‘در مرکز صحنه آمد 20 سال پیش! سازمان دیده بان بهترین لحظات را دوباره

برای عشق به رقص! مرکز مرحله نوبت 20 در مارس سال 2020 بنابراین ما هفتگی است که در نظر گرفتن یک نگاه در بهترین لحظات از یاد فیلم.

Amanda Schull (جودی), Zoe Saldana (اوا), Susan May Pratt (مورین), Ethan تهیه (کوپر), Sascha Radetsky (چارلی), Peter Gallagher (جاناتان), Eion Bailey (جیم), Donna Murphy (ژولیت) و جولی کنت (کاتلین) ستاره دار در سال 2000 فیلم که به دنبال آن دانش آموزان در آمریکا آکادمی باله.

در مرکز صحنه برجسته ستارگان رقص روزمره — از سالسا برای رقص باله —و یک تمرکز قوی بر اهمیت دوستی. این فیلم همچنین به طرفداران بیش از یک زن و شوهر به ریشه و تابیده نور شدید شرایطی در باله جامعه است. همه در همه, پروژه آزمون زمان می ایستد به عنوان یک سرگرم کننده به تماشای با سهم عادلانه خود را از درس های زندگی پاشیده به طرح.

Center Stage Ethan Stiefel, Amanda Schull, Sascha Radetsky Best Moments
اتان تهیه, Amanda Schull و Sascha Radetsky در مرکز صحنه رفت. بری Wetcher/کلمبیا/لورنس علامت Prod/Kobal/شاتر

Schull, برای او باز شده تا به ما هفتگی در مورد ستاره عطف مهمی در مارس سال 2018 است. “من فکر کردم در مورد که در آن او خواهد بود. او نوع از جاودانه در زمان که در آن او را ترک کردن. من فکر می کنم هر جا که او است که او خوشحال است و او قطعا داشتن خود داستان” بازیگر گفت: از شخصیت او. “امیدوارم [او و چارلی] در حال زندگی خوش و خرم.”

همانطور که برای چه او فرود آمد بخشی از مصاحبه مدیر را دیدم مناسب آلوم انجام در سن فرانسیسکو مدرسه باله. “من رفت و در آنجا پس از من تا به حال تمرین بود, بنابراین من تمام قرمز و عرق و مو من هنوز بالا بود و من هنوز هم با پوشیدن یک رقص” او به یاد می آورد. “او فیلم برداری من تستها به جودی صحنه و پس از آن من فکر می کنم او به من داد طرف برای مورین. و او به من گفت به بیرون رفتن در سالن و گفت: “چرا شما در این صحنه است.’ و من گفت: “من نمی خواهم این شخصیت بیشتر است. من می خواهم به استماع برای این نقش لطفا.’ … گفت: “من فقط فکر می کنم او nastier. من فکر می کنم آن را بیشتر سرگرم کننده است.'”

اما Schull شد و در حال حاضر به عنوان بازیگر Jody. “من در سالن کرد و روی صحنه و معلوم شد که او فقط می خواستم بیشتر از من در نوار” او توضیح داد. “در حالی که من در سالن ظاهرا او به نام یکی از کارفرمایان و گفت:” من فکر می کنم من فقط در بر داشت Jody.'”

سازمان دیده بان ویدیو بالا به دوباره بهترین لحظات از مرکز صحنه!

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de