“این ترسناک است برای رفتن به محل کار’: بالا مقام کاخ سفید در واکنش به کارکنان با کروناویروس

کاخ سفید مشاور ارشد کوین Hassett گفت: آن را “ترسناک” برای رفتن به کار در بال غربی پس از دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته گذشته.

Hassett که قبلا به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مشاور اقتصادی گفت: در اخبار CBS’ “چهره ملت” است که او شیوه های “تهاجمی اجتماعی فاصله” و “پوشیدن ماسک زمانی که من احساس می کنم لازم است.”

“این ترسناک است برای رفتن به محل کار,” او گفت:. “من بخشی از کاخ سفید در ماه مارس است. من فکر می کنم که من می تواند بسیاری امن تر اگر من نشسته بود در خانه به جای رفتن به بال غربی. اما, شما می دانید, آن را یک بار زمانی که مردم تا به قدم و خدمت به کشور خود.

“ما خوش شانس در کاخ سفید است که ما بهترین تیم پزشکی در زمین برای کمک به محافظت از ما و است که برخی از راحتی,” او اضافه شده است. “اما من فکر می کنم همه می دانند که رفتن به محل کار” در کاخ سفید است “کمی خطرناک است. اما شما باید آن را انجام دهد چرا که شما باید برای خدمت به کشور خود و وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که شما نمی توانید انجام دهید جز وجود دارد.”

Hassett گفت: به همین دلیل کاخ سفید پزشکان “هستند بنابراین مراقب باشید در مورد تست همه در هر روز است.”

“این دلیل است که آنها می دانند که آنها در حال رفتن به نسبتا تنگ و چهارم,” او اضافه شده است.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

Hassett نیست معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر است که به تهمت رسمی دولت استفان میلر و یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی valets هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19 هفته گذشته است. کاخ سفید ramped تا تست از یک بار در هفته به روزانه برای مقامات دولت از جمله تهمت و پنس هر دو آنها سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت: آزمایش منفی جمعه.

میلر گفت: او آزمایش مثبت جمعه پس از آزمایش منفی روز قبل از. یک دولت رسمی گفته NBC News در شب جمعه که شوهرش آزمایش منفی است. یک مقام کاخ سفید گفت که میلر در کاخ سفید در روز صبح قبل از او آزمایش مثبت اضافه کرد که او در نمایش “علائم است.”

در ضمن پس از یادگیری است که یکی از valets تا به حال آزمایش مثبت, برگ برنده شد “گدازه سطح دیوانه” در کارکنان و گفت: او را احساس نمی کند این است که انجام همه آن را می توانید به محافظت از او یک فرد نزدیک به کاخ سفید گفت. این منبع گفت که ندانسته آلوده نوکر است و نزدیک به رئیس جمهور در طول روز اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن روز پنجشنبه گفت که او می خواهم تا به حال “بسیار کوچک, تماس, تماس شخصی با این آقا.”

از میلر مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که “او آزمایش مثبت از آبی است.”

برخی از دستیاران کاخ سفید در تماس با او از حال حاضر بوده است مجددا روز شنبه با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بعد از ظهر “این است که چرا کل مفهوم آزمون لزوما بزرگ است.”

“تست کامل هستند اما چیزی اتفاق می افتد بین یک آزمایش که در آن خوب است و چیزی اتفاق می افتد,” او گفت:.

همان روز رئیس ستاد علامت مراتع گفت: “کاخ سفید “است که احتمالا امن ترین مکان شما می آیند.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کند که افرادی که به تازگی تماس نزدیک با کسی که پایین آمد با COVID-19 باید در خانه بماند برای 14 روز پس از آخرین مواجهه و که آنها باید خود را بررسی کنید متوسط دو بار در روز و دور ماندن از کسانی که در معرض خطر ابتلا بیمار است.

سه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار خود quarantining پس از قرار گرفتن در معرض بالقوه مقامات دولت خبر داد. آنها Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر رابرت Redfield, مدیر CDC و دکتر استفان هان رئیس سازمان غذا و دارو.

Fauci است که انتظار می رود به کار بیشتر از خانه است اما قصد دارد تا به شهادت در فرد قبل از سنا این هفته است. هان و Redfield طرح برای شهادت از طریق ویدئو کنفرانس.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

لری Kudlow کاخ سفید را بالا مشاور اقتصادی گفت: در ABC News’ “این هفته” که بیشتر کارکنان ممکن است انتخاب کردن به خود شده است.

“من نمی خواهم به هر چیزی قاعده یا قانون هر چیزی را,” او گفت:. “در حال حاضر وجود دارد روزانه تست به عنوان شما ممکن است بدانید که برای افرادی که در تماس با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است. هر کس می خواهد به امن است. ما قصد داریم برای انجام بهترین ما می توانیم. ما را به پیروی از قوانین و دستورالعمل های کاخ سفید پزشکی واحد.”

صحبت کردن در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” Hassett گفت: “ما تمام شده است در معرض خودمان را به خطرات تحت بهترین راهنمایی ما می تواند به ایمن ماندن اما ما در حال حاضر به این شانس چرا که ما در کشور است.”

“و شما می دانید, دست کشیدن بر روی چوب من تست منفی دو روز گذشته” Hassett گفت: وقتی پرسید که آیا او احساس هر گونه علائم و اضافه کرد “من فکر می کنم آن را برای چند روز تماشا کنید و صبر کنید و مطمئن شوید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>