دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بخار بیش از روسیه تحقیقات در روز یکشنبه بیش از یک سال پس از مشاوره ويژه رابرت مولر ظ گزارش خود بدون توصیه اتهامات علیه رئیس جمهور اما تنها سه روز پس از وزارت دادگستری گفت: این امر رها کردن آن پرونده مایکل فلین تهمت اولین مشاور امنیت ملی.

مرتبط با: Kayleigh McEnany – the ‘قابل قبول’ چهره Trumpism که infuriates لیبرال

“بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا تا کنون!” رییس جمهور نوشت: در یک صدای جیر جیر به همراه یک محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان ادعا می کنند که باراک اوباما “مورد استفاده خود را هفته گذشته در دفتر به هدف های دریافتی مقامات و خرابکاری در دولت جدید”.

توییت تکرار پیام های قبلی را بازتوییت کرد با تهمت که به دست آورده در سوئیس برای رله تئوری های توطئه است. در بعد از ظهر یکشنبه رئیس جمهور در ادامه به ارسال جریان توییت از الگوهای رفتاری و راست گرا که گرایش سر صحبت و ادعا ضد تهمت توطئه است. یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن به سادگی به عنوان خوانده شده: “OBAMAGATE!”

ویدیو های مرتبط: اوباما نظرات به اهمیت انتخابات سال 2020

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج فلین یک ژنرال بازنشسته در اوایل سال 2017, برای دروغ گفتن به معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد گفتگو با سفیر روسیه در مورد تحریم های وضع شده توسط دولت اوباما در اقدامی تلافی جویانه برای دخالت در انتخابات 2016.

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده به مدت طولانی برگزار شد که چنین تلاش های اسرائیل برای برهم زدن انتخابات نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن و دور از هیلاری کلینتون دموکرات نامزد.

فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی – که تهمت اذعان کرده است – و با همکاری اداره با مولر بود که منصوب به بیش از این تحقیقات از دخالت روسیه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج FBI مدیر James Comey.

مولر نیست ایجاد یک توطئه جنایی اما آیا پخش کردن ارتباط گسترده بین تهمت و مسکو و موارد ممکن است انسداد دادگستری توسط رئیس جمهور.

فلین به دنبال تغییر تقاضای خود را در حالی که در انتظار صدور حکم و رئیس جمهور دفاع و پشتیبانی خود را در مورد شناور ممکن است عفو است. روز پنج شنبه در یک عمل که حیرت زده به رسانه های ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری خواهد رها کردن این مورد به طور کامل.

مایکل فلین در یک مبارزه انتخاباتی در ویرجینیا بیچ در سپتامبر 2016. عکس: Mike Segar/ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او را با صدای بلند بوق و کرنا تصمیم گیری و در سراسر شنبه و یکشنبه رئیس جمهور به راه انداخته طوفان از رسانهها از هواداران و مفسران محافظه کار حمله به اهداف از جمله اوباما, مولر, Comey و خانه هوش کمیته صندلی Adam Schiff.

این talkshow میزبان را بازتوییت کرد توسط رئیس جمهور باک سکستون یک تحلیلگر سابق سازمان سیا که در حال حاضر میزبان نشان می دهد که او می گوید: “صحبت می کند حقیقت را به قدرت و از طریق کاهش لیبرال مزخرف که از رسانه های جریان اصلی”.

در پیام دیگری را بازتوییت کرد توسط رئیس جمهور خادم به نام سابق FBI معاون مدیر اندرو McCabe – که تهمت اخراج فقط کوتاه از بازنشستگی – “یک بیشرمی حزبی scumbag که انجام داده است نا معلوم آسیب به شهرت FBI و باید از نشستن در یک سلول برای دروغ گفتن تحت سوگند”.

در ماه فوریه آمریکا وزارت دادگستری گفت: آن را نمی خواهد اتهام McCabe بیش از ادعای او دروغ گفته و به محققان در مورد رسانه ها نشت.

