سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی خود قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 مقامات دولت خبر داد.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری را قرنطینه برای 14 روز. استفان هان رئیس غذا و دارو در حال حاضر به قرنطینه.

Fauci که پدید آمده است به عنوان بالا ترین-مشخصات عمومی متخصص سلامت در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیروی کار را به دنبال “اصلاح” قرنطینه برای آینده دو هفته پس از “کم خطر” قرار گرفتن در معرض کاخ سفید aide که تست مثبت برای coronavirus با توجه به یک دولت رسمی.

او انتظار می رود به کار بیشتر از خانه است اما برنامه ریزی برای شهادت در فرد بعدی هفته قبل از مجلس سنا. هان و Redfield نیز شهادت اما از طریق ویدئو کنفرانس.

“دکتر Fauci را آزمایش کرده است منفی ها برای CoVID-19 و او را همچنان به آزمایش می شود به طور منظم” یک NIAID سخنگوی گفت. “او به طور فعال نظارت بر درجه حرارت خود را و دیگر شاخص های سلامت.”

او افزود که Fauci بود “در نظر گرفته می شود در خطر نسبتا پایین بر اساس مدرک خود را از قرار گرفتن در معرض” اما او “با در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای کاهش خطر ابتلا به هر یک از تماس های شخصی در حالی که هنوز هم اجازه می دهد او را به انجام مسئولیت های خود را در این بحران بهداشت عمومی.”

روز جمعه هان خود را اعلام کرد قرنطینه در یادداشتی به کارکنان گفت: او تا به حال در تماس با فرد مبتلا به کروناویروس و مشاوران و گفت NBC News. او آزمایش منفی برای این ویروس بود اما جدا به عنوان یک اقدام احتیاطی آنها گفت.

در این اطلاعیه آمده پس از دو نفر با دسترسی به کاخ سفید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

روز جمعه معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر تایید کرد که او آزمایش مثبت برای COVID-19. میلر است که به تهمت مشاور استفان میلر.

میلر گفت: او در ابتدا آزمایش منفی در روز پنج شنبه. یک آزمایش دوم نشان داد او مثبت وضعیت در روز جمعه. میلر شوهر, آزمایش منفی با توجه به یک دولت رسمی.

یکی از تهمت های شخصی valets همچنین آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این مقام نظامی با این نسخهها کار در بال غربی خدمت تهمت وعده های غذایی در میان دیگر وظایف. کاخ سفید گفت: aide توسعه علائم در روز سه شنبه و مورد آزمایش قرار گرفت به زودی پس از.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را آزمایش منفی برای COVID-19 همانطور که از جمعه سخنگوی کاخ سفید در هوگان Gidley گفت. این دو در حال حاضر تست شده روزانه برای ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de