انگلستان Daily Mail شکست خورده مسئول روزنامه نگاری آزمون Shehbaz می گوید در دادگاه ادعا


لندن: سابق پنجاب وزیر و PML-N جمهور Shehbaz Sharif اعلام کرده است که یک “مقاله توهین آمیز” در ایمیل در روز یکشنبه و آنلاین ایمیل ناشی از “آسیب جدی” به خود “شخصی و حرفه ای شهرت” است و او مانده بود با هیچ گزینه ای به جز جستجوی عدالت از دادگاه با توجه به فرم ارائه شده در دادگاه عالی لندن.

با توجه به مدارک دادگاه به دست آمده توسط Geo.tv و اخبار Shehbaz Sharif پرداخت £10,528 در دادگاه هزینه کرده است اما مشخص نیست که چقدر او به دنبال حقوقی خسارت و هزینه از متهم در ارتباط با روزنامه ها محدود (ANL).

Shehbaz ادعا در برابر ANL در دیوان عالی عدالت در حال حاضر در انتظار یک مثال برای یک محاکمه.

Geo.tv و اخبار به دست آمده است یک کپی از فردی ژانویه 29 ادعا می کنند که نشان می دهد PML-N رهبر ادعا کرده است خسارت از جمله تشدید خسارت برای افترا در بخش های مختلف مقاله منتشر شده در جولای 14, 2019 در صفحات 34 تا 35 و 37 پست در روز یکشنبه روزنامه تحت عنوان ” او را بالای پاکستان سیاستمدار است که شرکت در No10 ملاقات سه کمک وزرا و میزبانی بوریس. در حال حاضر در میان ادعا می کند که ده ها میلیون نفر بودند embezelled و متمرکز در بریتانیا, دیوید رز می پرسد.. آیا خانواده از بریتانیا کمک های خارجی پسر پوستر سرقت مالیات دهندگان پول نقد به معنای برای قربانیان زلزله?’.

Shehbaz وکیل اعلام کرده است در دادگاه مقاله که روزنامه نگار انگلیسی رز مقاله “منتقل توهین آمیز نسبت دادن که مدعی گناه است یا که وجود دارد بسیار قوی در این زمینه به گمان است که مدعی است گناه از اختلاس صدها میلیون پوند از پول در حالی که وزیر پنجاب و یا بیشتر از پول به سرقت رفته بودن انگلیسی, پول در قالب DFID کمک به استان و با استفاده از انگلیس به شستن سرقت پول در نتیجه ظالمانه محروم و آسیب پذیر و قربانیان فقر و بلایای طبیعی از جمله در خصوص قربانیان ویرانگر 2005 زلزله در پاکستان از کمک های حیاتی و بهداشت و درمان که DFID پول در نظر گرفته شده بود به ارائه”.

Shehbaz ادعا نیز یک توییت شهيد Mursaleen — پت رهبر Dr Tahir-ul-Qadri لندن-بر اساس دستیار و همچنین به عنوان یکی از دستیار ویژه نخست وزیر عمران خان در خارج از کشور پاکستانی Zulfi بخاری بخشی از ادعای خود را به او نشان می دهد هتاکان در انگلستان صلاحیت توسط اتباع.

بخاری را توییت می گوید: “شرم آور به حداقل می گویند برای سال این #SharifMafia به سرقت رفته بدون کوچکترین اشاره از خجالت.

“تکنیک ها و شبکه آنها تاسیس به شستن پول و فرار از مالیات در حالی که برگزاری ادارات دولتی هستند و ذهن ترا درهم میشکنند و در عین حال آنها باید جسارت به درخواست ‘mujey kyu nikala’ [چرا من لگد]?,” آن می افزاید.

Mursaleen را توییت می گوید: “یک گزارش بسیار دقیق از نحوه نواز شریف & شهباز شریف استفاده می شود پول سیاه اپراتورها در پاکستان و بریتانیا برای اجرای یک شبکه پول شویی از جمله کمک های بودجه توسط @DFID_UK [اداره انکشاف بین المللی] مقصد برای فقرا!

“درست میزان شریف خانواده مافیا بالاتر از Sicilian مافیا.”

