ریاض را افزایش می دهد مالیات بر ارزش افزوده توسط سه برابر تعلیق جزوه در coronavirus-led ریاضت درایو

عربستان این است که افزایش مالیات بر ارزش افزوده از 5 درصد به 15 درصد را به عنوان پادشاهی به دنبال ایجاد درآمد با توجه به رکود در قیمت نفت است. عکس: خلیج تایمز

ریاض: عربستان سعودی روز دوشنبه اعلام کرد که این پادشاهی را سه برابر ارزش افزوده مالیاتی (مالیات بر ارزش افزوده) و پایان ماهانه یارانه به شهروندان به عنوان بخشی از یک سری از اقدامات ریاضت در حال ظهور از کم سابقه قیمت نفت و coronavirus-led رکود اقتصادی.

این اقدامات که رسانه های دولتی گفت: افزایش خواهد خزانه دولت 100 میلیارد دلار کاهش یافت ($26.6 میلیارد دلار) آمده است که دولت اقدامات اضطراری برنامه ای برای بریده بریده هزینه برای مقابله با دوقلو اقتصادی ،

ریاضت درایو می تواند هم بزنید خشم عمومی در میان در حال حاضر هزینه های بالای زندگی و تشدید نظارت از اسراف چند میلیارد دلاری دولت به پروژه ها و هزینه ها از جمله پیشنهاد خرید انگلیسی باشگاه فوتبال نیوکاسل.

“این تصمیم گرفته شده است که هزینه زندگی در, کمک هزینه خواهد شد از ماه ژوئن متوقف 2020 و مالیات بر ارزش افزوده را از 5 درصد به 15 درصد از ژوئیه 1” وزیر دارایی محمد Jadaan گفت: در بیانیه منتشر شده توسط خبرگزاری رسمی سعودی مطبوعاتی آژانس.

Jadaan اصرار اقدامات لازم به منظور پشتیبانی مالی دولت در میان “کاهش شدید” در درآمد نفت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تضعیف تقاضای جهانی برای نفت خام است.

دولت نیز “لغو گسترش و یا به تعویق انداختن” هزینه برای برخی از سازمان های دولتی و کاهش هزینه در پروژه های معرفی شده به عنوان بخشی از برنامه بلند پروازانه “چشم انداز 2030” برنامه اصلاحات برای تنوع بخشیدن به نفت متکی به اقتصاد, وزیر اضافه شده است.

Jadaan هفته گذشته هشدار داد از “درد” و “شدید” مراحل برای مقابله با شوک دو رمان coronavirus و کم سابقه قیمت نفت است.

عربستان سعودی بالای نفت خام صادر و جهان عرب بزرگترین اقتصاد را تعطیل سینما و رستوران ها و پروازها متوقف و به حالت تعلیق در طول سال عمره مفرده در تلاش برای مهار ویروس مرگبار است.

عربستان سعودی به همراه دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس تحمیل یک 5% مالیات بر کالا و خدمات در سال 2018 در تلاش برای تولید درآمد اضافی.

این پترو-دولت تا به حال نیز معرفی جزوات به ارزش میلیاردها دلار به شهروندان شناخته شده به عنوان هزینه کمک هزینه زندگی به کوسن تاثیر افزایش هزینه های.

اما پس انداز از اقدامات ریاضت بعید به پلاگین امپراطوری بزرگ کسری بودجه که عربستان Jadwa گروه سرمایه گذاری گفت: افزایش خواهد یافت و به رکورد $112 میلیارد دلار در این سال است.

‘بررسی هزینه’

ریاض نوشته شده کسری بودجه هر سال از سال گذشته قیمت نفت تار و مار در سال 2014.

صندوق بین المللی پول در ماه آوریل پیش بینی شده است که اقتصاد عربستان خواهد قرارداد 2.3% این سال است.

Jadaan گفته او انتظار می رود ریاض می تواند از دست دادن نیمی از آن درآمد نفتی که منجر حدود 70 درصد از درآمدهای عمومی به عنوان قیمت نفت کاهش یافته است دو سوم از زمان آغاز سال است.

او گفت: جهان پیشرو صادر کننده نفت خام خواهد قرض نزدیک به 60 میلیارد دلار در این سال به پلاگین کسری بودجه.

سیاستهای ریاضتی هستند به احتمال زیاد به افزایش انتقاد از دولت چند میلیارد دلار فشار به میزبان سرگرمی و ورزشی extravaganzas به عنوان بخشی از تنوع اقتصادی طرح.

همچنین در زیر نور افکن یک پیشنهاد £300 میلیون دلار ($372 میلیون دلار) عربستان-حمایت تصاحب نیوکاسل.

“عربستان شهروندان شروع به احساس اثرات اقتصادی این ویروس در راه بتن گفت:” کارشناس خاورمیانه یاسمین فاروق از موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی.

“با سختی خواهد آمد بیشتر موشکافی دولت صرف جاهای دیگر از جمله خرید یک تیم فوتبال و میلیون ها صرف سرگرمی حوادث است.”

تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان را از دیگر برنامه های بلند پروازانه برای جداسازی اقتصاد به دور از نفت آسیب پذیر باقی می ماند به اقدامات ریاضت.

اما هنوز معلوم نیست که آیا شاهزاده رویای پروژه NEOM — $500 میلیارد megacity مجموعه ساخته شود از ابتدا در طول پادشاهی منظره ساحل غربی — خواهد بود نهفته است.

طرح آمار جدید موانع ماه گذشته زمانی که یک عضو از محلی Huwaitat قبیله بود به ضرب گلوله کشته شده توسط نیروهای ” دولت پس از او حاضر به رها کردن زمین های خود را برای این پروژه است.

فعالان گفت: بسیاری از اعضای دیگر این قبیله بادیه نشین بازداشت شدند برای گسترش ضد جابه جایی شعارها و امتناع از ثبت نام جابجایی اسناد و نادر داخلی و برخورد با دولت است که شهرت برای خرد کردن مخالفان است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>