گوئن استفانی می سازد مجازی Grand Ole Opry اولین بازی در کنار Blake Shelton

یک نقطه عطف بزرگ! گوئن استفانی ساخته شده و اولین بازی خود را در گراند اوله Opry از راه دور از Blake Shelton‘s تگزاس در اوکلاهما به جمع آوری پول برای coronavirus امداد.

زن و شوهر — که شروع به دوستیابی در نوامبر 2015 —خود را انجام می شود دوئت “هیچ کس اما شما” از طریق جریان زندگی مارک اولین بار Stefani, 50, کار کرده است, یاد, کشور, سالن موسیقی.

Gwen Stefani Makes Her Virtual Grand Ole Opry Debut Alongside Blake Shelton
گوئن استفانی می سازد مجازی Grand Ole Opry اولین بازی در کنار Blake Shelton. دایره تمام دسترسی

دان راجرزمعاون رئیس جمهور و تهیه کننده اجرایی Opry نشان داد که بدون شک frontwoman مشارکت اتفاقی بود. او گفت: دایره دسترسی که Opry رسیده به درخواست شلتون, 43, برای انجام, اما متوجه شدم که استفانی می تواند پیوستن به نشان می دهد بیش از حد چرا که او در قرنطینه با “جهنم حق” خواننده.

“Opry است خانه موسیقی در کشور اما ما نیز عشق چیزی بیش از داشتن کسی خارج از این ژانر می آیند و می گویند چقدر Opry به معنای به آنها” راجرز در مصاحبه ای گفت: منتشر شده در پنج شنبه, مه 5.

شلتون همچنین انجام برخی از, تک آهنگ ها از جمله خود 2019 تنها “خدا کشور است.”

این “Hollaback Girl” خواننده و شلتون قبلی همکاری شامل “پیش بروید و شکستن قلب من” از کشور خواننده 2016, آلبوم اگر من صادق هستمو شما آن را احساس می کنم مثل کریسمس” از استفانی 2017 کریسمس آلبوم به همین نام است.

این جفت ارز انجام می شود “هیچ کس اما شما” در ماه فوریه زمانی که شلتون ساخته شده تعجب ظاهر در طول استفانی لاس وگاس اقامت. در پایان نشان می دهد استفانی پریدم به دوست پسر او را در آغوش, در حالی که مخاطب را تشویق می کردند. یک ماه قبل دو نفره نیز خواند در سال 2020 جوایز گرمی.

استفانی که قبلا لغو شد چهار تاریخ در لاس وگاس اقامت زیرا او احساس “در آب و هوا.”

Gwen Stefani Makes Her Virtual Grand Ole Opry Debut Alongside Blake Shelton
گوئن استفانی و بلیک شلتون انجام در طول 62 Annual GRAMMY Awards در مرکز استیپلز در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، شاتر

“او می رود از انجام با شدت بالا نشان می دهد به عنوان مادر سه پسر بسیار فعال. آن را در نهایت با او” یک منبع گفت:” ما هفته در ماه فوریه است.

“غنی دختر” songstress از فرزندان کینگستون, 13, احمدی 11 و آپولو 5 که سهام او با شوهر سابق او را Gavin Rossdale. این دو به ازدواج از سال 2002 تا سال 2016. شلتون بخشی بود که قبلا ازدواج میراندا لمبرت از سال 2011 تا 2015.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de