جو Giudice مشترک صمیمانه ادای احترام به خود, جدا, همسر, Teresa Giudice, برای روز مادر در روز یکشنبه, مه 10.

سابق Real Housewives of New Jersey ستاره, 47, که باقی می ماند در زادگاه خود در ایتالیا پس از درخواست تجدید نظر در برابر اخراج خود را به اشتراک گذاشته یک ویدیو در Instagram شامل تصاویر ترزا 47 و چهار دختر Gia, 19, گابریلا, 15, Milania, 14 و Audriana, 10.

کلیپ به حال به عنوان ملکه مادر و Ashanti‘s “مادر” — با شعر “من با تشکر از شما و من شما را دوست دارم” — به عنوان موسیقی متن فیلم.

“من می خواهم برای شروع با گفتن شما چگونه خدا را شکر من برای شما” او زیر نویس پست. “من هرگز قادر به آن می گویند به اندازه کافی بار; با تشکر از شما. با تشکر از شما برای همه چیز. من می دانم که من در اطراف شما همیشه انجام آنچه باید انجام شود به مطمئن شوید که دختران ما امن هستند. شما زیبا و فوق العاده از مادر. من همیشه سپاسگزار به شما. #mothersday #قدردانی #thankyou #wonderfulmom #amazingmom #queenmom.”

در حالی که جو نیست در ایالات متحده به جشن می گیرند با ترزا و دختران خود را به دختران ساخته شده مطمئن شوید که برای از بین بردن مادر خود را در صبح روز یکشنبه. این نویسنده کتاب آشپزی به اشتراک گذاشته شده یک سری از ویدئوها در Instagram داستان است که نشان داد فوق العاده صبحانه بچه ها او را برای او ساخته شده از جمله تخم مرغ و بیکن, پنکیک که املای من ❤ تو و pignolia کوکی ها به عنوان به خوبی به عنوان یک موجود و یک نقاشی توسط Audriana.

Joe Giudice Pays Tribute to Estranged Wife Teresa Giudice on Mother's Day
جو Giudice و Teresa Giudice. حسن نیت ارائه میدهد از جو Giudice/Instagram; Shutterstock

“اوه خدای من نگاه آنچه که من انجام داد برای من” از براوو ستاره raved در فیلم ها. “با تشکر از شما. شما دختران بهترین هستند. بهترین روز مادر. عشق و عشق و عشق.”

ترزا اعلام کرد او جدا از جو در ماه دسامبر پس از 20 سال از ازدواج. آن آمد یک ماه بعد از او و دختران خود را بازدید و جو در ایتالیا پس از او پرواز وجود دارد در ماه اکتبر پس از 41 ماه زندان و چند ماه در اداره مهاجرت و گمرک بازداشت کرده است.

“ترزا و جو صحبت در مورد آینده خود را زمانی که او و دختران بودند در ایتالیا و تصمیم گرفت آن را برای آنها را به جدا کردن” یک منبع به ما گفت هفتگی در آن زمان است. “هیچ یک از آنها را می خواستم در ارتباط راه دور. … آنها هاربر هیچ بیمار را نسبت به یکدیگر و ادامه خواهد داد به coparent بچه های خود را.”

این جایگاه قوی نویسنده است برادر جو Gorgaتایید کرد در ماه آوریل که ترزا آغاز شده بود طلاق گفت: در طول یک ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن که “مدارک تقریبا انجام شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de