سوئد Nordiska museet (تصویر آن در طول سال 2011 ‘زباله’ نمایشگاه) است که در میان موزه ها در سراسر جهان تلاش به وقایع این دوران تاریخی. عکس: AFP

آیا شما خود را قرار داده و دمپایی روی صفحه نمایش? جهانی coronavirus همه گیر است که هنوز هم مواج است اما موزه در حال حاضر در حال جمع آوری شهادت و اشیاء به یاد داشته باشید زندگی تحت مستند.

“این یک تجربه فوق العاده,” بئاتریس Behlen ارشد متصدی در موزه لندن گفت: AFP.

“هنگامی که ما می دانستم که وجود دارد رفتن به یک مستند ما آغاز شده فورا صحبت کردن در مورد آنچه که ما نیاز به جمع آوری چیزی برای آینده است.”

موزه اختصاص داده شده به تاریخ پایتخت بریتانیا راه اندازی یک درخواست تجدید نظر برای اهالی لندن به اهدای اقلام که منعکس کننده زندگی خود را در طول COVID-19 شیوع.

“این می تواند چیزی است که به شما می دهد به راحتی یک مثال اغلب ذکر شده است که شاید مورد علاقه خود را و دمپایی و شما شده است با پوشیدن آنها هر روز,” او گفت:.

آن را نیز ممکن است شواهدی از یک مهارت جدید کسی برداشت, آیا بافندگی و یا پخت و پز و یا ساخت ماسک برای کارکنان بهداشتی درمانی.

در میان اقلام جمع آوری شده و تا کنون یک گلدان در خانه, مربا و موقت سر و صدا استفاده می شود به همراه هفتگی “کف زدن برای سرپرستان” در سراسر کشور.

“آنچه که برای ما جالب است داستان که در پشت آن نه لزوما چیزی که خود” Behlen گفت.

“آن نیاز دارد را به معنی چیزی برای مردم است. و ما از آنها خواست به ما بگویید که در مورد جسم نیز هست.”

‘مجموعه ای از احساسات’

سخت تر به معاون کشیش بخش احساسات مردم احساس جدا شده در حالی که در خانه احساس از دست دادن و ترس بلکه ایمنی امید و عشق.

در پاسخ به یک درخواست تجدید نظر توسط موزه خانه نیز در لندن یک خانواده ثبت کرده است که چگونه آنها راه اندازی یک صفحه نمایش در مقابل میز خود را طوری که آنها می تواند به اشتراک گذاری یک وعده غذایی با بستگان از طریق videolink.

یکی دیگر از تبدیل اتاق نشیمن خود را به یک کارگاه برای ساخت لباس برای کارکنان بهداشتی است.

این موزه همچنین درخواست از مردم برای ثبت آنها چگونه احساس خود را در مورد خانه های که در حال حاضر استفاده می شود به عنوان دفاتر و کلاس های درس و سالن های ورزشی.

“آنچه به نظر می رسد به بیرون آمدن و دوباره با برخی از خاطرات افراد است انعطاف پذیری به وضعیت و چگونه آنها در حال تغییر و تطبیق” گفت: مدیر موزه سونیا Solicari.

در یک خاطره, یک مرد تنها به عنوان شناخته شده Amarjit توضیح می دهد چگونه خانه ویکتوریا در شرق لندن تبدیل شده است “کاخ” در مستند به عنوان “همه چیز در حال حاضر اتفاق می افتد در اینجا”.

در مقابل, Alex زندگی می کند که به تنهایی در یک آپارتمان کوچک با فضای خارج به او می گوید احساس می کند مانند او در “سلول انفرادی در زندان است.”

“من سپاسگزار است که من امن هستم و نه در ارتباط دشوار است — همسایه طبقه پایین به طور مداوم به مبارزه.”

Solicari می گوید او شده است شگفت زده چگونه مردم باز شده است.

“آن را واقعا تبدیل به یک مجموعه ای از احساسات و عواطف و همچنین به عنوان یک مجموعه ای از تصاویر و خاطرات,” او گفت: AFP.

“پس از آن اسناد احساسات است که می تواند بسیار سخت برای موزه ها برای جمع آوری در واقع.”

Insta-موزه

داران در سراسر جهان در حال ساخت تلاش های مشابه به وقایع این دوران تاریخی.

در سوئد Nordiska museet در استکهلم در حال حاضر در حال جمع آوری کودکان را بازتاب چگونه زندگی روزانه خود را تغییر داده اند و چگونه آنها را به آینده.

در وین, عکسی از تولد در حبس و یک بوسه از طریق یک پنجره را پنجره ها بخشی از 1,800 سهم در حال حاضر جمع آوری شده توسط شهر موزه است.

“شما را به نگه داشتن یک رکورد از این رویداد به توضیح در 100 سال زمان چه اتفاقی افتاده است” گفت: سارا Lessire که هماهنگی آنلاین بایگانی پروژه در بلژیک.

“اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در معرض خطر از دست دادن همه این خاطرات” او گفت: AFP.

سایت خود را در لیست های متعدد طرح هایی به عنوان کمک های متقابل گروه در Facebook یا مجازی ممکن است در روز ،

این مستند نیز الهام گرفته از سه جوان مدیران تبلیغات در بارسلونا به راه اندازی یک موزه مجازی در Instagram.

بیش از 900 قطعه کار در حال حاضر ارائه شده است به Covid موزه هنر از سراسر جهان است.

برای آجر و ملات موسسات که درها بسته اند در این مستند وجود دارد یک نگرانی است که آنها ممکن است قادر به نشان دادن مجموعه های خود را به زندگی واقعی بازدید کنندگان برای ماه می باشد.

برخی از ترس آنها ممکن است زنده ماندن در همه از جمله بلبل فلورانس موزه لندن است که در تماس با فوریت برای کمک های مالی.

اختصاص داده شده به پیشگام, پرستار, موزه واقع شده است در زمینه سنت توماس ” در بیمارستان که در آن نخست وزیر بوریس جانسون به تازگی برای درمان coronavirus.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net