Cameran Eubanks نشان می دهد او نمی خواهد برای ‘جنوبی جذابیت’ فصل 7

جذابیت جنوبی پایین است یک کلید بازیگران عضو. Cameran Eubanks تایید شده در پنج شنبه, مارس 12 که او نمی خواهد برای فصل 7.

36 ساله اعلام کرد که او خروج در نظرات اخیر او Instagram photo.

“از دست رفته نشان می دهد! هنگامی که شما بازگشت ؟ 💕” از طرفداران خواسته Cameran در روز سه شنبه.

تلویزیون واقعیت شخصیت به سادگی پاسخ داد: “من نمی خواهد بازگشت.”

Cameran شده است تمام وقت عضو بازیگران در جذابیت جنوبی پس از سال 2014 اکران. کریگ کونوور قبلا تایید کرد که سری شروع به فیلمبرداری شد اما مجبور به تعطیل میان coronavirus بیماری همه گیر.

“این یک بد شانسی با این وضعیت بی سابقه ای اما آن را واقعا احساس می کردم که ما رو به ما ریشه. آن را بسیار آلی و شفاف” او به طعنه به Decider در ماه آوریل است. “[پس از] داشتن یک استراحت طولانی هر نیمه در آمد full steam ahead, پس از آن بسیار وحشی و بسیاری از درام. هر کس در واقع نگه داشته چه می گذرد در زندگی خود و به دوربین نشان داد و شروع به گرفتن تمام درام است که اتفاق می افتد در زندگی روزمره ما است. آن را واقعا خوب است.”

Cameran برای او بخشی ضمنی که او را برای فصل هفتم در مصاحبه با ما هفتگی در BravoCon در نوامبر سال 2019.

“این آجیل است. آن را واقعا سرگرم کننده و جالب برای تماشای همه رشد در جهات مختلف” در جهان واقعی آلوم گفت: ما در زمان. “فصل 7 در حال رفتن به بسیار بالا در باز کردن فصل نظر شما را ببینید که برخی از مردم را ساخته اند برخی از گام های بزرگ در رشد و برخی از آنها باقی ماند همان. متاسفانه.”

او همچنین به طعنه در آن زمان که او شوهر, Jason Wimberlyکه اولین cameo در فصل 6 ممکن است برجسته تر.

“جیسون بود که در آخرین قسمت آن را به خوبی رفت. جیسون خجالتی و خصوصی, بنابراین من فکر می کنم که نوع از کمی مقدمه گفت:” خود ما. “من فکر می کنم شما ممکن است او را دوباره ببینم حالا که او راحت تر است.”

جذابیت جنوبی نیز ستاره Shep رز, کاترین دنیس آستن Kroll, Naomie Olindo و چلسی Meissner. در حالی که براوو هنوز برای اظهار نظر در مورد فصل 7 بازیگران, Naomie, 27 برانگیخته و حدس و گمان در ماه فوریه که او انجام شد نشان می دهد بیش از حد.

“پست تلویزیون واقعیت زندگی خشن است OK?!?!?” او کنایه آمیز در کنار یک داستان در مورد او داوطلبانه در Costco. “در اینجا در Costco فقط در تلاش برای ایجاد یک باک اشکالی ندارد!”

Cameran را تایید که او انجام شد نشان می دهد می آید یک روز پس از کاترین عذرخواهی برای ارسال نژادی پیام های حساس به رادیو میزبان Tamika گدسدن از طریق Instagram.

“من می خواهم به اذعان کرد که با استفاده از یک میمون شکلک در متن من حمله شد و از ته قلب من صمیمانه عذرخواهی می کنیم به هر کسی و هر کس من صدمه دیده” کاترین نوشت: در دوشنبه, مه 11. “اگر چه زمینه ای بود و نه قصد من وجود ندارد اگر ands یا buts” که ببخشید … من نمی دهد آن فکر و آن بود و اشتباه است. من می دانم که من هستم نه آن شخص. من می دانم و بهتر انجام خواهد داد.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>