه طلا ساده.

سنگ مورد اشاره ارتباط نقطه عطف بیشتر زمانی که همکار مهمان دکتر هارولد Koplewicz صحبت در مورد چگونه اضطراب می تواند تاثیر یک ازدواج است. “اگر شما ازدواج اضطراب شما در حال رفتن به می دانم که من بقیه زندگی من” 67 ساله روانپزشک شوخی در حالی که آسان یک ستاره پاسخ داد: “خوشبختانه من نیست که.”

Did Emma Stone Secretly Marry Dave McCary
اما استون YouTube

هر چند برنده اسکار نشده علنا تایید کرد که آیا او یک زن و طرفداران اقدام به دمدمی مزاجی در سراسر رسانه های اجتماعی. “او برگزار شد که سازگار با محیط زیست عروسی در قرنطینه” یکی از طرفداران این باورند در حالی که دیگری در توئیتر خود نوشت “پس … ما همه فکر کردن در مورد این و یا آن را فقط من????”

یک شخص سوم نوشت: “من فکر می کنم آنها ازدواج کردم اما درست نیست که این مراسم در عین حال که بسیار هیجان انگیز است. بنابراین برای او خوشحال است.”

سنگ و سابق Saturday Night Live نویسنده و مدیر بخش, 34, شد اولین مرتبط در ژوئن 2017. McCary ظهور سوال در دسامبر 2019 دو سال به خود رمان است. او اعلام کرد که نامزدی اخبار از طریق Instagram با به اشتراک گذاشتن یک عکس از زن و شوهر خوشحال با سنگ حلقه جلو و مرکز.

Did Emma Stone Secretly Marry Dave McCary
دیو McCary و اما استون حسن نیت ارائه میدهد از دیو McCary/Instagram

کاترین پولیک حلقه نامزدی متخصص از درخشان زمین گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری عتیقه-مدل دهید گوهر درخشان تخمین زده شده است که بین $30 ، 000 تا $60,000 اگر آن را یک الماس و تقریبا $5,000 $10,000 اگر آن را یک مروارید.

سنگ قبلا باز مورد علاقه خود را در حل و فصل کردن در حالی که صحبت کردن به رفیق جنیفر لارنس برای Elle‘s سپتامبر 2018 پوشش داستان. “دیدگاه من در مورد بچه ها تغییر کرده است به من و بعد فورا رفت واز, مسن,” او اعتراف کرد در زمان. “من هرگز babysat یا هر چیزی. به عنوان یک نوجوان بودم مانند ” من هرگز ازدواج من هرگز داشتن بچه ها.’ و پس از آن من و من مانند ” من واقعا می خواهید به ازدواج, من واقعا می خواهم به بچه ها.'”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>