نوزاد پسر! دیپلو تایید در روز مادر که او می خواهم استقبال او سومین فرزند اول خود را با Jevon پادشاه.

دی جی اعلام کرد که پسرش از ورود او به عنوان ادای احترام به مادر خود در روز یکشنبه, مه 10. “با تشکر به من زندگی و کمک به من در ایجاد آن – سه قوی ترین مادران در جهان.. من هنوز یک کار در حال پیشرفت است اما تو باید با توجه به سه کامل پسران زیبا 🤍 من عاشق همه شما تا وقتی که ماه و بازگشت” او زیر نویس سه عکس که نشان داد او را با خود مادر دو فرزند ارشد پسر Lockett و لیزر با سابق خود کاترین منسفیلدو سرعت با پادشاه است.

دوشیزه جهان ترینیداد و توباگو, 30, اعلام کرد خود را یک کمی ورود در 21 مارس با یک Instagram پست افشای نام خود را به سرعت.

مدل عرضه ضربت کودک خود را در اکتبر 2019, نوشته,, “من خیلی وحشت زده تبدیل این 30 سال! من به دنبال نگه داشته در زندگی من و دوم حدس زدن من دستاورد[s]. من فکر کردم در مورد اهداف شخصی که من می خواستم برای رسیدن به, اما نمی, فقط رتبهدهی نشده است. مادر من همیشه به من بگو, ‘همه چیز را به محل سقوط هنگامی که زمان مناسب است.’ پسر اوه پسر این کار را کرد! چیزی در مورد احساس شما در حال رشد درون من باعث می شود من احساس می کنم خیلی کامل است. من شما را خیلی دوست دارم در حال حاضر. من نمی توانم صبر کنید برای نگه داشتن شما بوی شما و دوست شما بدون قید و شرط.”

Diplo Welcomes Son Pace With Jevon King
دیپلو و Jevon پادشاه. قو Gallet/WWD/شاتر; حسن نیت ارائه میدهد Jevon King/Instagram

Diplo, 41, که نام واقعی است Thomas Wesley Pentz, نکرده اند قادر به صرف وقت خود را با بچه ها در میان coronavirus بیماری همه گیر. در مارس 16, می سی سی پی بومی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از خودش فشار دادن دست خود را به یک پنجره در حالی که بچه های بزرگتر ،

“پسران من بیش از حد جوان به درک پیچیدگی چه اتفاقی می افتد,” موسیقی آمریکا برنده جایزه زیر نویس این فیلم در آن زمان است. “اما آنها نمی مضطرب و عصبی مانند بقیه از ما. آنها زندگی در یک خانه با مادر بزرگ خود را که بیشتر آسیب پذیر است. من شده اند در تماس با صدها نفر از مردم در چهار هفته گذشته و من دور ماندن از خانه تا زمانی که من پاک ویروس. این لطمه می زند چرا که من از دست آنها خیلی در آنها چه چیزی باعث می شود من از خواب بیدار هر روز و زندگی و نفس آنها در حال نهایی من شادی اما این قربانی را به مطمئن شوید که هر کس در اطراف من امن است.”

دیپلو رفت و به نوشتن “من تا به حال این مقدار زمان خانه در سال, و من می خواستم برای ساخت لگو و تماشای فیلم با آنها. اما در حال حاضر من فقط رفتن را به ماندن پنجره و گوش دادن به آنها را به بازی (درامز) و آواز خواندن برای من. فکر می کنم در مورد دیگران در هر تصمیم گیری شما را در هفته های آینده. این یک مته.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de