واشنگتن – کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett یکشنبه پیش بینی کرد نرخ بیکاری می تواند بالاتر از 20 درصد و بدترین زیان کار خواهد آمد در “ماه مه یا ژوئن” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

زمانی که خواست آنچه را “پایین” از کشور بیکاری درد خواهد بود Hassett سابق رئیس شورای مشاوران اقتصادی گفت: CBS’ “چهره ملت” که “برای به دست آوردن نرخ بیکاری مانند آنهایی که ما را به دیدن … که من فکر می کنم صعود خواهد کرد تا نسبت به 20 ٪ در ماه آینده, شما باید واقعا بازگشت به رکود بزرگ.”

“من به دنبال نرخ های شمال 20, متاسفانه,” او اضافه شده است.

وضعیت اقتصادی متفاوت خواهد بود از رکود بزرگ زمانی که بیکاری افزایش یافت و به 25 درصد گفت: از آنجا که کشور درک بهتری از علت و زمان رکود اقتصادی. او گفت که او امیدوار است برای جلوگیری از “خطاهای سیاست” در طول رکود بزرگ که طولانی مدت بحران اقتصادی است.

Hassett گفت: شغل خواهد “تغار” در ماه مه یا ژوئن و نرخ بیکاری ادامه خواهد داد به افزایش است به دلیل پر کردن از مدعیان بیکاری.

“ما در حال سوزاندن مدعیان بیمه بیکاری در حال حاضر در نرخ حدود 3 میلیون یک هفته در حال اجرا را از طریق بقیه ماه,” او گفت:. “که در آن اضافی بیکاری می آید.”

مارس گزارش اشتغال: بیکاری soars به 14.7% کار ضرر و زیان رسیدن به 20.5 میلیون دلار در مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش می یابد

بیشتر: 5 دلیل که چرا شما نباید از دمدمی مزاجی در مورد 20.5 متر زیان کار

کوین Hassett رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی می گوید: دولت “را خریداری کرده است برخی از زمان با تمام پول هایی که ما به پرتاب در اقتصاد” برای کاهش اثرات ناشی از کوروناویروس.

ایالات متحده آمریکا از دست 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل و نرخ بیکاری به 14.7% هر دو رکورد تعداد بالا به عنوان ملت احساس اثرات اقتصادی از coronavirus. اجتماعی فاصله اقدامات مجبور به تعطیلی کسب و کار در سراسر کشور منجر به اخراج کارمند و furloughs.

با وجود این ضرر و زیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا نشانه خوش بینی در مورد اقتصاد بهبود به عنوان برخی از ایالت ها شروع به بلند مستندات و بازگشایی اقتصاد خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز اشتیاق برای بازگشایی کسب و کار حتی به منتقدان هشدار داد که از بازگشت به حالت عادی خیلی زود می تواند باعث این بیماری به گسترش است.

Hassett گفت: اقتصاد خواهد بود قادر به دوباره بجای اول برگشتن به دلیل تسکین مصوبات کنگره و اقدامات فدرال رزرو.

“ما خریداری برخی از زمان با تمام پول هایی که ما به پرتاب در اقتصاد ما شده ایم با استفاده از این زمان برای انجام کارهایی مانند توسعه درمان, بهبود, درمان, اطلاعات بیشتر در مورد اجتماعی فاصله و غیره,” او گفت:.

در یک فاکس نیوز یکشنبه مصاحبه وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “گزارش شماره ها احتمالا رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است اما این که چرا ما در حال تمرکز بر بازسازی این اقتصاد است. ما باید بهتر از سه ماهه سوم سال. ما باید بهتر از سه ماهه چهارم. و در سال آینده است برای رفتن به یک سال بزرگ.”

کاخ سفید شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow روز یکشنبه گفت که این کشور چهره “بسیار دشوار اعداد” اما “وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است.”

“هشتاد درصد از آن (بیکاری اعداد) بود furloughs و موقت اخراج” Kudlow گفت: در ABC News’ “این هفته با جورج Stephanopoulos.” “که توسط راه نمی دهم که شما بازگشت به کار, اما آن را به شدت نشان می دهد که بند ناف بین کارگر و کسب و کار است که هنوز دست نخورده است.”

مینیاپولیس رئیس بانک فدرال رزرو نیل Kashkari زده بدبین تن در یک مصاحبه جداگانهگفتن ABC News‘ “این هفته با جورج Stephanopoulos, “آنچه که من آموخته ام در چند ماه گذشته متاسفانه این است بیشتر احتمال دارد به یک آهسته تر بهبود تدریجی.

“زمانی که ما در سراسر جهان شواهدی وجود دارد که زمانی که کشور آرامش اقتصادی خود را کنترل ویروس تمایل به شعله ور شدن دوباره به بالا,” او گفت:.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مشاور می گوید بیکاری ممکن است با تصویب 20%

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله