Meghan پادشاه اذعان می کند او هراس گذراندن اولین روز مادر بدون یک شریک میان طلاق از جیم ادموندز.

“من به دنبال به جلو به این روز مادر” سابق Real Housewives of Orange County, ستاره, 35, زیر نویس یک عکس در Instagram در یکشنبه, مه 10 که نشان داد او لبخند زدن با بچه ها دو نفر از آنها را گریه. “قرنطینه با 3 کودکان نو پا جیغ برای 9 هفته در حالی که در تلاش برای کار را دقیقا نمی نخست محیط زیست برای من به احساس می کنم مثل من درآمد هر mother-of-the-year awards.”

“بودن زندانیان در خانه ما را کشته است ما ارواح و خرد روح ما” پادشاه بستری از coronavirus قرنطینه و امور اجتماعی محدودیت فاصله. “و سپس اضافه کردن این: من اول روز مادر من صرف بدون یک شریک زندگی چیزی است که من هرگز پیش بینی. ‘خانواده ها ایجاد می شوند از عشق بی قید و شرط’ من فکر می کردم. ‘دو پدر و مادر آب و طوفان زندگی اما همیشه باقی می ماند و با هم به جشن بعدی رنگین کمان” من فکر می کردم. اما نه داستان من و که باعث می شود من احساس عمیقا پشیمان مانند من موفق فرزندان من نه به آنها یک خانواده هسته ای. اما امروز من امتناع ساکن در اشتباهات و s–tty شرایط من نمی توانید کنترل کنید; امروز من کنترل واکنش من.”

پادکست میزبان ادامه داد: “من از دست من گام به بچه ها که به من یک مادر قبل از من تا به حال فرزندان خود و من در ارسال آنها را خیلی دوست دارم. من از دست من آزادی است. و من سوگواری از دست دادن چه می تواند بوده است. اما با وجود این من در من نگاه زیبا قبیله با غرور و افتخار به خاطر من مادر هستم به سه باور نکردنی بچه ها و من تنها یکی از آنها کردم. به تمام ایرانی های خارج وجود دارد من شما را بالا ببرد تا در همبستگی برای تمام دوران سخت و در جشن از زمان خوب است. کلاه ها را به ما امروز برای همه ما کلاه می پوشند.”

پادشاه و ادموندز تقسیم در ماه اکتبر پس از پنج سال از ازدواج در میان اتهامات که او فریب خورده او را با یکی از زن و شوهر چهار دایه (هر دو جیم و بنده آن را تکذیب کرد). این جدا زن و شوهر, سهم, دختر, آسپن, 3 و پسر دوقلو هیز و هارت 24 ماه.

Meghan King Admits She 'Wasn't Looking Forward' to Mother's Day as a Single Mom Amid Jim Edmonds Split
Meghan پادشاه حسن نیت ارائه میدهد Meghan King/Instagram

او درونگرا پست یک روز پس از او جدا, شوهر, پا سکس با دختر Kortnie اوکانریک زن که با او و مگان گفته بود یک سال قبل از فروپاشی است.

Meghan King Admits She 'Wasn't Looking Forward' to Mother's Day as a Single Mom Amid Jim Edmonds Split
جیم ادموندز و Kortnie اوکانر حسن نیت ارائه میدهد Kortnie اوکانر/Instagram

اوکانر مشترک یک عکس از خودش و ستاره سابق St. Louis Cardinals بازیکن با بهره گیری از خارج از منزل بزرگ با دوستان در هرمان, Missouri در روز شنبه, مه 9. “در نهایت از خانه بیرون” او زیر نویس عکس در Instagram داستان.

مادر وبلاگ نویس اعلام کرد در طول پنج شنبه قسمت از “دانش صمیمی” پادکست که او تا به حال واگردانی به نام ازدواج و کاهش ادموندز ” آخرین نام خود را در میان طلاق و حضانت نبرد.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de