مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس باید به خود قرنطینه برای 2 هفته آینده — با توجه به دولت خود coronavirus دستورالعمل

کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت o’brien, راست, گوش, به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با قانونگذاران جمهوری خواه در کاخ سفید چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است.

AP Photo/اوان Vucci

  • بیش از یک دوجین از مردم که ممکن است نزدیک به رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس باید آزمایش مثبت برای coronavirus این هفته است.
  • روز جمعه پنس مطبوعاتی وزیر کتی میلر آزمایش مثبت برای ویروس. یازده سرویس مخفی عوامل نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با یکی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن valets. Ivanka Trump دستیار نیز گرفتار coronavirus اما که فرد مشغول به کار از راه دور برای هفته ها.
  • به دلیل گسترش ویروس به راحتی زمانی که مردم در تماس مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری خواستار هر کسی که در معرض کسی که گرفتار coronavirus به ماندن در خانه برای 14 روز.
  • FDA کمیسر Stephen هان که مشغول به کار با میلر به تازگی گفت که او می مانم خانه برای دو هفته آینده, اما رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور باقی می ماند و در مورد.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Coronavirus وارد کاخ سفید در این هفته است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه.

“او آزمایش بسیار خوبی برای یک دوره طولانی از زمان و پس از آن همه ناگهان امروز او آزمایش مثبت” رئیس جمهور تهمت و گفت: در روز جمعه. “او آمده است نه به با من تماس بگیرید. او را به صرف برخی از زمان با معاون رئیس جمهور.”

علاوه بر اینکه یکی از پنس مشاوران میلر نیز از استفان میلر که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاوران و با این نسخهها کار از نزدیک با رئیس جمهور.

میلر است که برای اولین بار عفونت در کاخ سفید ، در پنجشنبه سی ان ان گزارش داد که یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن valets که دستگیره رئیس جمهور نوشیدنی نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من تا به حال بسیار کمی در تماس با این فرد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از نوکر در روز پنج شنبه.

حداقل 11 سرویس مخفی اعضا نیز بیمار با کروناویروس و 60 بیشتر خود quarantining با توجه به اخبار یاهو. Ivanka Trump دستیار شخصی همچنین بنا به گزارش این ویروس هر چند که فرد شده است teleworking برای هفته ها به طوری که آنها نمی خواهد که در معرض اولین خانواده به بیماری خود را.

معاون رئیس جمهور پنس و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر هر دو در حال آزمایش روزانه برای coronavirus و ادامه داد: برای تست منفی که از جمعه.

FDA کمیساریای خود quarantining برای 14 روز به خاطر او با Miller, حتی اگر او همچنین آزمایش منفی برای ویروس

اما کاخ سفید خود coronavirus هدایت مردم ایم که در معرض COVID-19 به ماندن در خانه و به دور از کسانی که شده اند در معرض ویروس برای 14 روز حتی اگر آنها بیمار است.

که چه FDA کمیسر Stephen هان که همچنین می خواهم به تازگی در اطراف میلر در حال انجام است به عنوان سیاسی روز جمعه گزارش داد.

کتی میلر (L) دبیر مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت کردن به FDA کمیسر Stephen هان کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx و ما جراح عمومی جروم آدامز در مورد که در آن برای ایستادن قبل از یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در 19 مارس سال 2020 است.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

“در طول ساعت coronavirus نیروی کار به احتمال زیاد در معرض معاون رئیس جمهور قطعا در معرض و سلامت بالا رسمی نمی تواند به دفتر” یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به سیاسی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس با رهبران مذهبی در ملی بعد از نماز رویداد در کاخ سفید در روز پنج شنبه مارس 07, 2020.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

Coronavirus بسیار مسری است و ممکن است گسترش به راحتی بین مردم که به نشان دادن علائم به همین دلیل است که این مهم برای مردم به ماندن در خانه زمانی که آنها بوده ام در معرض یک فرد بیمار حتی اگر آنها احساس نیست بیمار است. مردم بیش از 60 (که تهمت و پنس هر دو) نیز در معرض خطر بسیار بالاتر از در حال توسعه برخی از ویروس شدید ترین عوارض ساخت اجتماعی فاصله حتی مهم تر برای این جفت ارز در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس باید حداقل با پوشیدن ماسک

از آنجا که هر کس می تواند در خانه بمانند حتی زمانی که آنها بیمار به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری صادر کرده است ویژه راهنمایی برای کارگران ضروری است که تا به حال تماس نزدیک با فرد آلوده. هدایت می گوید که آنها هنوز هم می تواند به کار برود اگر آنها باید تنها به عنوان یک ماسک برای 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض حفظ 6 فوت فاصله از دیگران مانیتور خود را به صورت علائم و ضد عفونی کردن فضای کاری به طور منظم.

نه پنس و نه تهمت شده است با پوشیدن ماسک ،

مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که coronavirus رشد به خصوص به خوبی محصور در داخل سالن محل که در آن مردم نشستن در کنار یکدیگر چت و تبادل هوا در تمام طول روز طولانی است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2.2 تریلیون دلار H. R. 748 مراقبت عمل coronavirus بسته کمک بیل در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مارس 27 سال 2020 است.

رویترز/جاناتان ارنست

یک مطالعه اخیر از یک مرکز تماس در کره جنوبی نشان داد چقدر به چالش کشیدن انجام کسب و کار با هم در یک فضای بسته می تواند: 94 کارمندان در یک واحد طبقه پایین آمد با کروناویروس و 79 از آنها نشسته و با هم در همان بخش.

“فاصله بیشتر بهتر است” دانشگاه مریلند virologist همین میلتون به تازگی گفته خودی کسب و کار.

پس از میلر آزمایش مثبت سهشنبه, معاون رئیس جمهور, پنس جلو رفتم و با یک برنامه ریزی سفر به, آیووا, جایی که او در دیدار با رهبران مذهبی در آن دولت و رئیس جمهور تهمت برنامه ریزی شده است برای دیدار با مقامات ارشد و رهبران نظامی و شورای امنیت ملی بعد از ظهر روز شنبه.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>