Chrissy Teigen, Claps در کاربر توییتر که برای او نان موز

در دفاعی و در عین حال دوباره. مدت کوتاهی پس از بازگشت او به توییتر پس از یک استراحت کوتاه در میان آلیسون روم , درام, Chrissy Teigen ایستاده بود تا برای معشوق خود نان موز.

شیرین درمان مشهور شد پس از این دستور برای آن به نظر می رسد در 34 سال Teigen دوم کتاب آشپزی هوس: گرسنه برای اطلاعات بیشترو آن را یکی از مهمترین گوگل دستور در کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در بهترین فروش کتاب را خنده دار قضاوت اشاره به تااینکه به عنوان “عمو مایک نان موز” و در حال حاضر یک کاربر توییتر است که به دنبال عدالت برای مایک.

“شما نمی توانید طبخ و یا کپی نیست کسی ایده از خود کتاب آشپزی! این کپی کردن حتی تو شما تغییر یک چیز! با خود می آیند sh-t! Ya f–king ادم بیکار و تنبل!” ترول توییتی به Chrissy دادگاه میزبان. “آشپز مایک خود را دیدم sh-t و ممکن است فایل یک دست کت و شلوار! من فقط دیدم شما بررسی و به نام او من! چوب را با Phillipino [sic] sh-t.”

هدر رفتن هیچ زمان و در همه Teigen پاسخ داد و نشان داد که عمو مایک است که در واقع داستانی فرد (حداقل در این مورد) که قطعا ایجاد نمی کند او نان موز, دستور العمل. “هیچ ایده که آشپز مایک است اما او احتمالا نمی خواهد بود خوشحال به یاد بگیرند که شما یک دوست از ارزش خود را از تماس است و تفرج او در مورد قریب الوقوع خود طرح دعوی در دادگاه” او ضرب گلوله کشته است.

در هوس: گرسنه برای اطلاعات بیشتر, Teigen توضیح داد که چگونه او زحمت توسعه نان موز, دستور, خود, نوشته,, “تکمیل این دستور العمل تنها در زمان من تقریبا یک سال و … معلوم شد که قرار دادن نارگیل در داخل سمت چپ آن را با یک اشاره ظریف از شیرین نارگیل, خوبی, پودینگ وانیلی به آن کرکی و مرطوب بافت من هرگز نمی توانست تصور و شکلات تیره به آن … I dunno آیا من نیاز به توضیح دهد که چرا قرار دادن در شکلات خوب است؟”

Chrissy Teigen’s Banana Bread Recipes People Are Googling in Quarantine
نان موز Shutterstock

او در کشمکش با توییتر ترول آمد و حدود یک ساعت بعد از او دوباره پیوست پلت فرم رسانه های اجتماعی پس از یک فرار سریع بود که در آورده با او دشمنی با روم 34. در واقع Teigen در نهایت بازگشت به توییتر بنابراین او می تواند به طور رسمی به آدرس ناهار خوری در دوم نویسنده عذرخواهی, که در آن او اظهار داشت که او “عمیقا متاسف” و “عمیقا خجالت” برای نقد Teigen و هوس نام تجاری در مصاحبه اخیر است.

“با تشکر از تو برای این کار @alisoneroman,” Teigen توییتی در پاسخ دوشنبه شب. “آن را هرگز پس از عبور ذهن من برای تو به عذر خواهی برای چه شما واقعا فکر می کردم! نظرات نیش زده, اما آنها بیشتر نیش زده چرا که آنها آمدند از تو! نبود معمول من اخبار شکستن برخی از تصادفی فرد متنفر از همه چیز را در مورد من!”

این Lip Sync Battle cohost به اشتراک گذاشته است که او نیز گفت: همه چیز او تاسف و حتی اذعان کرد که او و رومی بسیار به طور یکسان. او افزود: “من موافق نیستم با شمع در ppl انتظار با نفس bated برای عذر خواهی تصمیم گیری در صورتی که عذرخواهی خوب است مردم که می گویند تو راست و هرگز نیاز به در وهله اول – وجود دارد بسیاری از انواع مختلف در این نوع از وضعیت & tbh, من فقط می خواهم آن را می شود بیش از.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>