شاهزاده دیانا ساقی فکر می کند شاهزاده هری ازدواج Meghan Markle ‘چرا که او را مانند دیانا’ عکس: روزانه آینه و بریتانیکا

بسیاری از سلطنتی طرفداران دیدن شباهت غیر طبیعی بین پرنسس دایانا و Meghan Markle, به نقطه ای که در آن بسیاری از خودیها از جمله شاهزاده خانم دیانا سابق ساقی باور آن ممکن است نقشی در ازدواج خود را.

در طول مصاحبه خود با Closer magazine, Princess Diana سابق ساقی بارل نازل شده “هری رفت و ازدواج Meghan چرا که او را مانند Diana.” او همچنین در ادامه گفت: “هر دو زنان که همیشه ایستادن برای آنچه آنها باور دارند و نمی توان pushovers.”

حتی اگر بارل معتقدند زنان لجباز اگر Meghan بودند به ملاقات شاهزاده خانم دیانا در فرد این امکان وجود دارد که این دو را butted سر.

“من فکر می کنم احتمالا آنها درگیر شدند” چرا که “من تصور آن شده اند که دو قوی و مستقل زنان با دیدگاه های متفاوت در همه چیز—و آن شده اند که نبرد بین Meghan راه و دیانا در راه است.”

بارل کار می کرد برای شاهزاده خانم برای بیش از 10 سال به بالا تا نقطه مرگ او و البته مگان هیچ کپی از اواخر شاهزاده بارل اعتقاد Meghan بود شاید بیشتر با تکنولوژی زرنگ و دانا که به ازدواج نسبت به پرنسس دایانا.

“من فکر می کنم تفاوت اصلی بین آنها این است که Meghan یک برنامه بازی دیانا در حالی که جوان بود و ساده و بی تکلف,” او اضافه شده است. “دیانا آیا این کتاب با اندرو مورتون و استقبال مطبوعات در طول سال به خاطر او ندارد ، و او را قوی تفکر به معنای از او مراقبت و او احساس مردم این کشور حق دارند بدانند چه رفته بود در پشت درهای بسته.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de