Fauci به هشدار می دهند از “بی مرگ” اگر ما بازگشایی بیش از حد به زودی

AFP/فایل

واشنگتن: بالا بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci خواهد سهشنبه هشدار سنای ایالات متحده را ببینید “نیازی درد و رنج و مرگ” از coronavirus اگر آن را در تلاش برای بازگشایی بیش از حد به زودی نیویورک تایمز گزارش داد.

Fauci که به این اعتماد از دولت ویروس پاسخ یکی از چهار top کارشناسان پزشکی با توجه به شهادت از راه دور در جلسه روز سه شنبه سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

“عمده پیام است که من مایل به انتقال به سنا HLP کمیته فردا این خطر تلاش برای باز کردن این کشور در موعد مقرر” Fauci نوشت: در یک ایمیل به نیویورک تایمز اواخر دوشنبه.

“اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به: ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور.

“این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی” گفت: Fauci یک رهبر در کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

Fauci خود را در “اصلاح قرنطینه” پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس را سخنگوی — که او تا به حال هیچ تماس نزدیک با آزمایش مثبت است.

“باز کردن امریکا دوباره” است که دولت دستورالعمل در سه فاز با رویکرد کمک به دولت و مقامات محلی بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که با رعایت توصیه های پزشکی در محدود کردن گسترش ویروس. در میان دولت های مورد نیاز قبل از حرکت به مرحله باز گشت متحده باید “سیر نزولی” از موارد مستند و یا مثبت آزمون به عنوان یک درصد از کل آزمون بیش از دو هفته است.

وجود دارد باید قوی تست برنامه در خطر بهداشت و درمان کارگران با موارد بدون علامت نمایش به عنوان به خوبی و مخاطبین از موارد مثبت پیش بینی کرد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای سریعتر بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است که با چکش توسط ذرات از توده مستندات و اجتماعی فاصله.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد انتقاد قرار گرفته به عنوان اصل abdicating هر نقش رهبری در طول همه گیر ترک کشورهای خود را به دست و پنجه نرم کردن با بیماری و حتی پیشنهاد در برابر یکدیگر برای به دست آوردن بحرانی تجهیزات پزشکی در بازار و یا در خارج از کشور.

در حالی که این وضعیت بهبود یافته است در نیویورک — کانون ما شیوع پیشرفت کند بوده است در جاهای دیگر.

کاخ سفید خود را در حال مبارزه با عفونت در درون صفوف خود را. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 80 ، 000 مرگ و میر و 1.3 میلیون عفونت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de