سازمان دیده بان Jana Kramer Cheryl Burke و بیشتر وبلاگ با تشکر از کارگران ضروری

ارسال با تشکر. واقعی, ستاره های خوانندگان و بازیگران را باز کرده اند تا به طور انحصاری به ما هفتگی در مورد پیام های خود را به کارگران ضروری کسانی قرار دادن معیشت خود را بر روی خط در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به طوری که ما می توانیم در خانه بمانند و کمک به صاف منحنی.

“از شما بسیار سپاسگزارم برای خدمات خود را” Cheryl Burke می گوید: در ویدئو بالا, ایستاده, با, شوهر, Matthew Lawrence. “ما واقعا قدردانی از همه از کار سخت خود را و سرسختی خود را. احترام بسیار. ما شما را دوست داریم و ما فکر می کنم شما بچه ها در هر روز است.”

Cheryl Burke and Matthew Lawerence Celebs Send Thanks to Essential Workers.jpg
متی Lawerence و Cheryl Burke

بن هیگینز و جدید fianceé جس کلارک نیز فرستاده خود را با تشکر. “شما خسته شده اید. ما درک می کنیم با تشکر از شما” سابق لیسانس, 31 می گوید. “با تشکر برای رهبری ما را از طریق یک زمان واقعا دشوار.”

Jana Kramer مشترک یک آیه کتاب مقدس که او را می فرستد به خط مقدم کارگران و نمی تواند بیشتر سپاسگزار.

“من برای همیشه خواهد بود و خدا را شکر شما و آنچه شما انجام می دهند به طوری که من و خانواده من را می توان امن است. من نمی توانم تصور کنید که چگونه خانواده ها از طریق گرفتن این اما فقط می دانم که خانواده شما در نماز من و من فکر کردن در مورد شما بچه ها” خواننده 36 می گوید. “من فکر می کنم برای من چه نیمه بدست من از طریق موسیقی است و درخواست من الکسا به اسپل آبگرم موسیقی چیزی به استراحت و گرفتن یک دوش طولانی. … با تشکر از شما برای بودن که قدرت برای بسیاری از ما است.”

Jana Kramer, Cheryl Burke Celebs Send Thanks to Essential Workers
Jana Kramer and Cheryl Burke شاتر (2)

سازمان دیده بان ویدیو بالا بیشتر برای بیان فریاد استراحتی.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>