19 مرده به کشتی ایران ضربه توسط “آتش دوستانه” در زمان خلیج فارس

تهران (AFP) یک کشتی بود که ضربه توسط “آتش دوستانه” موشک در طول تمرینات نیروی دریایی کشته شدن 19 ملوانان رسانه های دولتی و ارتش و گفت: در بحبوحه تنش ها با آمریکا در آبهای خلیج فارس.

این شهرستان کنارک طی زده شد و در بعد از ظهر یکشنبه در نزدیکی بندر جاسک از سواحل جنوبی جمهوری اسلامی ایران, دولت, تلویزیون, وب سایت گفت.

“این کشتی برخورد کرد و پس از حرکت به یک هدف عمل به آن مقصد و نه به اندازه کافی ایجاد فاصله بین خود و هدف” آن را گفت.

نوزده نفر از خدمه کشته شدند و 15 مجروح در یک “حادثه” در طول تمرینات نیروهای مسلح گفت: بدون توضیح.

این کشتی تا به حال شده باشه در ساحل برای “ویژگی های تحقیقات” ارتش گفت: در بیانیه ای با دعوت از مردم برای “جلوگیری از حدس و گمان” تا زمانی که اطلاعات بیشتر منتشر شده است.

خبرگزاری تسنیم گفت: در یک زبان انگلیسی توییت که موشک شلیک شد و دیگر ایران کشتی جنگی.

این شهرستان کنارک طی شده بود در برخورد با “‘آتش دوستانه” پس از Moudge-class frigate ‘جماران’ به طور تصادفی به ضرب گلوله (آن را) با یک موشک در طول زندگی شلیک ورزش در جاسک منطقه از #PersianGulf آب”.

15 مجروح بستری در سیستان و بلوچستان گفت: محمد مهران Aminifard های استان در دانشگاه علوم پزشکی.

دو نفر از ملوانان در بخش مراقبت او گفت: نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا.

یک ویدیو منتشر شده توسط Jam-e-Jam روزانه نشان داد آنچه در آن گفت: این شهرستان کنارک طی تا حدودی در زیر آب و smouldering آن را به عنوان در حال یدک توسط یک قایق.

ایران با فرمانده ارتش و وزیر خارجه خود را ارائه تسلیت به ملوانان’ خانواده در اظهارات جداگانه.

– مغلوب ساختن پیشی جستن ‘شلیک’ تهدید –

این شهرستان کنارک طی یک پشتیبانی لجستیکی کشتی ساخته شده در هلند و خریداری شده توسط ایران قبل از انقلاب اسلامی سال 1979.

وزن 447 تن و 47 متر (154 فوت) طول این هندیجان-کلاس کشتی مجهز به چهار موشک های کروز به گفته تلویزیون دولتی.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از خدمه بوده است در هیئت مدیره کشتی در زمان حادثه.

ایران و دشمن ایالات متحده داد و ستد barbs در سال گذشته بیش از یک موجی از حوادث مربوط به نیروهای خود را در منطقه حساس خلیج فارس بود ،

آخرین بالا-دریاها رویارویی آمد و در 15 آوریل هنگامی که ایالات متحده متهم ایرانی قایق بود “آزار” آن کشتی های نیروی دریایی در آبراه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توییتی که او دستور داد نیروی دریایی ایالات متحده به “شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی ها در دریا”.

با همتای ایرانی خود حسن روحانی retorted که واشنگتن “نباید از توطئه علیه ملت ایران هر روز” و اضافه کرد که جمهوری اسلامی تا به حال “محافظت از این آبراه برای هزاران سال”.

– شرکت هواپیمایی فاجعه –

دوستانه-آتش حادثه رخ داده در نزدیکی تنگه هرمز یک chokepoint برای یک سوم از جهان seaborne نفت است.

تشدید ایران با اوباما در سال گذشته شاهد کشتی های مرموزی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین را قطع کرد و نفتکش توقیف شده در تنگه.

در ماه جولای سال 2019 ایران, سپاه پاسداران کشف و ضبط انگلیسی-پرچم تانکر نفت Stena Impero در آبراه به اتهام رمنج از یک قایق ماهیگیری و منتشر شد آن را دو ماه بعد.

پاسداران کشف و ضبط حداقل شش کشتی های دیگر که در آن سال بیش از اتهام سوخت قاچاق.

تنش ها تشدید شده پس از سال 2018 زمانی که صدای شیپور عقب نشینی ایالات متحده از یک شرکت چند ملیتی توافق که مسدود برنامه هسته ای ایران و reimposed فلج کننده تحریم ها بر اقتصاد آن است.

ایران و نیروهای مسلح در ژانویه mistakingly به ضرب گلوله یک کیف متصل به بوئینگ 737 مسافربری جت در مدت کوتاهی پس از برخاستن از تهران کشتن تمام 176 نفر سرنشین.

نظامی بستری فاجعه بار خطا کرد و گفت که در ایران دفاع هوایی در آماده باش پس از شلیک رگباری از موشک در نیروهای نظامی آمریکا مستقر در عراق است.

ایران راه اندازی موشک در اقدامی تلافی جویانه برای ما قتل خود را بالا ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در بغداد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net