مانند Comey McCabe یک کتاب منتشر شد که در آن او به شدت انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در عمل مانند یک رئیس اوباش. McCabe همچنین نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن به هر طریقی بود یک “فشار از جنون” در آمریکا زندگی است.

در تویت خود تهمت نیست به طور مستقیم آدرس دیدگاه توسط اوباما خود شد به گزارش اخبار یاهو. رئيس جمهور سابق گفت: همکاران فلین تصمیم بود “این نوع از مسائل که در آن شما شروع به نگران است که اساسی – و نه فقط نهادی هنجارهای – اما ما درک اساسی از حکومت قانون در معرض خطر است”.

اما تهمت خشم آشکار بود.

“هنگامی که جعلی روزنامه نگاران” او نوشت: روز یکشنبه “که بی جا دریافت جایزه پولیتزر برای, روسیه, روسیه و, روسیه و استیضاح کلاهبرداری رفتن به نوبه خود در مخدوش جوایز به طوری که آنها را می توان با توجه به واقعی روزنامه نگاران که آن را درست کردم. من شما را به نام وجود دارد مقدار زیادی از آنها را!”

رئیس جمهور بلافاصله نام هر کسی.

اما در سال 2018 پولیتزر کمیته انجام داد اعطای آن جایزه برای گزارش ملی به طور مشترک واشنگتن پست و نیویورک تایمز برای “عمیقا منابع بی وقفه گزارش پوشش در جهت منافع عمومی است که به طور چشمگیری تقویت ملت را درک روسیه از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و اتصالات آن به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور منتخب انتقال تیم و احتمالی دولت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر دلیلی برای خشمگین شدن پولیتزر کمیته و سوال خود را انتخاب کند.

در سال 2019 برای مثال نیویورک تایمز تیم برنده پولیتزر برای یک “جامع 18 ماه تحقیق و تفحص از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امور مالی است که افشا و خنثی ادعای خود از خود ساخته ثروت و نشان داد یک امپراتوری کسب و کار سرند با مالیات dodges”.

مرتبط: بایدن تجاوز جنسی ادعا تقسیم دموکرات ها به جمهوری خواهان حمله با چنگال

وال استریت ژورنال در ضمن پاداش برای “کشف جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن راز بازده به زنان در طول مبارزات انتخاباتی خود را که ادعا می کرد به حال امور با او و وب هواداران که تسهیل معاملات تحریک جنایی سوالات و خواستار استیضاح”.

مغلوب ساختن پیشی جستن واقعی استیضاح که او جان سالم به در دادگاه در سنا در ماه فوریه نگران تلاش خود را به اوکراین بررسی رقبای سیاسی خود. هیچ خبرنگار و یا خروجی اخبار برنده پولیتزر سال 2020 این هفته اعلام کرد برای پوشش خود را از این امر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز در یکشنبه باقی مانده تا حد زیادی در روسیه بررسی با وجود ادامه تحولات در coronavirus شیوع نیز آلوده کرده است که بیش از 1.3 m آمریکایی کشته و حدود 80,000.

با موارد تایید شده میان کاخ سفید و مشاوران نزدیک به رئیس جمهور top کارشناسان بهداشت عمومی از جمله دکتر Anthony Fauci در قرنطینه و مغلوب ساختن پیشی جستن در گزارش نیویورک تایمز به “spooked” رئیس جمهور ادعا کرد در, نادر, غیر-روسیه-مربوط به صدای جیر جیر: “ما در حال گرفتن علائم بزرگ برای دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.”

وی همچنین اوباما و معاون رئیس جمهور جو بایدن به presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور در این سال بیش از پاسخ خود به “فاجعه شناخته شده به عنوان H1N1 آنفلوآنزای خوکی” در سال 2009.

تهمت نیز مشخص شده یک روز خاص در تقویم به tweeting در علامت تجاری پایتخت: “روز مادر مبارک!”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de