در فلین مورد Barr دوباره طول می کشد هدف در Mueller تحقیق


دادستان کل ویلیام Barr در کاخ سفید در واشنگتن مارس 10, سال 2020 است. (داگ میلز/نیویورک تایمز)

واشنگتن — در مدت کوتاهی پس از اعتراف به گناه به یک قاضی فدرال در ماه دسامبر 2017 برای دروغ گفتن به FBI, مایکل فلین با صدور بیانیه ای گفت: آنچه که او انجام داد اشتباه بود و “از طریق ایمان به خدا من کاری به تنظیم همه چیز درست است.”

معلوم می شود که تنها قدرت بالاتر که فلین نیاز بود دادستان کل ویلیام Barr.

Barr فوق العاده تصمیم به رها کردن پرونده جنایی علیه فلین شوکه کارشناسان حقوقی برنده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ستایش و باعث حرفه ای دادستان به ترک مورد. این آخرین بار است ثابت تلاش برای خنثیسازی نتایج حاصل از بررسی توسط رابرت مولر ویژه مشاور. Barr است به تصویر کشیده و تلاش خود را به اصلاح بی عدالتی و رئیس جمهور با صراحت بیشتری به عنوان یک ورزش سیاسی بازپرداخت.

در تصمیم گیری های خود و نظرات عمومی در سال گذشته بر ساخته شده است یک جایگزین روایت به یکی که مولر گذاشته شده در خود را حجیم گزارش. که در آن مشاور ویژه متمرکز بر روسیه گسترده تلاش برای دخالت در سال 2016 انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین باز بودن به آن و رئیس جمهور تعیین مانع تحقیق بر متمرکز کرده است به جای روی محققان. او پیشنهاد کرده است که آنها به راه انداخته با اجرای قانون و مقامات اطلاعاتی خم در آوردن آسیب های سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

بار نیز mischaracterized یافته های مولر بررسی سوال چرا از آن آغاز شد و در وهله اول مورد استفاده قرار قانونی مانور برای خنثیسازی آن دادگاه ها و موفقیت های خود را باز کرد تحقیقات توسط یک دست برداشت دادستان است که می تواند با اتهامات جنایی علیه مقامات سابق آمریکا که نقش مهمی در تنظیم اصلی تحقیق در حرکت است. مولر و Barr هنگامی که دوستان نزدیک شده اند مانند دو دانش آموز ایستاده شانه به شانه در یک تخته سیاه: چه یکی پشتکار نوشته از سوی دیگر در تلاش است تا به طور پیوسته پاک کردن.

در مصاحبه روز شنبه با CBS News, Barr گفت که او در نظر گرفته فلین مورد به “بخشی از یک تعداد مربوط عمل می کند — و ما به دنبال در کل الگوی رفتاری.” (همان روز تهمت آن را به نام “فقط یک قطعه بسیار نادرست پازل.”)

اخیر آشکار در مورد اف بی آی را از دست داده و فلین مورد بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا دفتر رهبری فرستاده عوامل به مصاحبه فلین بدون هماهنگی با مقامات وزارت دادگستری آخرین در یک سری از آیات در مورد FBI موارد نقض حقوق بشر در سیاسی متهم تحقیقات در سال های اخیر است. Barr حتی پیشنهاد کرد که یک تئوری در مورد در آغوش توسط مولر و تیم او ممکن است را ساخته اند آنها را نابینا به حقایق است.

“یکی از چیزهایی که شما باید برای محافظت در برابر هر دو به عنوان یک دادستان و من فکر می کنم به عنوان یک محقق این است که اگر شما بیش از حد وفادار ماندهاند به یک نتیجه خاص و شما به دنبال خاص دستور کار شما نزدیک چشم خود را به هر چیزی که مرتب سازی بر اساس نیست و متناسب با خود را قبل از لقاح,” او گفت:. “و من فکر می کنم که احتمالا این پدیده را ما در اینجا.”

اما زمانی که مولر ساخته شده و یافته های خود را در مکان های بسیاری از او انتقاد برای انجام این کار مخالف است. او در نتیجه گیری به خصوص در مورد اینکه آیا نسبت ناروا به حال مرتکب هر گونه انسداد عدالت جرائم مانع پرس و جو شد و متراکم بر دوش legalese و به نظر می رسد منعکس شکنجه بحث در میان مشاور ویژه تیم. آنها تحویل داده شده هیچ آسان صدا نیش که رئیس جمهور را از مخالفان بگیرد بر — اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به تحریف قضاوت با تماس با آنها را دفاع از رفتار خود.

این Mueller گزارش “خم به عقب” را به نشان می دهد که مشاور ویژه تیم در نظر گرفته شده تمام حقوقی و سیاسی انشعابات بررسی نشسته جمهور گفت: Matthew J. Jacobs سابق دادستان فدرال و در حال حاضر یک شریک در Vinson & الکینز (آرکانزاس).

