همه چیز کامرون دیاز, Benji که دیوانه اند گفت: در مورد رابطه خود را

سر بیش از پاشنه. کامرون دیاز و Benji Madden باز نمی شود تا در مورد ازدواج آنها, اغلب, اما زمانی که آنها روان در مورد هر یک از دیگر.

ما هفتگی اخبار شکست در مارس 2014 که تعطیلات ستاره و خوب شارلوت چوب زیر گهواره شروع به دیدن یکدیگر پس از sister-in-law , Nicole Richie معرفی این جفت ارز است. پس از کمتر از یک سال از آشنایی ما تایید کرد که آنها مجموعه ای به نکاح.

“هر کس فکر می کند آن را وحشی اما خیلی خوشحال هستند برای آنها. Benji که همیشه تمایل به سقوط در عشق به راحتی اما این بار آن را برای او فرود آمد یک دختر بچه” یک منبع گفت:” ما در زمان. “بدیهی است که آنها هر دو را به یکدیگر فوق العاده شاد و هیچ چیز وجود دارد بهتر از آن است.”

زن و شوهر رد و بدل پاکستان در ژانویه 5, 2015.

“[ازدواج] بزرگترین چیزی که من انجام داده ام در 40s و آن را باز کرد و مرا در راه های مختلف” دیاز گفت هارپر بازار در مارس 2016. “این بسیار عالی است. من فکر نمی کنم این چیزی بود که من می خواهم انجام, و من نمی دانم اگر من می خواهم که آن را انجام داده اگر من تا به حال شوهرم را ملاقات کرد. آن را تعجب آور بود.”

پس از آنها بحباله نکاح در اوردن, دیاز در زمان یک گام به عقب از زندگی حرفه ای اش امید بستن برای بیشتر پایین کلید زندگی در بورلی هیلز با دیوانه.

“او احساس می کند او سال های بسیاری از کار خسته کننده برنامه” یک منبع گفت:” ما در ماه جولای سال 2019 اشاره کرد که طول عمر این کتاب نویسنده است “بسیار انجام در زندگی” و “بسیار خوشحال دوری از بازیگری است.”

منبع aded: “او فقط می خواهد به یک سرعت آهسته و روال عادی در حال حاضر. او را با محبت در این زمان در زندگی خود را.”

Madden برای ادامه به انجام با برادر دوقلو Joel Madden.

“ما هر دو فقط عجیب و غریب به اندازه کافی برای هر یک از دیگر” دیاز, گفت, گفت: در طول گوک سلامتی اجلاس سران در ماه ژوئن 2017. “ما زنان هستند ماديت يافته بسیار است. به نحوی شوهر من فقط توانسته به نوعی به من نشان می دهد آنچه در آن مانند به اند که بخشی از یک رابطه و یک مساوی. من که قبل از تجربه هرگز. من هرگز دوست داشتم که در راه است. من به او نگاه کنید هر روز و او الهام بخش من است — او با این نسخهها کار خیلی سخت است. من احساس می کنم خیلی خوش شانس.”

در ماه ژانویه این زن و شوهر نشان داد که آنها تا به حال استقبال از اولین فرزند خود را.

حرکت را از طریق به عنوان خوانده شده دیاز و Madden بهترین نقل قول در مورد ازدواج:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de