والت دیزنی درب باز می شود به دیزنی لند شانگهای در میان coroanvirus

یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت با یک عکاسی از خود در حالی که بازدید از دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. عکس: AFP

شانگهای: به عنوان coronavirus موارد کاهش در چین, والت دیزنی, شرکت روز دوشنبه افتتاح دیزنی لند شانگهای برای بازیابی زیان با پیشگیرانه و اقدامات ایمنی آن را تا به حال به چهره در سه ماه گذشته به دلیل مستند.

این پارک در چین پرجمعیت ترین شهرستان است که برای اولین بار از سرگرمی کنگلومرا شش اصلی دیزنی اقامتگاههای تفریحی را در سراسر جهان به بازگشایی می کند اما کار زیر سایه coronavirus.

از آن استقبال پوش تعداد بازدید کنندگان که تا به حال به قبل از کتاب بلیط خود را بررسی درجه حرارت در هنگام ورود و نشان می دهد دولت کد QR طراحی شده برای اثبات آنها نیست ،

در یک گرم و مه آلود صبح سخنرانان در یک حلقه ضبط شده خواسته مردم را به پوشیدن ماسک در همه زمان ها و یادآوری آنها را به اطاعت اجتماعی دورى از جمله در صف و در سواری.

کارکنان برگزار شد آموزش نشانه “لطفا برای حفظ مناسب فاصله اجتماعی از دیگر مهمانان” و خطوط زرد و پوستر بر روی زمین نشان داد افرادی که در آن برای ایستادن هنگام انتظار.

دیزنی وجود دارد گفت: می توان با افزایش فرکانس sanitisation و ضد عفونی و پارک را محدود و یا تعلیق اجرای آن اغلب شامل تعامل بین بازدید کنندگان و شخصیت های مانند میکی ماوس.

با وجود این اقدامات و ترس مداوم از عفونت های جدید بلیط برای روز اول فروخته شده و در عرض چند دقیقه پس از رفتن در فروش جمعه, چینی, رسانه های دولتی گفت.

“هر چند بسیاری از مناطق هنوز بسته ما بسیار به دنبال به جلو به اولین روز از بازگشایی و بدونم که چه تفاوتی در داخل امروز در مقایسه با قبل از,” گفت: یک زن که به زبان انگلیسی به نام “کیتی” بود و با او هیجان زده و پنج سال.

“ما در خانه مانده اند برای حدود دو ماه و حوصله کافی است.”

اندرو Bolstein معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات در رفت و آمد مکرر گفت: “اکثریت” از جاذبه ها و امکانات باز بود و آنها خواهد بود “اضافه کردن بیشتر و بیشتر به عنوان زمان می رود”.

‘نشانه های دلگرم کننده’

Coronavirus پدید آمده در مرکز شهر ووهان در ماه دسامبر و بعد از آن در سطح جهان گسترش مجبور کشورها در سراسر جهان را محدود اقدامات پیشگیری است که باید لرزاند اقتصاد جهانی است.

اما به عنوان اولین ویروس متاثر از کشور چین نیز شروع به سر در بازگشت به حالت عادی به عنوان تعداد موارد گزارش شده در کشور کاهش یافت.

فعالیت های کسب و کار شروع به از سرگیری در ماه مارس و ماه گذشته عمده توریستی در سراسر کشور بازگشایی شد و مدارس متوسط و بالا آغاز از سرگیری کلاس.

والت دیزنی شرکت گفت: هفته گذشته که سود فرو 91% به 475 میلیون دلار در سه ماه اول سال و این امر رنج می برند $1.4 میلیارد آمار از coronavirus در سه ماهه جاری.

این بیماری همه گیر است برخورد یک ضربه به شرکت پارک و عملیات دیگر.

درآمد در آن “پارک تجارب و محصولات” بخش کاهش یافت و 10 درصد به 5.5 میلیارد دلار در سه ماه اول سال و بخش را عامل کاهش درآمد 58 درصد ،

دیزنی توقیف شانگهای پارک در اواخر ماه ژانویه و به دنبال آن در ایالات متحده و فرانسه و ژاپن و هنگ کنگ است.

مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek هفته گذشته گفت که “ما شاهد نشانه های دلگرم کننده از بازگشت تدریجی به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی در چین”.

دیزنی در ضمن تاخیر در انتشار بیش از یک دوجین عمده فیلم به سینما را بسته اند.

درآمد حاصل از جدید جریان پلت فرم دیزنی+ کمک کرده اند محدود کردن آسیب, اما, به عنوان خانه حبس کرده است به طور موثر ارائه یک اسیر مخاطبان است.

شانگهای دیزنی بازگشایی آن خرید و سرگرمی دیزنی شهر منطقه در ماه مارس به علاوه یک پارک و هتل در همان مجتمع نگهداری می شوند اما اصلی پارک تفریحی بسته تا به حال.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>