آلیسون روم معذرت خواهی 2 بار برای Chrissy Teigen دیس و سرزنش ‘ناامنی’

عذرخواهی قطار. آلیسون روم صادر مفصل دوم عذرخواهی در چهار شنبه, مارس 11 به Chrissy Teigen و ماری کوندو پس از dissing خود امپراتوری چند روز قبل.

“سلام ICYMI بیش از آخر هفته وجود دارد یک بیت از یک مکالمه توییتر که در آن من بود به درستی به نام برای توهین به اظهارات من در مورد Chrissy Teigen و ماری کوندو,” روم, 34, نوشت طریق Instagram. “حتی اگر شما را نمی شنوند و در مورد آن (!), من احساس می کنم این خیلی مهم است که برای به اشتراک گذاشتن اینجا.”

این نویسنده کتاب آشپزی — که قبلا dissed هر دو Teigen, 34 و Kondo, 35, در یک مصرف کننده جدید مصاحبه منتشر شده در پنج شنبه, مه 7 برای سرمایه گذاری خود به شهرت و فروش محصولات خود را تحت نام مشترک طولانی عذرخواهی در روز دوشنبه.

“من باید به طور رسمی عذرخواهی به Chrissy Teigen و ماری کوندو. من استفاده می شود نام خود را disparagingly را امتحان کنید و تشخیص خودم که من کاملا فراموش نکنید که بهانه ای برای,” او نوشت. “این احمق بی دقتی و حساس است. من نیاز به یاد و احترام این تفاوت که فیلتر نشده و صادقانه در مقابل بی سواد بودن و سبک.”

روم ادامه داد: “این بار نه بر روی آنها (یا هر کس دیگری) به من آموخت و من عمیقا متاسفم که یادگیری من آمد و در Chrissy و ماری هزینه. آنها کار کرده ام بسیار سخت برای رسیدن به جایی که آنها هستند و هر دو سزاوار بهتر از من ناشنوا تن سخنان.”

Alison Roman Apologizes Again for Chrissy Teigen Diss
آلیسون روم و Chrissy Teigen حسن نیت ارائه میدهد آلیسون روم/Instagram; Anthony Harvey/شاتر

لس آنجلس بومی اعتراف کرد که نظرات او بودند “ریشه در ناامنی” قبل از با اشاره از او مسائل خود را با موفقیت.

“ناتوانی من برای قدردانی از موفقیت خود من بدون مقایسه خودم و ضربه زدن به دیگران – در این مورد دو زن انجام شده – چیزی است که من تشخیص من قطعا مبارزه با, و من در حال تلاش برای رفع” به لیمو نویسنده ادامه داد. “من نمی خواهم به یک فرد است که می خواهم.”

نیویورک تایمز مقاله نویس اضافه شده است که او “نه قربانی اینجا” و عذرخواهی کرد برای کمک به یک فرهنگ است که “می رود پس از زنان به خصوص زنان از رنگ است.”

“من می خواهم هر کسی که خواندن که صدمه دیده است با اقدامات و یا نظرات (گذشته یا حال) بدانید که من گوش دادن و من متاسفم,” او اضافه شده است. “من متعهد به باز بودن و پذیرای این گفتگو آن را به عنوان ادامه و به قبول این انتقاد که در حال آمدن است راه من و سعی کنید به انجام بهتر.”

به هیچ چیز فانتزی: Unfussy مواد غذایی برای داشتن مردم بیش از نویسنده به این نتیجه رسیدند: “من messed تا. من قول می دهم من با قرار دادن این پشت سر من امید آن می رود. من نیاز به یادگیری از این, و من قصد دارم به استفاده از آن به عنوان یک انگیزه برای انجام و بهتر شود.”

روم عذرخواهی آمد روز پس از اولین انتقاد Teigen را امپراتوری کسب و کار.

“چه Chrissy Teigen انجام داده است تا دیوانه به من. او تا به حال موفق cookbook. و سپس آن را مانند: رونق خط در هدف. رونق در حال حاضر او دارای یک Instagram صفحه ای که دارای بیش از یک میلیون و پیروان آن را فقط مانند, مردم در حال اجرا یک محتوای مزرعه برای او,” او گفت: مصرف کننده جدید. “که horrifies من و این چیزی است که من همیشه می خواهم به انجام است. من نمی آرزوی آن است. اما مانند که از خنده در حال حاضر ؟ چرا که او یک تن از f–king پول است.”

در همان مصاحبه نویسنده با حمله به اهداف با ماری کوندو ستاره جهت کسب و کار به عنوان به خوبی. “من دوست دارم لعنتی, سگ ماده شما f—ing فقط به فروش می رسد بلافاصله” رومی گفت ستاره homeware خط.

این Chrissy دادگاه star خطاب روم اولیه احساسات از طریق توییتر که ناشی از ناهار خوری در نویسنده را امتحان کنید و روشن شدن اظهارات او در روز جمعه, مه 8.

همان روز روم عذرخواهی به Teigen از طریق توییتر. “من با ارسال یک ایمیل بلکه می خواستم بگم اینجا که من هستم واقعا متاسفم من باعث درد شما با آنچه من گفت:,” او نوشت ، “من نباید مورد استفاده شما /کسب و کار خود و (یا ماری!) به عنوان مثال برای نشان دادن آنچه که من می خواستم برای خود من حرفه ای آن را سبک و بی دقتی و من متاسفم.”

پس از درام Teigen اعلام کرد که او از گرفتن یک استراحت از توییتر اما مدت کوتاهی پس از رومی نوشته شده در دوم عذرخواهی مادر دو بازگشت به رسانه های اجتماعی به آدرس دشمنی خود را.

“با تشکر از تو برای این کار @alisoneroman. آن را هرگز پس از عبور ذهن من برای تو به عذر خواهی برای چه شما واقعا فکر” Teigen نوشت: در روز دوشنبه. “نظرات نیش زده, اما آنها بیشتر را دارد نیش زده چرا که آنها آمدند از تو! نبود معمول من اخبار شکستن برخی از تصادفی فرد متنفر از همه چیز را در مورد من!”

این هوس نویسنده اذعان کرد که او و روم هستند “به طور یکسان در بسیاری از راه های” قبل از, و اشاره کرد که او تا به حال لحظات در گذشته که در آن او گفت: هر چه آمد به ذهن او قبل از فکر.

“ما بیشتر رشد بیشتر ما آن تماس wakeup” او ادامه داد. “اوه! اما چگونه من هنوز هم فکر می کنم برخی از کسانی که همه چیز. من فقط شاید نمی از بند باز کردن در همسالان من در سوپر سکس سیستم عامل lol.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>