یک مطالعه از 48 کودکان در بخش مراقبت های ویژه با کروناویروس در بر داشت 18 مورد نیاز هواکش. بیشتر به حال شرایط اساسی.

کودک بیمار

گتی

  • یک مطالعه جدید بررسی 48 کودکان که بدحال با کروناویروس جدید, 40 از آنها از قبل موجود شرایط.
  • 35 از آنها تا به حال مشکل در تنفس به درستی و برخی از آنها تحت درمان با هیدروکسی کلروکین و remdesivir.
  • نویسندگان این مطالعه به ذکر است که این مطالعه شواهدی وجود دارد که کودکان می توانند بیمار خطرناکی با COVID-19 اما این احتمال بود که هنوز هم نادر است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که اثرات COVID-19 در کودکان می تواند فقط به عنوان ویرانگر به عنوان آن را در بزرگسالان, البته در اقلیتی از بیماران با وجود برخی از گزارش ها که ما نباید بیش از حد نگران جوانترین در جامعه در طول بیماری همه گیر.

پژوهش منتشر شده در JAMA Pediatrics, بررسی 48 مورد از کودکانی که پذیرفته شده بود به 14 های مختلف اطفال واحد مراقبت های ویژه در ایالات متحده و کانادا بین اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است. چهل از این کودکان تا به حال از قبل موجود شرایط مانند سرطان و فلج مغزی 35 تا به حال با مشکل تنفس و 18 مورد نیاز هواکش.

در پایان مطالعه دو فرزند مرده بود, 15 باقی مانده در بیمارستان و سه نفر با تکیه بر فن به نفس.

این مطالعه “تایید می کند که بیماری شدید در کودکان مهم است اما به مراتب کمتر از افراد بزرگسال” نویسندگان این مطالعه نوشت:, و اضافه کرد که “prehospital بیماریهای همراه به نظر می رسد یک عامل مهم در کودکان است.”

بدون هر گونه پاک کردن گزینه های درمان برای رمان coronavirus کودکان تحت درمان با انواع مختلف تجربی داروها از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن-تبلیغ هیدروکسی کلروکین که اغلب استفاده می شود و ضد ویروسی remdesivir. پزشکان همچنین استفاده بیشتر تاسیس درمان پلاسما و تبادل اکسیژن درمانی.

هیچ یک از کودکان مبتلا به این بیماری مرموز که پزشکان مرتبط با جدید کروناویروس. برخی از کارشناسان استدلال کرده اند که بیماری التهابی است که علائم آن بسیار شبیه به کاوازاکی بیماری است که در نتیجه یک کودک سیستم ایمنی بدن بیش از حد در واکنش به کوروناویروس.

آن است که هنوز هم نادر برای یک کودک به شدت بیمار با COVID-19

مطالعه کند نه در تضاد با این تصور که کودکان گرفتن بدحال با کروناویروس است که هنوز هم یک پدیده نادر و بدحال مبتلا به کروناویروس را بسیار بالاتر مرگ و میر از کودکان بدحال.

بسیاری از 46 بيمارستان نویسندگان این مطالعه به منظور گزارش بدون کودکان بستری در طول زمان مطالعه در حال وقوع بود. تنها 16 تا به حال موارد و تنها 14 گزارش داده های خود را در زمان برای آن می شود در مطالعه است.

با توجه به CDC فقط 2 درصد از تایید COVID-19 مورد در امریکا رخ داده در کودکان است.

“از 48 کودکان در این مجموعه 18 مورد نیاز تهاجمی تهویه و تمام اما جان سالم به در برد 2 بازتاب به طور قابل توجهی در کاهش بار بیماری از COVID-19 در کودکان در مقایسه با بزرگسالان,” نویسندگان این مطالعه نوشت. کودکان در حال مرگ و مير 6 درصد است که در مقایسه با یک فرد بزرگسال میزان مرگ و میر 50 درصد به 62 درصد بود که دلیل کافی برای مطالعه نویسندگان به “احتیاط تشویق کرد.”

اما به عنوان بزرگسالان و کودکان وقتی با شرایط موجود از قبل مریض, آن می تواند خطرناک باشد.

موسسه ملی بهداشت است که بودجه یک مطالعه جدید بررسی چه درصدی از کودکان در حال آلوده شدن با COVID-19 و در صورتی که رای متفاوت در کودکانی که مبتلا به آسم یا آلرژی است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de