“این به نفع شک به موضوع تحقیق که در هر نقل قول را تمام کردن عادی جنایی اتفاق نمی افتد و نمی توانست وجود داشته باشد” گفت: Jacobs که یک بار کار کرده و مولر در ایالات متحده به دفتر دادستان در سان فرانسیسکو.

بر تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین بود “بر خلاف هر چیزی من دیده ام قبل از” جاکوبز گفت:, و اضافه کرد که او را دیدم هیچ مدرکی “که ژنرال فلین راه اندازی شد و یا نو.”

در ناخواسته یادداشت نوشت و به کاخ سفید در حالی که هنوز یک وکیل در عمل خصوصی در 2018, Barr unspooled افکار خود را در مورد آنچه که او به نام “ضرب misconceived” انسداد عدالت نظریه های ویژه وکیل بود و بنا به گزارش ها به دنبال به عنوان بخشی از تحقیقات خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن او را به نام دادستان کل ماه بعد اما در طول سه ماهه آخر او متعهد به تداخل با کار مولر و تیم خود را.

بر درو انتقاد به راه او مشخص مولر یافته است در سال گذشته در چهار صفحه نامه ای که برای هفته خدمت به مردم تنها تصویر از مولر را در 22 ماه بررسی است. مولر خصوصی در نامه ای به دادستان کل گفت که او تا به حال mischaracterized یافته — نامه Barr به عنوان “snitty” — و در طول زمان بر است و بارها و بارها سعی در تاکید بر آسیب انجام می شود به تحقیقی اهداف FBI و مشاور ویژه ،

Barr اداره مولر یافته باعث سوزش ملامت در ماه مارس از جمهوری منصوب قاضی فدرال گفت که دادستان کل را به جلو یک “تحریف” و “گمراه کننده” حساب کاربری یافته و فاقد اعتبار در این موضوع است.

بر طولانی اصرار داشت که او با این نسخهها کار به طور مستقل از کاخ سفید و در ماه فوریه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی نظرات در مورد وزارت دادگستری گاهی اوقات آن را “غیر ممکن” را برای او به انجام کار خود را. کسانی که نظرات پس از بر و بالا دیگر مقامات وزارت مداخله به تلاش برای کاهش مجازات زندان در مورد دیگر آورده در طول مولر بررسی: که از راجر سنگ و یک دوست قدیمی از رئیس جمهور بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و انسداد عدالت در تلاش برای خنثی کردن یک تحقیق کنگره که تهدید مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور روشن ساخته است هر دو به مشاوران و مقامات خارجی است که او را می بیند Barr به عنوان یک متحد مهم در سنگ زنی نبرد در برابر خود تصور دشمنان است. در ماه ژوئیه گذشته, روز پس از مولر کنگره شهادت می رسید به پایین پرده در بیش از دو سال و درام است که تا به حال افتتاح مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی با رئیس ولدیمیر Zelenskiy اوکراین درخواست او برای کمک به دادستان کل در یک تحقیق “برای رسیدن به پایین از” چگونه روسیه تحقیقات آغاز شد.

“را به عنوان شما را دیدم دیروز که کل مزخرف به پایان رسید با یک عملکرد ضعیف توسط مردی به نام رابرت مولر” رئیس جمهور گفت:. درخواست برای Zelenskiy کمک فرم اساس یک استیضاح پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن در متعاقب آن ماه.

هفته بعد از آن تماس تلفنی بار بود که در یک هواپیما به رم با جان دورهام — دادستان پیشرو در وزارت دادگستری بررسی ریشه های روسیه تحقیقات — به دنبال شواهدی از مقامات که ممکن است به تقویت یک تئوری توطئه طولانی برگزار شد و با مغلوب ساختن پیشی جستن: که اطلاعاتی آمریکا و مقامات اجرای قانون رسم با متحدان آمریکا به تلاش برای جلوگیری از او را از برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016.

آنها به نظر نمی رسد برای پیدا کردن هر گونه شواهد است. آن نامشخص باقی مانده است اما آنچه دورهام را پیدا خواهد کرد در طول تحقیقات خود را انتظار می رود تا پایان مدتی در این سال و چه اثر آن را در میراث مولر بررسی است.

رئیس جمهور البته نه منتظر به قضاوت. او به مدت طولانی علنا شکایت کرده است که فلین مورد یک محصول از یک دوز و کلک از مقامات سابق توطئه علیه او و او به نظر می رسد برخی به ترویج آن سقوط او به عنوان رمپ تا خود را به مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد

در روز پنج شنبه, روز وزارت دادگستری کاهش یافته است اتهامات علیه فلین — اولین اندیشکده شده اند به دام افتادند در روسیه بررسی — مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی گوشی های با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا.

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار است که تماس با آمد و در یک زمان مناسب. همه چیز در حال “همسو نشان دادن آنچه که جعل این کل بررسی شد — آن بود و در کل رسوایی است.”

“من شگفت زده نمی شود,” او گفت: او گفت: پوتین “اگر شما یک مقدار زیادی از چیزهایی که اتفاق می افتد در آینده تعداد هفته است.”

این مقاله در ابتدا در ظاهر در نیویورک تایمز.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>