یک زن که متهم بایدن از نامناسب لمس می گوید او در پشتیبانی از او به عنوان ” انتخاب قطعی و بدیهی به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن

2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن.

AP Photo/پل Sancya

  • امی Lappos سابق کنگره aide که متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از نامناسب تماس فیزیکی در مصاحبه با گفت: Hearst کانکتیکات رسانه ای است که او هنوز هم به “انتخاب واضح” برای رئیس جمهور در سال 2020 است.
  • “آیا من می خواهم برای پایان دادن به جو بایدن دو مرد سفید در انتخابات ؟ واقعا نمی,” او گفت: خروجی اضافه کرد: “با این حال جو بایدن انتخاب قطعی و بدیهی است به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر و من از او حمایت.”
  • Lappos همراه با هفت نفر دیگر از زنان گفته اند بایدن یا آنها را لمس نامناسب و یا نقض فضای شخصی خود را. هیچ یک از رفتار که گفته شد در نظر گرفته جنسی در طبیعت تا ماه مارس زمانی که سابق سنا کارمند تارا Reade متهم بایدن از تجاوز جنسی. او را رد کرده است Reade را ادعا می کنند.
  • Lappos گفت که او دریافت پوش بک برای آمدن به جلو اما امیدوار است داستان او تصریح کرد یک پیام در مورد “بدن استقلال و حق شفعه.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: کنگره اقتصاددانان پیش بینی 15M بیکار در سال 2021

امی Lappos سابق کنگره aide که متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از نامناسب تماس فیزیکی در مصاحبه با گفت: Hearst کانکتیکات رسانه ای است که او هنوز هم به “انتخاب واضح” برای رئیس جمهور در سال 2020 است.

Lappos, 44, متهم بایدن از دست زدن به او را نامناسب در سیاسی جمع آوری کمک در سال 2009.

“نبود جنسی اما او با شتاب به من سر” Lappos گفت: هارتفورد کورانت در سال گذشته از این تعامل است. “او دست خود را دور گردن من و کشیده من به rub بینی با من. زمانی که او کشیده شد من فکر کردم او به من بوسه بر دهان است.” او شکایت در آن زمان است.

Lappos تاکید کرد که اقدامات او عبور یک خط و نباید در نظر گرفته شود “grandfatherly” به عنوان برخی از هواداران خود گفته اند که در دفاع از خود.

“وجود دارد کاملا یک خط از نجابت” Lappos گفت: کورانت. “وجود دارد یک خط از احترام است. عبور از این خط نیست grandfatherly. آن را نه فرهنگی. آن را نه محبت. این تبعیض جنسی یا زن ستیزی.”

امی Lappos و فرزندان او با آن سن. هیلاری کلینتون در دانشگاه ییل کودک مطالعه مرکز در New Haven, کانکتیکات در سال 2008.

شانا Sureck/هارتفورد کورانت/تریبون سرویس خبری via Getty Images

صحبت کردن با Hearst کانکتیکات رسانه در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه, Lappos گفت که در حالی که presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نمی شد به عنوان “مترقی” را به عنوان او را امیدوار او را هنوز هم حمایت بایدن در ماه نوامبر در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آیا من می خواهم برای پایان دادن به جو بایدن دو مرد سفید در انتخابات ؟ نه واقعا. من نمی بینم این که بسیار مترقی” Lappos گفت: خروجی.

“با این حال جو بایدن انتخاب قطعی و بدیهی است به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر و من از او حمایت,” او اضافه شده است.

Lappos همراه با هفت نفر دیگر از زنان گفته اند که بایدن یا آنها را لمس نامناسب و یا نقض فضای شخصی خود را. هیچ یک از رفتار که گفته شد در نظر گرفته جنسی در طبیعت تا ماه مارس زمانی که سابق سنا کارمند تارا Reade برای اولین بار علنا متهم بایدن از نظر جنسی آزار او در سال 1993. بایدن را رد کرده است که ادعا می کنند.

Lappos گفت: Hearst کانکتیکات رسانه ای است که او “معتقد است و پشتیبانی از” Reade و دریافت کرده بود انتقاد برای آمدن به جلو با اتهامات علیه بایدن.

“انتظار نداشتم مقدار مقاومت مواجه است که من کردم — مقاومت مواجه و از درجه اول زن دموکرات” Lappos گفت: خروجی.

او گفت که او امیدوار است او داستان تکرار یک پیام در مورد “بدن استقلال و حق شفعه.”

“من می خواستم مطمئن شوید که داستان حفظ شود” Lappos گفت. “و من نمی خواهم به weaponized. من حمایت جو بایدن در حال حاضر.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>