کاملا یک پدر مبارک. جاشوا جکسون افتخار, همسرم, Jodie ترنر-اسمیت در یک لمس Instagram ارسال در یکشنبه, مه 10 داد و جهان زیرچشمی نگاه کردن در دختر خود را.

“جودی عزیز در این ویژه از مادران روز من می خواهم برای تشکر از شما برای بودن نور که شما هستند. برای شور و شوق است که شما با آن انداخت خود را به پرورش و حفاظت از کودک ما زمانی که او در رحم خود” بازیگر 41, زیر نویس یک عکس از همسرش نگه داشتن دختر خود را. “برای فداکاری و به شما نشان داد آوردن او به جهان است. من هرگز شاهد یک قوی تر بودن نسبت به شما از طریق آن لحظات. با تشکر از شما برای عمق از لطف شما پیدا کرده اند از آنجا که دختر ما وارد کرده است. تعهد است که شما را به نگاه پس گردیده اما من می دانم هر چیزی است.”

او ادامه داد: “با تشکر از شما برای من پدر است. برای اعتماد من به اندازه کافی برای سوار در این سفر با هم. من با فروتنی بیشتر و بیشتر هر روز با آن است. من شما را دوست دارم. من عاشق دیدن شما وارد پانتئون مادران است. و من مشتاقانه منتظر به راه رفتن در این مسیر توسط سمت خود را به عنوان ما پرورش این موتور از شادی شما خوبان جهان با.”

ما تایید کرد در ماه دسامبر 2019 که ملکه & Slim star, 33, حامله بود و تا به حال ازدواج سابق داوسون کریک ، جکسون بود “تا حمایت از جودی و دوست دارد برای تشویق او در” یک منبع به اشتراک گذاشته شده با ما در زمان.

اواز یا موسیقی دو نفری که شروع به دوستیابی در نوامبر 2018 استقبال خود را برای اولین بار در ماه آوریل است.

“کل فرآیند شگفت انگیز بوده است و در حال حاضر من فقط آماده برای دیدار با من دختر بچه,” the Little آتش سوزی در همه جا ستاره گفت, E! اخبار در ماه مارس. “من نمی توانم صبر کنید.”

Joshua Jackson Shares First Photo of Daughter, Sweet Message to Jodie Turner-Smith: 'Thank You for Making Me a Father'
Jodie ترنر-اسمیت و جاشوا جکسون در آغوش گرفتن در پارتی بعد از کنسرت از انگلستان والاتر از “ملکه & Slim’ در لندن است. شاتر

در ماه فوریه ترنر-اسمیت باز کرد تا از طریق توییتر است که آن را آسان به رسیدگی جایزه فصل در حالی که باردار است.

“این #بفتا هستند هنوز رتبهدهی نشده است اما این بانوی باردار را ترک کرده است چرا که اگر من نمی خوردن هر 2.5 ساعت من به نوبه خود به فلورانس Pugh از 3 عمل Midsommar — بسیار احساسی و بسیار به احتمال زیاد به اجازه من مرد دوخته به یک خرس صحنه و لباس و زنده سوزانده,” او نوشت: بعد از انگلیسی, جوایز نشان می دهد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de