بن پلات و نوح گالوین ارتباط است که هنوز هم نسبتا جدید’


Ben Platt and Noah Galvin Are Dating
بن پلات و نوح گالوین حسن نیت ارائه میدهد از نوح گالوین/Instagram

زن و شوهر جدید هشدار! نوح گالوین تایید شده در چهار شنبه, مارس 11 که او دوستیابی بن پلات.

“بن و من در حال, دوستیابی” گالوین, 26, گفت Ilana Levine در آخرین قسمت از “حقایق کمی شناخته شده” پادکست.

این Booksmart بازیگر و پلات, 26 نیست علنا خطاب خود را عاشقانه تا به حال اما Pitch Perfect ستاره خوب است با آن بیرون می آید.

“من از او پرسیدم این صبح است. من گفتم که آیا ما مجاز به بحث در مورد این ؟ و او را مانند ” آیا رفتن به nitty-ریگ دار اما آره, مردم, می دانم,'” گالوین توضیح داد. “این هنوز هم نسبتا جدید است.”

دو اجرا شد دوستان قبل از اینکه مسیر خود عبور در عزیز اوان هانسن جهان است. پلات اصلی ستاره های موسیقی را در برادوی اجرا در حالی که گالوین شد این بازیگر او گذشت مشعل به بعد برای به تصویر کشیدن شخصیت سرب.

Noah Galvin Beanie Feldstein Ben Platt Molly Gordon
نوح گالوین, عرقچین Feldstein بن پلات و مولی Gordon حضور Bette Midler را Hulaween جشن خیریه در تاریخ 31 اکتبر 2019. اریک Pendzich/شاتر

نیویورک بومی حفظ رابطه صحبت به حداقل خود در طول پادکست ظاهر اما او باز کردن در مورد هدیه تولد که سیاستمدار ستاره به او در اوایل ممکن است که او در ماه.

“داستان کوتاه بن شده من تولد تصویری. بن خیلی خوش گذشته بود و احتمالا سه ماه است کنار هم قرار دادن این فیلم برای من” این واقعی O’Neals آلوم گفت. “این همه مورد علاقه من, drag queens از rupaul’s Drag Race و فراتر از آن و همه دوستان من در کشیدن آرزوی من تولدت مبارک.”

گالوین و لس آنجلس بومی نه تنها نوازندگان از موسیقی خود را به تبدیل شدن به شاعرانه درگیر است. تیلور Trensch و بن لوی راس نیز یک مورد.

گالوین بستری پس از آن بود “زانی با محارم” اضافه “اما آن را حس می کند مثل همه ما رفت و از طریق جنگ با هم. همه ما احساس می کنید بسیار در ارتباط است.”

قبل از تائید وضعیت ارتباط با پلات گالوین و مستی پدر و مادر ستاره پیوست نیروهای برای “QuaranTune” رقص در 17 مارس برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای نیویورک بانک مواد غذایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“با تشکر از شما برای پیوستن به ما #QuaranTunes رقص دیروز” گالوین نوشت طریق Instagram در آن زمان در کنار یک کلیپ از قرنطینه جشن. “امیدوارم که این کمک کمی!!!

در ماه اکتبر این زن و شوهر لباس تا به عنوان شخصیت های جادوگر شهر از در کنار دوستان مشترک خود را عرقچین Feldstein (که شناخته شده پلات پس از دبیرستان) و مولی Gordon — هر دو از آنها در Booksmart با گالوین.

“شبح وار دادن!” این ترور ملت بازیگر زیر نویس این گروه را جشن عکس ها در زمان. “4 یهودیان در شهر” پلات مزبور همان تیم ملی ضربه محکم و ناگهانی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>