Meghan Markle برای تبدیل شدن به بعدی برجسته و تاثیر گذار برای بازارهای جهانی

Meghan Markle برای تبدیل شدن به بعدی برجسته و تاثیر گذار برای بازارهای جهانی است. عکس: کسب و کار خودی

توان آن را به طراحان و یا داران در سراسر جهان در حال حاضر مارک های متعدد که مایل به همکاری با Meghan Markle به خاطر او همیشه در حال رشد آنلاین جهانی و حضور در زیبایی انسان دوستی و صنعت مد.

بنیانگذار شرکت با نام تجاری Birdies, بیانکا گیتس اشاره به Meghan را ادامه داده و تاییدیه یک “Markle درخشش” یک نوع بازاریابی است که “شما نمی توانید خرید.”

اما در حال حاضر با Meghan Markle و شاهزاده هری داشتن نقل مکان کرد و از خانواده سلطنتی است که او ممکن است او ارائه تاییدیه برای نام تجاری مزایده.

با آزادی مالی آمد و هزینه های سنگین از نیاز به چشم پوشی بیشتر جنبه شخصی به خود را پیشنهاد برنامه ای برای بودن محروم نظامی عناوین این حرکت به نظر می رسید که هزینه این زن و شوهر یک معامله بزرگ است.

البته کمی وجود دارد که امکان Meghan شدن کامل سخنگو برای هر تعداد از مارک های وجود دارد شانس است که او ممکن است دیده ورزشی رایگان هدیه در آینده ظاهر عمومی.

پس از Meghan Markle پیوست ملکه و خانواده سلطنتی سابق دوشس تا به حال به نگه داشتن در ذهن تعدادی از پروتکل ها و همچنین رعایت تعدادی از قوانین است که اداره این نوع از هدیه او اجازه داده شد برای دریافت در گذشته است.

خانواده سلطنتی هدیه سیاست است که به شرح زیر است “اصل اساسی حاکم بر پذیرش هدیه توسط اعضای خانواده سلطنتی است که هیچ هدیه از جمله مهمان نوازی و یا خدمات باید پذیرفته شود که یا ممکن است به نظر می رسد به محل عضو از خانواده سلطنتی تحت هیچ الزامی برای اهدا کننده. در این راستا قبل از قبول هر گونه هدیه بررسی دقیق همیشه باید با توجه به هر کجا که عملی به اهدا کننده دلیل و مناسبت هدیه و طبیعت هدیه خود را. به همان اندازه قبل از کاهش پیشنهاد یک هدیه در نظر گرفتن دقیق باید با توجه به هر جرم که ممکن است ناشی از چنین اقدامی است.”

با مناطق خاکستری muddling تا این کد انجام سلطنتی را مجبور به ادامه با احتیاط شدید. “بدیهی است که هر کسی را از هر چیزی, اما من فکر می کنم آنها در حال رفتن به واقعا مراقب باشید” مد نگار الیزابت هولمز اعلام کرد.

خانه همچنین اعتراف کرد که او کاملا مطمئن نیست اگر Meghan خواهد بود قادر به قبول هدیه به صورت رایگان. “من فکر می کنم که مگان را به عنوان یک قدرت کمد ادامه خواهد داد. بنابراین تعداد کمی از مردم—حتی در میان افراد مشهور—که این نوع از قدرت اقتصادی به حرکت کالا راه سلطنتی که زنان انجام دهد, بنابراین من امیدوارم و فکر می کنم او را با دقت انتخاب کنید.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>