PML-N رئیس جمهور به دادگاه گفت که با وجود این بسیار جدی اتهامات علیه مدعی متهم پیشنهاد به انتشار آن موفق به جلب رضایت اساسی ترین شعار مسئول روزنامه نگاری با ساخت هر تلاش معقول برای به دست آوردن نظر از او قبل از انتشار.”

نه مدعی خود, اتاق کار, خود, منشی شخصی مراد خان و یا خود را رسما تعیین شده مدیر Muhib علی Phulpoto بودند با نزدیک شدن.همه در همه ،

“به جای متهم تلاش های شامل آن روزنامه نگار دیوید رز ارسال یک پیام به صورت متن در جمعه 12 جولای 2019 فقط 2 روز قبل از انتشار به مدعی اما به پسرش Suleman شریف نشان می دهد که او می خواست به صحبت با او در مورد پیشنهاد مقاله.

“آقای Suleman شریف به او گفت که او در لندن و آرزو را در فرد ملاقات برای بحث در مورد پیشنهاد مقاله. به رغم وجود دارد که هیچ چیز فوری در مورد داستان آنچه آقای گل رز گفت که در هیچ زمانی وجود دارد و آن داستان خواهد بود منتشر شده در روز یکشنبه و در هر رویداد.”

Shehbaz اظهار داشت که روزنامه نمی دهد او را به هر گونه شانس را به آن را روشن است که این اتهامات “کاملا نادرست و نشان های مختلف قابل اهمیت خود را نشان می دهد نادرستی مانند است که از سال 2005 زلزله تاثیر نمی گذارد پنجاب; که در آن زمان صورت گرفت مدعی شد وزیر پنجاب بود اما زندگی در انگلستان; و وجوه پرداخت شده توسط MDC در رابطه با زلزله تحت کنترل دولت فدرال (از طریق زلزله بازسازی و بازتوانی سازمان) و نه دولت ایالتی پنجاب در هر صورت; و این که در یادگیری از مظنون به سرقت توسط Ikram نوید از ERRA او تحریک بررسی و پس از بررسی گرفته شده توسط دولت فدرال پاکستان تضمین خود دادستان از نوید و نظارت بازیابی از پول به سرقت رفته که شامل پول از دست رفته در یک معامله تجاری است که در آن پسرش در قانون Ali Imran شد گناه درگیر”.

ادعای ارسال شده توسط کارتر چین و چروک وتاه می گوید که ANL نشریات نیست جای نسخه داده شده توسط Suleman که “اتهامات محصول سیاسی جادوگر شکار انجام شده توسط عمران خان و دولت او در برابر مخالفان خود را”.

Shehbaz ادعا کرد که رز بود که “تغذیه اطلاعات و ارائه دسترسی ویژه به زندانها و ثبت اسناد دولتی توسط دولت است. این کمپین در حال برپا شده توسط این دولت در برابر مخالفان و منتقدان شده است موضوع گزارش بین المللی از جمله در نیویورک تایمز. در شرایط آن ساده بود که آقای رز منابع باید به سادگی نمی توان در ارزش اسمی و که آقای Suleman شریف پاسخ مسائل مطرح شده که نیاز به توجه مناسب و تحقیق و تفحص قبل از انتشار.

“به جای متهم نادیده گرفته شده این مسائل و منتشر شده اتهامات علیه مدعی در مقالات در هر رویداد.

“متهم حتی تا آنجا پیش رفت به اختصاص فضای بیشتر به نقل قول از آقای خان دولت رد Mr Suleman شریف دیدگاه نسبت به کسانی که نظرات خود را در نتیجه تقویت نادرست و ناعادلانه تصور آن بود که پاسخ مناسب به این اتهامات است.”

این ادعا را خاص دولت است که رز بود “اظهارات به اشخاص ثالث و در توییتر به اثر است که کلمات از شکایت و خواهد بود درست ثابت”.

Shehbaz خواسته است دادگاه به صدور دستور مهار ANL از انتشار بیشتر; جایزه خسارت از جمله تشدید خسارت برای افترا و منظور آن است که متهم به انتشار خلاصه ای از دادگاه داوری.

رز, the Daily Mail, روزنامه نگار قبلا داشت که او ایستاده بود با تمام اتهامات ساخته شده در مقاله است. هنگامی که تماس در روز دوشنبه گفت: “نه اظهار نظر در مورد این مسئله به عنوان مهم بود در دادگاه.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>