واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات منتشر شد دو آگهی های جدید در روز های اخیر که هدف ظاهری دموکراتیک نامزد جو بایدن برای دفاع از چین و برای دروغ گفتن در مورد دستاوردهای خود را در 1980s.

البته تهمت خود نیز دفاع چین و دروغ در مورد دستاوردهای خود را در 1980s.

نقاط جدید بخشی از یک الگوی با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ضربه بایدن در مورد مسائل که در آن رئیس جمهور نیز به ویژه آسیب پذیر از چین به رزومه کاری خود را از قوم و خویش به اتهام تجاوز جنسی به کلامی اشتباهات.

در برخی موارد این استراتژی به نظر می رسد با هدف خنثی کردن نقاط ضعف توسط muddying آب. اما این خطرات backfiring با جلب توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن مساوی یا بزرگتر از آسیب پذیری های. به عنوان coronavirus بحران reshapes چشم انداز سیاسی رئیس جمهور کمپین پرتاب اسپاگتی در دیوار برای دیدن آنچه که چوب به رقیب خود که منجر اخیر ملی و میدان نبرد دولت پای صندوقهای رای است.

جدید مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی مبارزات انتخاباتی می گوید: “بایدن می ایستد تا برای چین” پخش فیلم از معاون سابق رئیس جمهور در سال گذشته کمرنگ جلوه دادن اقتصادی چین تهدیدی برای ایالات متحده و گفت: “آنها نه بد مردمی است.” آن را طراحی شده برای سرمایه گذاری در احساسات منفی در چین که در آن ویروس است و باید از آن نشات گرفته است.

اما تهمت بارها و بارها مورد ستایش چین از جمله ارائه plaudits خود را برای پاسخ به شیوع ویروس. در ژانویه 24, او پرسیدم چین شده است کار بسیار سخت برای جلوگیری از Coronavirus. ایالات متحده تا حد زیادی قدردانی تلاش های خود را و شفافیت. این همه کار خوب است.” در فوریه 23, او به خبرنگاران گفت که “رئیس جمهور یازدهم کار بسیار بسیار سخت” و “انجام یک کار بسیار خوب است.”

دروغ و روانی تناسب اندام

دوم جدید مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی پخش فیلم از بایدن در سال 1988 ریاست جمهوری گفتن رای دهندگان او فارغ التحصیل در نیمه بالای کلاس های خود در دانشکده حقوق بود, کالج, سه درجه بود و به نام “برجسته علوم سیاسی.” آگهی سپس برش به تلویزیون خبرنگاران که گفت: هیچ کدام از این ادعا درست نبود.

کیفرخواست سنگینی علیه — از یک فرد مسنجر.

تهمت گرفتار شده است زیبا کننده معروف خود دستاوردهای قدمت آن به همان دوران است. سابق خبرنگار فوربس 400 نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از alter ego جان بارون, دروغ در مورد ثروت خود را در سال 1980 به عنوان بخشی از یک “استادانه درست شده بیهوده” آن را در مجله لیست امریکا ثروتمندترین مردم است. واشنگتن پست بررسی متوجه شد که باد خود را خالص ارزش را تبدیل به یک الگوی.

به عنوان رئیس جمهور او را اغراق آمیز خود را تصویب رتبه بندی و جمعیت اندازه ساخته شده و به راحتی disprovable ادعا می کند در مورد دستاوردهای خود را. برای مثال او می گوید: اغلب او تصویب “بزرگترین کاهش مالیات در تاریخ ایالات متحده” (این در واقع چهارم یا هشت بزرگترین, پس از سال 1918 بسته متریک استفاده می شود) و به تازگی در زمان اعتبار برای “تایید 448 فدرال قضات” (واقعی شماره 193).

