دو مشکل! America Ferrera اعلام کرد در روز یکشنبه, مه 10 که او داده بود و تولد او و Ryan Piers Williams‘ فرزند دوم.

“لوسیا MARISOL ویلیامز 🌟وارد on May 4th به من مادرم را روز آغوش و بوسه خود” او زیر نویس یک Instagram عکس از نوزاد خود را آلت دست بودن گهواره در پدر و مادر او دست. “مادر دادا و برادر هستند در طول ماه به استقبال او نور روشن به خانواده ما. 💫”

او همچنین اشاره حمام نوزاد خود که لغو شد با توجه به کروناویروس قرنطینه و مشترک دو فیلم نشان دادن لوازم ضروری ارائه شده به مادران و کودکان در آمریکا/مکزیک مرز. “دوستان عزیز اگر شما با توجه به ارسال لوسیا یک هدیه لطفا برای اهدای @yeswecanwf در نام او. یا کمک مالی امروز به افتخار بچه شما را دوست دارم!,” او اضافه شده است.

این فروشگاه ستاره, 35, مشترک بارداری اخبار در شب سال نو. “استقبال از نوزاد #2 در سال 2020!” بازیگر زيرنويس او Instagram اعلام در زمان. سال نو مبارک “از ما وحشی و رشد دسته.”

America-Ferrera-and-Ryan-Piers-Williams-gives-birth
America Ferrera and Ryan Piers Williams, Matt بارون/شاتر

لس آنجلس بومی لبخندی زد را در او پسر سباستین در حالی که او را لمس دست انداز نوزاد او در رسانه های اجتماعی آپلود کنید. ویلیامز 28, زانو کنار کودک نو پا را با یک لبخند.

زیر ماه های زشت بتی آلوم باز کرد تا در مورد “حالت تهوع و خستگی” او با تجربه در سه ماهه اول ساخته شده است که تمرینات دشوار است. “من می خواهم به ورزشگاه راه رفتن و چرت زدن به مدت 10 دقیقه در جدول ماساژ قبل از من شروع” فررا توضیح داد alongsidea عکس از او را در سالن ورزش. “چند هفته من فقط می خواهم جمع اوری 1 تمرین و یا من می خواهم از دست این هفته به طور کامل اما من حاضر به احساس می کنم مثل من شکست خورده بود. از طریق این بارداری من به همان اندازه متعهد به احساس قوی و نوع به خودم.”

امی برنده اعلام کرد او اولین بارداری در شب سال نو در سال 2017, نوشتن on Instagram: “ما در حال استقبال از یک چهره به بوسه در سال 2018! تو #MásBesos در سال جدید! #babybesos #HappyNewYear.”

به هنگام تولد او در ماه مه سال بعد و نشان داد پسر نوزاد خود را به نام Baz.

“او دوست دارد که فرزند بسیار او آسین عاشق آنها خیلی اما او نه از دست خودش در صورتی که باعث می شود هیچ حس” فررا را از فروشگاه costar Lauren Ash بوده به ما هفتگی به طور انحصاری در ماه ژانویه است. “او هنوز هم طول می کشد زمان که او نیاز به انجام کار خود را به [انجام] مراقبت از خود است. من واقعا تحسین چقدر او ادامه داد: برای مراقبت از خودش چون من فکر می کنم که اجازه می دهد تا او را به عنوان در حال حاضر برای کودک خود به عنوان امکان پذیر است. این چیزی است که من همیشه از نگاه کردن به.”

The Sisterhood of the Traveling Pants ستاره ملاقات ویلیامز زمانی که او خود را در یک دانش آموز فیلم در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. او پیشنهاد کرد در سال 2010 و زن و شوهر بحباله نکاح در اوردن, زیر سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de