ایران ناوچه “جماران” دیده می شود در شیلی در دسامبر 2019 (AFP Photo/-)

تهران (AFP) یک کشتی بود که به طور تصادفی توسط یک موشک در طول تمرینات در خلیج عمان, کشتن حداقل یک تلویزیون دولتی گفت: در بحبوحه تنش ها با آمریکا در آبراه.

دوستانه آتش حادثه مربوط به شهرستان کنارک طی رگ رخ داده در بعد از ظهر یکشنبه در نزدیکی بندر جاسک از سواحل جنوبی جمهوری اسلامی در آن گفت: در آن وب سایت است.

یک گزارش گفت: این کشتی غرق شده بود پس از اصابت یک موشک شلیک شده توسط ایرانی دیگر در کشتی.

“این کشتی برخورد کرد و پس از حرکت به یک هدف عمل به آن مقصد و نه به اندازه کافی ایجاد فاصله بین خود و هدف” تلویزیون دولتی گفت: در وب سایت خود را.

ارتش ایران, تایید مرگ یک ملوان گفت: در بیانیه ای که “تحقیقات” شد و در ادامه در مورد علت این حادثه بود.

این شهرستان کنارک طی یک نور پشتیبانی لجستیکی کشتی ساخته شده در هلند و خریداری شده توسط ایران قبل از انقلاب اسلامی سال 1979.

وزن 447 تن و 47 متر (154 فوت) طول این هندیجان-کلاس کشتی مجهز به چهار موشک های کروز به گفته تلویزیون دولتی.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از خدمه در هیئت مدیره کشتی در زمان حادثه.

ایران و دشمن ایالات متحده داد و ستد barbs در سال گذشته بیش از یک موجی از حوادث مربوط به نیروهای خود را در منطقه حساس خلیج فارس بود ،

تنش ها تشدید شده پس از سال 2018 زمانی که ما در خارج از یک شرکت چند ملیتی توافق که مسدود برنامه هسته ای ایران و reimposed فلج کننده تحریم ها بر اقتصاد آن است.

خبرگزاری تسنیم گفت: در یک زبان انگلیسی توییت که شهرستان کنارک طی غرق شده بود پس از اصابت موشک شلیک شده توسط ایرانی دیگر در کشتی.

“شهرستان کنارک طی شد ‘غرق شده توسط آتش دوستانه” پس از Moudge-class frigate ‘جماران’ به طور تصادفی به ضرب گلوله (آن را) با یک موشک در طول زندگی شلیک ورزش در جاسک منطقه از #PersianGulf آب در 10 مارس.”

تسنیم اشاره نمی کند جزئیات در آن فارسی زبان گزارش در وب سایت خود را.

ایران و نیروهای مسلح در ژانویه mistakingly به ضرب گلوله یک کیف متصل به بوئینگ 737 مسافربری جت در مدت کوتاهی پس از برخاستن از تهران کشتن تمام 176 نفر سرنشین.

نظامی بستری فاجعه بار خطا کرد و گفت که در ایران دفاع هوایی در آماده باش پس از شلیک رگباری از موشک در نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق است.

ایران راه اندازی موشک در اقدامی تلافی جویانه برای ایالات متحده’ کشتن از بالای آن ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین روز قبل از آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de