اندرسون کوپر نشان می دهد التون جان رسیده به او و پس از او پسر تولد

تبریک به doting بابا! اندرسون کوپر نشان داد تعجب آور ترین تلفن تماس او پس از تولد پسرش, وایات در ماه آوریل است.

“من پیام های مستقیم از افرادی که مانند خوبی شناخته شده است که من می خواهم به ملاقات یک یا دو بار اما چه کسی رسیده و من فکر کردم که واقعا شیرین” 52 ساله و سی ان ان لنگر گفت: بهترین دوست اندی کوهن در طول یک قسمت جدید از Sirius XM رادیو اندی در دوشنبه, مه 11. “مردم به من که من هرگز بر روی تلفن صحبت کرد اما واقعا شیرین و رسیدن.”

هر چند در ابتدا کوپر بود مردد به نام معروف دوستانی که فرستاده او را به خوبی خواسته های خود نوزاد پسر تولد او در نهایت توضیح داد که پیام به معنای بیشتر به او.

“من یک تماس از التون جان” از پخش روزنامه نگار گفت. “شما می دانید من مصاحبه او را چند بار … او هموار راه را.”

Anderson Cooper Reveals Elton John Reached Out to Him After His Sons Birth
التون جان و اندرسون کوپر مت بارون/شاتر

به عنوان کوپر سوار کوهن, 51 اشاره کرد که دوست خود بود در حال حاضر به طور رسمی بخشی از گی پدران باشگاه. این براوو مغول بعدها به اشتراک گذاشته یک داستان مشابه در مورد “آهنگ” خواننده 73 که به کوهن پسر بنیامین, هدیه ویژه هنگامی که او متولد شد و در فوریه 2019.

“شما می دانید آنچه او فرستاده بن مثل این Gucci پیراهن و گوچی کوتاه. گفتم چقدر سرد,'” کوهن توضیح داد. “من ملاقات التون جان پس شاید او این است که نوع استقبال از ما به گی پدران باشگاه است.”

این Anderson Cooper 360 میزبان را باز کرد تا در مورد تولد اولین پسر بود که استقبال از طریق رحم جایگزین در طول عاطفی پخش سی ان ان تاون هال در 30 آوریل. کوپر به اشتراک گذاشته شده خود را “شاد” اخبار با مخاطبان خود توصیف احساساتی معنای پشت های کوچک خود را به یک نام.

“او پس از نام پدرم که فوت کرد زمانی که من 10 بود. من امیدوارم که من می تواند به عنوان یک پدر به او گفت:” در آن زمان است. “پسر من وسط نام مورگان. این نام خانوادگی در من طرف است. من می دانم که پدر و مادر من دوست داشتم نام مورگان چون من به تازگی یک لیست آنها ساخته شده 52 سال پیش زمانی که آنها در تلاش برای فکر می کنم از نام من است.”

پس از جشن اولین روز مادر بدون مادرش گلوریا وندربیلت که از یک شکل پیشرفته از سرطان معده در ماه ژوئن 2019 کوپر کوهن گفت که او می دانست که او به او افتخار بود برای رشد خانواده اش.

“من قادر به او بگویید که قبل از او درگذشت که من با داشتن یک پسر. او تا به حال شده است که مایل به من یک بچه برای یک مدت زمان طولانی,” او گفت:. “من فکر می کنم او خواهد بود شگفت زده و هیجان زده برای دیدار با وایات و من امیدوارم که او می تواند او را ببیند.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>