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رفته همه در یک تجسم بایدن 77 به عنوان پیر و ذهنی رو به وخامت است. کلیپ های ویدئویی به اشتراک گذاشته آنلاین ویژگی بایدن بریدن کلمات خود را یا از دست دادن قطار خود را از فکر. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه مارس “خواب آلود جو نمی داند که در آن او است و یا آنچه که او انجام می دهند. راستش من فکر نمی کنم او حتی می داند چه کار او را در حال اجرا!”

در حالی که سن واقعی آسیب پذیری برای بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن است که بسیار جوانتر در 73 بهتر خواهد بود و موقعیت برای سرمایه گذاری اگر او نبود باید تاریخ خود را از پیچهای تودرتوی سخنان و کلامی اشتباهات از تماس با مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک “تیم اپل” به مخلوط کردن 9/11 و 7-Eleven به گیج کننده FEMA با جهان فوتبال حاکم بر بدن “FIFA.”

تا کنون این موضوع به نظر می رسد بشویید. اخیر جمهوری خواه کمیته ملی نظرسنجی از 17 نوسان متحده یافت می شود که رای دهندگان بودند پاره شده در کدام یک از این دو کاندیدا بیشتر بود “ضعیف یا اشتباه” با 45 درصد چیدن بایدن و 44 درصد از دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن است که توجه به واشنگتن پست.

قوم و بیماری های همه گیر و حمله جنسی

مشترک تهمت نقد شامل هانتر بایدن که مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان ذینفع از قوم و خویش با به دست آوردن یک خوبی پرداخت موقعیت در هیئت مدیره از یک اوکراین گاز, شرکت در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور. “بایدن و پسرش در حال سنگ سرد كج” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در پاییز گذشته اعلام کرد که جوانتر بایدن “می داند هیچ چیز” در مورد صنعت.

آن است که یک بی دست و پا و انتقاد از رئيس جمهور که داده ارشد کاخ سفید مواضع خود را به دختر, Ivanka Trump و پسر در قانون Jared کوشنر هیچ یک از آنها تا به حال دولت از تجربه ضامن دومی با یک نمونه کارها گسترده است که شامل برقراری صلح در خاورمیانه حل اپیدمی مواد مخدر و بانکها و داخلی زنجیره تامین در طول coronavirus بحران است.

این مقاومت مواجه رهبری یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار به انتشار یک op-ed با عنوان “عزیزم دموکرات: هانتر بایدن هیچ Ivanka Trump.”

اخیرا بایدن به فرود در آب گرم پس از اتهام تجاوز جنسی از سابق سنا کارمند تارا Reade در سال 1993 که در آن حزب دموکرات می گوید: “هرگز اتفاق افتاده است.” اگر چه تهمت خودش را به خودداری از حمله به رقیب خود را بیش از این اتهام مبارزات انتخاباتی خود به شدت برجسته آنها را شرمسار بایدن و اتهام او را با نفاق.

کسانی که تلاش کرده اند فعال نسبتا خفته ملی گفتگو در مورد بسیاری از زنانی که متهم به تهمت و آزار و اذیت جنسی و یا حمله. قبل از سال 2016 انتخابات یک نوار از سال 2005 کشف شده است که برجسته او مباهات در مورد گرفتن زنان دستگاه تناسلی.

در موارد دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در بایدن یک تلاش آشکار برای منحرف کردن انتقاد خود را از دست زدن به COVID-19 بحران در نظر گرفتن یک صفحه از استراتژیست جمهوری خواه کارل روو را راهکار از حمله به حریف و نقاط قوت. مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان بایدن را از دست داده و H1N1 شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009 در حالی که به دروغ گفت که او “مسئول” از واکنش دولت اوباما.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بخواهید 2020 انتخابات برای تبدیل شدن به یک همه پرسی در همه گیر مدیریت. نظرسنجی ها نشان می دهد رای دهندگان اعتماد بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به رسیدگی به یک بحران است. اولیه “تجمع در اطراف پرچم” تقویت او لذت می برد از بین می رود و جدید نظرسنجی رویترز/ایپسوس و اقتصاددان/YouGov نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها رد از تصویب به دست ما COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de